Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Concurs - oda moderatorilor


118 raspunsuri la acest subiect

#11
symaco

symaco

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 294 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 22:42

de la vreme,plictiseala se facu invalmaseala, stresul si hormoni gramada ne stransaram la ograda![si-eu] sa ne tragem de-o ureche si sa nu avem pereche asta seit fromos si pasnic hai sa-l facem si mai strasnic![cheers] nu va mai certati atata ca acusica vin cu bata[bruta] si voi da pe spinarica tonul nime nu-l mai ridica[alcool] cu totii noi mai gresim nu putem sa depasim?[sm] sa iertam,sa mai scuzam de necaz..ne mai amuzam![soc] hai lasati- o la o parte nu mai scoateti ochii,frate´´ la moderatori,admini nu mai dati in ei cu spini"! ps:multumesc dc ca mi-a dat voie sa devin poaiata!![bis] nu am facut apropouri la nimeni!in ultimul timp am vazt pe forum tot felul de certulete care eu cred ca nu-si au rostul![bonjovi] [flo][flo][flo]

#12
Sabina

Sabina

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 11.695 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 22:47

Io sunt dispusa sa fabric muzica, pe mine cine ma nominalizeaza?[:D]

[harp]Sabina si[fetita] Sofia Galagia
Poze cu noi

Cele mai frumoase fete



#13
descintec

descintec

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 207 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 22:59

girls, prea soft [box] Modul cel mai sigur de a corupe un tanar este sa il inveti sa ii pretuiasca mai mult pe cei care gandesc ca el, decat pe cei care gandesc diferit. Nietzsche

#14
Donia

Donia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.910 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 23:16

Il Moderatore Citit-am Dexu acu', "moderator" sa cat Vazui multe cuvinte pe post de rezultat: E o persoana care franeaza, pondereaza. (Va scriu si eu acum ce mie-mi inspireaza.) Moderator e omul ce trebuie sa vegheze De la admin cetire i-e dat s-apostrofeze. E singur printre oameni, cu o nobila misiune Sa tina curatenie si ordine in lume. El are ochi de soim, si agera privire De taie-n carne vie il doare in simtire. Manutele-i pe taste alearga infrigurate, E greu sa fii doar om si sa imparti dreptate. Alearga intre pampersi, servici, net si mancare Incearca sa mentina o buna functionare. Ne place, nu ne place, nu am fost intrebati, Venit-am toti aici ca simpli invitati. Te pup si-nchei aici, iubit moderator Si-o ultima povata citeste-n monitor: Cand trebuie vreodat' sa tai in carne vie Ai inima in tine sa faci si anestezie. Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

#15
symaco

symaco

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 294 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 23:27

[asia][asia][asia] donia...[flo][flo][flo]

#16
gandacelu

gandacelu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.404 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 23:29

oda in metru antic nu credeam sa-nvat a modera vreodata si, de fapt, nici n-am prea invatat bag la lume pumnu-adanc in gura si apoi ma sterg delicat de [:D] am mainile curate, pot sa jur daca miros cumva, e de la pampers copilul tocmai ce l-am sters la [:D] si ieri, si azi, si maine, si ades eu cand apar, cu pletele pe umeri cu ochii mov, meduza fioroasa sa nu v-aud niciunul sa ma fluieri bey, ia plecati d-aici acasa! lasati-ma sa sufar... singur, dar ferice lasati-ma sa spun, cum eu stiu cuvanta o sa va dau pe spate ca pe nits' popice daca vreodat' in calea-mi ati aparea! [alcool] ps:e bine, deoki??[:-)))] pps: bei, nu ma cenzurati, da? hai basescu!!!!

#17
Andrada

Andrada

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.253 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 23:30

[:-)))][:-)))][:-)))] still prea soft...totusi!! A chicken L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelalte stele

#18
gandacelu

gandacelu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.404 mesaje

Postat 12 noiembrie 2004 - 00:01

quote:
Originally posted by Andrada
[:-)))][:-)))][:-)))] still prea soft...totusi!! A chicken
bey las ca va stiu io zgarciogilor ca nu vreti sa dati tricou manca-tz-ash! ptiu[vom][vom][vom]

#19
gandacelu

gandacelu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.404 mesaje

Postat 12 noiembrie 2004 - 00:03

propun in paralel un concurs al moderatorilor de autocritica![cri][cri][cri] ca sa hie fair-play[hot]

#20
descintec

descintec

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 207 mesaje

Postat 12 noiembrie 2004 - 00:04

nu pot decat sa dau [flo]..mortale [:-)))] uitasem sa spun: e voie atac la persoana! Donia, cat de bine exprimi drama existentiala a unui moderator: El are ochi de soim, si agera privire De taie-n carne vie il doare in simtire. Manutele-i pe taste alearga infrigurate, E greu sa fii doar om si sa imparti dreptate. gandacelu, bag la lume pumnu-adanc in gura si apoi ma sterg delicat de [:D] deh, viata de vidanjori [:D] Modul cel mai sigur de a corupe un tanar este sa il inveti sa ii pretuiasca mai mult pe cei care gandesc ca el, decat pe cei care gandesc diferit. Nietzsche


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -