Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Aspirante optimiste >20 ani (158)


318 raspunsuri la acest subiect

#1
ingeras2007

ingeras2007

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.234 mesaje

Postat 11 septembrie 2007 - 13:06




[9cer] Lista aspirantelor optimiste care vor deveni mamici: [9cer]



Victoria(Veronica), Gabela(Gabriela), Pepsica (Antonia), Tumpi (Ionela), Codri (Codruta), MirelaV (Mirela), Alinuche(Alina), Cornelia1172 (Cornelia), Valentina G (Valentina Georgeta), Mariaa (Maria), Gabid (Gabriela), Salmida (Adia Florentina), Ioana1971 (Ioana), Speranta (Angelica), Robert (Robert si Alina), Ilie si Suzana (Ilie si Suzana), MadalinaM (Nina), Remy (Camela), OtiliaLia (Otilia), Lucia Munteanu (Manuela Lucia), Ilenya (Ileana), Camisv (Camelia), flory76 (Florentina-Iuliana), irinacodrina (Irina Codrina), gogosar (Natalia Anca), giugiuca (Irina), steliana04(Steliana), deca (Carmen), dinah (Elena), Anca Wish (Ana-Maria), Chi(Cristina), claudia123 (Claudia), asi (Stanca-Ioana), ardit(Afrodita), Felicia (Felicia), nounou (Florina), GeorgianaI (Georgiana), LindaG (Linda), heleny (Heleny-Elena), Gabriela Elena (Gabriela Elena), Floran(Florina), Lumit (Luminita-Violeta), nicol78 (Elena-Nicoleta), Costi (Elena), elli(Manuela), andra10 (Andra), Natalia26, dedi (Adela), ela2004 (Ionela), puiusu(Oana), Anku (Anca Cerasela), luli ( Mirela), lauion (Laura), floarea de colt (Ana Maria), dionisiade (Florentina), iepurila(Irina), Anca (Anca Mioara), Avalon (Adriana), Roxee (Raluca), adya(Adina), biancaxl (Bianca), zamfir.mel (Mihaela), Lauricipani (Laura-Alexandra), Carmen.cita (Carmen), Elenya m (Mihaela), Crinuta 71(Ioana), Ioana-Cristina (Ioana-Crisitna), Pis (Mihaela-Felicia), barbye (Mirela), diciu (Anda Gabriela & Paul Tiberiu), Madada(Daniela Florentina), Mirga (Mirela & Gabriel), danuta_c (Dana), adi95 (Andreea), marrina (Monia), Mihaela V (Mihaela), didi-anda (Anda Ioana), lucia_1 (Lucia Elena), georgiiana (Georgiiana Alina), Silvana Popovici (Iuliana Silvia), cami30 (Camelia Veronica), camy062004(Camelia), Dyana (Diana), motanik (Andra), iepumic (Anca), cornelianeli (Cornelia), adela achim (Maria-Adela), adiutza (Adina), mmc_nd (Malina-Mihaela), florentin156 (Rodica), Aissa (Cristina), Danyalo (Elena-Daniela), Dana n (Daniela), danotino (Daniela Claudia), cherry22, antosit (Antoaneta), kla78 (Claudia), Andrusha(Andra), Tabitha (Ioana), Irinush4u, miki-miki (Mihaela), BiancaB (Bianca), Mirela_1 (Mirela Carmen), nusy (Marinela), Daniela76 (Daniela Gabriela), Corinuk, Mary14 (Geanina Maria), Sadaf, Mica-mica (Mihaela), BIENCUTA (Bianca), Miramar (Cosmina), carmencyta (Carmen-Mihaela), sorceress (Florina), mormelvio (Mihaela-Magdalena), alibebe (Alina), Ioanatugs (Ioana), Carmen_Marieta, pupesita (Mihaela), ayna (Corina), Stelutza_36, helga, oanademunck (Oana), didi-edi, iuca (Viorica), Moira, cris.do, Olivia26 (Ramona), leo_71 (LEONORA -OLTITIA), marryan, voicu_bebi, cicina, marianna, nucutza (Irina-Felicia), daciovi (Daciana), turturica, ralu76, carmenpit, tumpidunki, Andrada.P, nushulica, mita.2000, Nadya, Alï, Michellex, floriscris, brianna, MP_Julya, iliuta, helicom, claui, iazminn, poki, clarissa, mi_a, Zenobia, Nikunikalai, andriushca (Andreea), Anaoi (Ioana Eugenia), Kory (Mary), Carla28, Oana_2006 (Oana-Madalina), Micky2007, Lucia28, nichi (Oana), noela_ carmen, PamELLA (Gabriela), Diulet12, Gabitzu37 (Gabi), maria08, CristinaSon, aweya, Truth, ariana1005, Iulica81, Dasha, Miki-ki, Gabitoni, Ileana2000, mcrissa (Cristina-Daniela), zisaCami (Elena-Camelia), cosmina78, alina.z, Aylla, Smaddy, fecian, AleDutulescu, madutza_bra, vrmoana(Oana), -andreea-, nebunica-zapacica, winter, ysa26, printesa_roz, corivio, iumosa, Moira, Monica11 (Monica Iuliana), andreutza23, teomaria (Marinela-Gina), elena_mol (Elena), oana1177, geany25, Jovi, Adifle, Ami_79, BillyBilly (Catalina), Denii mic, iulia25, blueeyes2003(Mirela), Evy28, mBuca, doula, marig (Mariana), baby_r7 (Roxana), katja, miezure, viriniana, tzuca74(Ioana), acadea, LAZARINA, anais74(Daniela), ache, Blanche25 (Bianca Laura), Claudinna (Claudia - Mirela), GABRIELUTA, ella, critina, andreea83, Cocolyso(Costelana), adriana1005, MARY-ADY, Alexa.1983, bulinanico 79, lgireada (Liliana), catty (catalina), bebecris, danangie (Daniela Angela), Aidaciolac, Liana30 (Mariana), Michelle81(Mihaela), Antonella76, Morcoveatza, Violeta m tm, smoly, mirelusaBH, kyya, AnnePOPA, Rontzy,magduta10(Magda), oana_oana26(Geanina), Karina, ccaammyy, maryb, irene26(irene-mariana), gabi_ducu, lika, diaconmaria, pisik06, honeys, Pia (Oprina), Alexa Ioana (Roxana), Gabitza1977, dma2007 (Moni), CrisaS, Hawk, , irinamincu (irina), bujo, rosethebrat, piggy, gadaleane, kitzy, koko 1, Mary 81, oanasm, Alinutza23, uricarndiana, crengu 75, dara_d, esaria,pusichet (Ana Maria), dyanira, kimmy, florex, arde2010, claudela, n_diana, anaxena, arinaa, viosori, AnnaBaby, syyylviuta, gabrielarusu, dyannna, sorina16, ANKUTZA79

[gravi]-dutze, foste aspirante:


valicutza (Valentina), selina-d, laviniaN (Lavinia), NanaMotoc, toma_lly (Alina), cristina85ss, Lulu77 (Alina Mariana), danielaradu(Aura Daniela), Danielle02, emma76, moldoveanca, Laurici_27, adimercedes (Adriana), Sheherezada(Florentina), Adhnana (Caterina), AlinucaT, Adaria, LoredanaG, Ramonella, kriss79 (Cristina), oana_r(oana), fify, Sheritra (Adina), ancadragoman (Georgeta-Ancuta), bb_yasmi, irina_stef, RGE, ade 7928(Adela-Maria), geany bc (Geanina), olim, Fanta (Stefana), mihaStroescu (Mihaela), Salomea (Elena), danap (Daniela), Bebika (Adriana), roxx (Roxana), Bibyrox (Rozalia), anne_ma (Ana-Maria), MIKUTA4 (Mirela), iubisimo, ramona_jianu, Adinag, NataliaS, Laura Ioana, Gugushtiuc, darleena, Dany2007, bubuleana(Georgiana), Irlandeza(Marinela), Remiclea(Raluca), geo ionita (Georgiana), kalosalina (Nicoleta-Alina), Carmen e (Carmen), Teo2rina, stancutza (Diana), felicia20(Felicia), numeioana(Ioana-Maria), alexia28 (Mihaela), simonette (Sanda), underqueen (Emma Maria), pmihaela (Elena Mihaela), Zozela (Marilena), Elara, rox dox(Roxana), aurel-cris, Remaliss, Bitza037(Irina), ramonzca79, alina 1980,Ali_bia(Alina),Ylari, nikooradea, dordia2000(Diana), Alysh (Alina), Ioanara23 ,Analisa,(Ioana)


[mamica]Mamici foste aspirante:


mishi(Mihaela), dandana(Daniela), RO-ANA(Liliana), mexxa (Andreea), Madyn (Nicoleta - Magdalena), nastad(Doina), Karula (Raluca), romaniaau(Florina), dariana (Aurora Cristina), Alisia (Alina), Annaa(Ana Aurica), martha78 (Mihaela), Ionica, alina constantin(Alina Ioana), floricika (Florentina), anangel_lexi(Alexandra), osna(Svetlana), mamiFlori, Beatrix(Melania), Georox, Amy-@my, Mirona(Mirona), Lorym, Simo29(Simona), Dbunny, danita, Dacicica(Daciana), gheorlan (Simona), RUXMAX(Ruxandra), Bety(Beatrice), ingeras26a(Andreea), alydumy(Valentina), kateryna(Elena-Georgiana), marinar(Marina), TERBITZA(Florina), Elise, nanuk(Gabi), Cristinna(Cristina), aventura, monica_b, Alinatxa (Alina), iriss27 (Irina), mari-lu, karra 80, alionushca(Aliona), Jonica (Ioana), Ileana (Ileana), danni, loina_ln, claubd, tzontzonel, katthy (Ana Catalina), vas, Amely (Diana), gabiu (Gabriela), Tanya(Elena Mihaela), IULIABRAILA, eseea(Felicia), Tmihaela(Mihaela), GildaT (Eleonora), CHOWPERSA, ancuta_stan (Ancuta-Elena), chiquitita, addinel, andicu(Andreea), Raza de Soare(Nicoleta), doxinu, musete (Laura-Lucia), kitty_nic (Cristina Valentina), Petit Ange, alina.a (Alina), lorinaoo1, amameda(Meda), AndraZ, Olguttza, estecri (Sorina), claucia (Claudia-Ioana), lachione (Mihaela Laura), Betty78, oanabbb, Anculici, Luna1, mychydutza, july_g (Iulia), thea_m (Teodora),luy (Luiza), Betty78, Marunzika (Ana Maria), Sim_Stoian,danutza2, Alinutzaa, simo78, Oana T (Oana), brabe, oanaonyx(Oana), Aniast72 (Andreea),mirella76,

Aceste liste sunt intocmite in scopul de a fi duse la biserica de catre noi, aspirantele, atunci cand una dintre noi are posibilitatea de a face acest lucru. Multumim anticipat in numele tutu

#2
ancadragoman

ancadragoman

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 18.412 mesaje

Postat 11 septembrie 2007 - 13:08

Analisa si Ioana FELICITARI!!!!!!!!!!

[bis][bis][bis][bis]



anca [gravi]31+



Maria[fetita]

poze



AMR 9 saptamani









#3
maryb

maryb

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.445 mesaje

Postat 11 septembrie 2007 - 13:10

anca, multumim pentru noul capitol. Vad ca ai mana buna, si pe cel precedent tot tu l-ai deschis si uite ca au aparut 2 gravidute. Poate apar si in capitolul asta. Doamne ajuta !!!

http://tt.lilypie.com/ovf1p3.png

#4
ioanara23

ioanara23

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.486 mesaje

Postat 11 septembrie 2007 - 13:11

hai fetele la capitol nou....sa ploua cu gravidutze!!! sa se goleasca lista!!!! [cheers][cheers][cheers][cheers][cheers]

oana....zici tu ca e sigur samburel??? [8D]



ioana

http://tt.lilypie.com/Nj3Jp3.png
- ianuarie 2007

http://good-times.we...102145372UZPaRW

#5
oanasm

oanasm

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.673 mesaje

Postat 11 septembrie 2007 - 13:11

multumim mami anca de noul capitol! ce mai face sportiva ta? [pup]
sa dea Domnul sa avem toate minunea care o dorim!


http://tt.lilypie.com/fzYZp3.png

http://s234.photobuc...ums/ee5/oanasm/

#6
anaxena

anaxena

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.681 mesaje

Postat 11 septembrie 2007 - 13:14

maryb cum stai cun nervii?

http://tt.lilypie.com/7WQ9p3.png
http://www.flickr.co...38@N02/?saved=1

#7
oanasm

oanasm

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.673 mesaje

Postat 11 septembrie 2007 - 13:15

eu zic ca e pui de om 100%! (ma rog...sacul) pai daca bine am calculat eu, sambata ai avea 5sapt implinite (asa ca nu e de mirare ca se vede pispirelu)

http://tt.lilypie.com/fzYZp3.png

http://s234.photobuc...ums/ee5/oanasm/

#8
dyanira

dyanira

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.776 mesaje

Postat 11 septembrie 2007 - 13:16

Fetelor raportez si eu: z34=Z1 .Din pacate sunt mai necajita ca niciodata si asta pentru ca am cazut in butoi de sus tare.Am avut 4 teste slab pozitive.Asa ca nu stiu ce sa mai zic si cu testele astea.....[q][q][q]
O sa imi schimb si tickeru[q][q][q][q][q]

http://tt.lilypie.com/YBOzp3.png

#9
maryb

maryb

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.445 mesaje

Postat 11 septembrie 2007 - 13:17

anaxena, deja m-am resemnat. Am fost acum la baie si am lasat o gramada de secretie roz pe hartie, este de fapt sange deschis la culoare. Deci, la mine e Z1 [bang][bang][bang]...si cate simptome si dureri am avut.... Deci din momentul asta nu mai cred in nici un simptom, sa-mi bag....si eu care eram sigura ca luna asta sunt gravi....nu mai zic nimic....

http://tt.lilypie.com/ovf1p3.png

#10
iuca

iuca

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.611 mesaje

Postat 11 septembrie 2007 - 13:20

Ioanara, Analisa FELICITARI va doresc sanatate, sarcini usoare si [copil][copil] sanatosi. [pup]

[pup][pup] ptr toate fetele



vrem si noi un [copil] - din august 2005

vio


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -