Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

simteam ca ma lasa puterile dar mi-am revenit !...


13 raspunsuri la acest subiect

#11
Banti

Banti

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 69 mesaje

Postat 01 decembrie 2004 - 11:25

Alyssa, nu te lasa doborita! Faptul ca esti bolnava te face sa vezi lucrurile si mai in negru. Si mie imi e greu uneori cu 2 copii desi am atita ajutor, deci imi inchipui cum trebuie sa iti fie tie. In viata nu e ca in filme de cele mai multe ori, dar sa nu uitam ca uneori, rar, e drept, ce se intimpla in viata poate sa fie chiar si mai bun ca in filme. Fara speranta nu putem trai. Eu ma rog sa te intareasca Dumnezeu si cred ca atunci cind te vei simtit fizic mai bine vei fi ok. Numai Dumnezeu ne poate ajuta, pentru ca daca luptam singuri, puterile noastre sint limitate si ajugem repede la oboseala si deznadejde. Iti doresc sanatate si sa va binecuvinteze Dumenzeu pe toate cu cele mai frumoase lucruri! Sper sa auzim vesti mai bune de la tine curind. Cu drag, Ioana

#12
Ioana Sora

Ioana Sora

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 47 mesaje

Postat 01 decembrie 2004 - 21:41

Fruntea sus, Alyssa!!! Gindeste pozitiv si alunga tristetea de linga tine!!! Iti doresc fericire alaturi de fetele tale!!! Te-am citat, schimband datele. Fetita se va face bine, ai sa vezi... Tocmai ce am trecut si noi peste faza asta. Stiu ca un singur lucru ne da peste cap echilibrul fragil, dar stiu si ca avem puterea sa mergem mai departe, cu capul sus si zambetul pe buze. Ioana & Maria Catalina http://photos.yahoo.com/ioana_sora

#13
Alyssa

Alyssa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 161 mesaje

Postat 01 decembrie 2004 - 21:43

Multumesc pentru urarile de bine si incurajari!... Helbi, mama lui codrut, Sabina, sanatate multa si voua si puilor vostri! Credeam ca moorr, nu alta... Am luat liber ieri de la munca, am bolit si eu si Maya, am dormit toata ziua si am baut ceaiuri si azi ne simtim mai bine amindoua!... Nu m-am dus la munca si nu s-a facut gaura in cer!... Colegele erau ingrijorate, mi-au urat sanatate multa... Azi trebuie sa ma lupt cu dosarele dar asta e! Nu vroiam neaparat un Fat Frumos, dar nu ar fi stricat unul sa-mi faca o frectie si un ceai la pat si sa spele dupa Maya![:D] Daa, faza cu El plecat de acasa si nervi grup am avut!... nu, mersi, nu mai vreau, de aia am venit in clubul mamicilor singure! Mai bine rau fara rau deloc!!![:D] Mersi la toate ca mi-ati fost alaturi cu incurajari! Va pup pe toate si va urez sanatate ca e mai buna ca toate![flo] Alice

#14
Rodica

Rodica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 72 mesaje

Postat 08 ianuarie 2005 - 18:55

Alice, saptamanile trecute am patit-o si eu, si imi venea sa-mi plang de mila si sa ma las prada deznadejdii, plus ca am lucrat de sarbatori.... Sa stii ca m-am gandit la tine, si mi-am spus ca trebuie sa mai am putina rabdare! Daca tu ai putut sa treci peste....cu toate cate le ai, pot si eu! Multa sanatate Alice, si un an bun! Rodica


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -