Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Concurs - oda moderatorilor


118 raspunsuri la acest subiect

#1
descintec

descintec

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 207 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 19:42

De unde vine ideea: http://www.desprecop...691&whichpage=1 Fiindca in ultima vreme manifestarile de "dragoste" fata de moderatori au coplesit forumul, as fi incantata sa premiez cea mai "din suflet" oda inchinata lor. Premiul: un loc la best of DC [flo] Adelut, am editat pt tine..am completat cu ghilimele, io ma gandeam ca se subinteleg [:D] Modul cel mai sigur de a corupe un tanar este sa il inveti sa ii pretuiasca mai mult pe cei care gandesc ca el, decat pe cei care gandesc diferit. Nietzsche

#2
Adela

Adela

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 187 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 20:17

quote:
Initial creeata de descintec
De unde vine ideea: http://www.desprecop...691&whichpage=1 Fiindca in ultima vreme manifestarile de dragoste fata de moderatori au coplesit forumul, as fi incantata sa premiez cea mai din suflet oda inchinata lor. Premiul: un loc la best of DC [flo] Modul cel mai sigur de a corupe un tanar este sa il inveti sa ii pretuiasca mai mult pe cei care gandesc ca el, decat pe cei care gandesc diferit. Nietzsche
da pentru ce oda ca nu pricep? Aaa.... adica cin` <va pupa> are loc de cinste. Si cine nu??? [ups] Dragilor am aici cativa prieteni virtuali (si nu numai) care mi-s dragi de nu mai pot[il]. Intamplator (-sau nu?[:)]), unii sunt si moderatori (ce ma apuc sa le fac oda?!?!?). Si apoi nu ii bag pe toti in aceeasi oala! descantec> asta suna ca faza aia: "ti-au murit laudatorii? ori ce"[:-)))] scuze ca sunt off topic dar mi se pare rasu_rasului. sorry. ~~Adela, mamica de [zana]Julia

#3
gandacelu

gandacelu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.404 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 20:19

moderator micutz dragutz modereaza mai finutz nu mai pune pumnu-n gura pune mai bine o muratura ca tot suntem gravide si poftim la muraturi ps: la partea a doua mai meditez pana gasesc rima![cool] [bis][bis][bis][bis][bis]

#4
cataghe

cataghe

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.181 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 21:05

Balada moderatorului DC[flo] Moderator, moderator, Cand stai cu gratie-ntr-un picior[aerob] Incearca in al muncii camp Sa gandesti drept chiar de stai stramb.[cafea] Si chiar daca vei fi tentat Ca sa ne iei la purecat[mariaj] Adu-ti aminte de pe timpu’ Pe cand erai un membru simplu.[hopsieu] Tu sa stai drept sa cumpanesti Doar pe cei rai sa-i pedepsesti[bruta] Pe cei obraznici, nu poznasi[hippi], In pace pe cei drepti sa-i lasi. Nu te mania pe-aceia ce Din dragoste pentru DC Din cand in cand te dojenesc Caci ei oricum te pretuiesc[pup] - Dar uneori nu strica sa Mai fii si tras de maneca[zid] Cand moderezi cate un subiect Ca nime’n lume nu-i perfect![alcool] Ci tu mereu ti-adu aminte Cand cate unul nu-i cuminte[blabla] Ca, chiar de ne mai aricim[duel] Noi toti DC-ul il iubim![loveyou] ________________________________________________ To escape criticism: say nothing; do nothing; be nothing!

#5
Ortansa

Ortansa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 498 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 21:29

quote:
Originally posted by gandacelu
moderator micutz dragutz modereaza mai finutz nu mai pune pumnu-n gura pune mai bine o muratura ca tot suntem gravide si poftim la muraturi ps: la partea a doua mai meditez pana gasesc rima![cool] [bis][bis][bis][bis][bis]
muraturi eu chiar as pune, dar nu am cu ce anume, asa ca fii tu draguta pune de-o mamaliguta. lasa-ne pe noi in pace s-avem ace de cojoace:-))))) p.s.sorry,nu m-am putut abtine:-))just kidding,zau:-))) ~flying without wings~

#6
gandacelu

gandacelu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.404 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 22:06

quote:
Originally posted by Ortansa
quote:
Originally posted by gandacelu
moderator micutz dragutz modereaza mai finutz nu mai pune pumnu-n gura pune mai bine o muratura ca tot suntem gravide si poftim la muraturi ps: la partea a doua mai meditez pana gasesc rima![cool] [bis][bis][bis][bis][bis]
muraturi eu chiar as pune, dar nu am cu ce anume, asa ca fii tu draguta pune de-o mamaliguta. lasa-ne pe noi in pace s-avem ace de cojoace:-)))))
pai daca-mi cosi tu cojocu o sa cant precum ti-e jocul: mamaliga o sa fac si-o s-o mananc cu spanac si astept si-o muratura ca acuma-mi ploua-n gura! [alcool][8D]

#7
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 22:10

super idee: primii nominalizati la concursul Cantarea Moderatorilor primesc cite un tricou DC. [pup]
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

#8
gandacelu

gandacelu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.404 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 22:11

moaaaaaaaama cataghe, ce tare esti in rime! respect![berica]

#9
gandacelu

gandacelu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.404 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 22:12

quote:
Originally posted by desprecopii
super idee: primii nominalizati la concursul Cantarea Moderatorilor primesc cite un tricou DC. [pup]
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!![cool] pe mine cine ma nominalizeaza?[bis] pssssssssssst cataghe, cui dam spaga?[:-)))]

#10
Ortansa

Ortansa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 498 mesaje

Postat 11 noiembrie 2004 - 22:20

pai pana acum cre'ca ne putem considera autonominalizate toate 3 ca doar noi participaram:-))) da' eu votez cu cataghe:-)the best pana acum:-) parerea mea de membru simplu:-) ~flying without wings~


Panic Questions

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

Last Blogs

  • Plimbarica

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 10:10

  • ImportanÈ›a medicului pediatru 👩🏻‍⚕️

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Geanta bebelusului

    LarisaG89
    - Ieri, 22:32

  • Cezariana È™i recuperarea

    AnaDemsa
    - Ieri, 12:03

  • Friiig

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 10:16

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -