Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

M-am hotarat.....adoptie(partea a 6-a)


145 raspunsuri la acest subiect

#21
Rozi

Rozi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 963 mesaje

Postat 27 octombrie 2004 - 16:46

Oana darling, din pacate nu stau pe tusa [:(] Am mai cautat, dar... sunt cam dezamagita, de aceea n-am mai scris, ca sa nu influentez barometrul ala! Va rog eu, nu ne putem intalni si noi in weekendul asta?!?!?! Din ce stiu si de la celelalte fete, cred ca ar fi binevenita o sedinta de support group (iertare daca scriu aiurea, sunt cam...) Pliz, pliz, pliz!!! "Nu crede in minuni; lasa-te in voia lor!"

#22
oana_mm

oana_mm

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 86 mesaje

Postat 27 octombrie 2004 - 17:09

Eu una sunt de acord. Sambata ar fi super!! Ce ziceti/??? Se mai arata cineva. Eu propun sa ne intalnim intr-un parc - Herastrau, IOR ... Vin si baietii sau nu noi si picii - pentru cele care deja ii avem!!! Oana Melinte-Moraru http://www.lamaze.ro http://community.web...om/user/oana_mm

#23
Rozi

Rozi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 963 mesaje

Postat 27 octombrie 2004 - 17:25

Eu personal prefer IOR-ul, sambata e OK, cu baietii facem cum vreti voi. "Nu crede in minuni; lasa-te in voia lor!"

#24
aissa

aissa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.589 mesaje

Postat 27 octombrie 2004 - 18:36

Rozi, de ce esti dezamagita? Nu ai gasit bebel sa iti placa? Pot si eu sa zic acum ca nu trebuie sa disperi, cel ce iti e destinat te asteapta.
La mine insa, noi suntem cei care trebuie sa asteptam si tare greu imi este. Am fost azi si ne-am vazut din nou "lingurita" [bb] de om (desi acum a mai luat in greutate si se apropie si ea de dimensiunile unui polonic [;)]). Din nou dormea, nu a vrut sa deschida ochii deloc, indiferent cat se straduia d-na doctor sa o trezeasca. Ne facea din cand in cand favoarea de a deschide cate unul pe rand. Apoi se intindea de cateva ori si somn din nou. Sambata mergem din nou la ea (ca trebuie sa dam petrecere, doar face fata 1 luna), asa ca nu ma pot intalni cu voi de data asta.
Claudia, atunci cand vei citi pe aici sa stii ca ma gandesc la tine si te invidiez ca esti deja cu Ioana ta in brate[9cer].

Poze cu noi[foto]

Cristina, sper o viitoare mamica de ghemotoc mic-mic [copil] [fetita]

#25
oanamagda

oanamagda

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 21 mesaje

Postat 27 octombrie 2004 - 21:19

rozi, se pare ca am ramas doar noi doua fara bebei[q][q][q] eu astept atestatul acum; am dat sfoara in tara pe la diferite maternitati, asa ca astept...

#26
liliana csaki

liliana csaki

    Membru junior

  • Moderators
  • 677 mesaje

Postat 28 octombrie 2004 - 00:18

Bey Claudia, asa mamica tare esti tu? te-a facut praf cupilu din prima zi? ori inca nu ti-ai revenit din socul schimbarii? Sa asteptam pana luni dimineata?
Cu parere de rau, eu nu pot in week-end ca plecam la tara sa ne aerisim creierii da' vin oricand alcandva.
Oana, te-ai dat la funs, stiu, nu vrei sa faci cinste da' lasa ca tot te prindem[:D]. Vezi ca s-a deschis Taverna Sarbului si trebuie s-o-cercam.

Pozele noastre

#27
aissa

aissa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.589 mesaje

Postat 29 octombrie 2004 - 08:14

Chiar mai Claudia, te-a doborat de tot micuta Ioana? Am inteles o zi, am inteles 2, dar fa si tu o pauza, da-o un pic sotului tau si scrie-ne si noua 2-3 randuri.
Nu mai am rabdare sa ne spui cum va acomodati, asa ca fa-ne pe plac si da un semn....Si pune niste poze sa-ti vedem minunea!
Va pup pe toti 3 [dual]

Poze cu noi[foto]

Cristina, sper o viitoare mamica de ghemotoc mic-mic [copil] [fetita]

#28
Rozi

Rozi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 963 mesaje

Postat 29 octombrie 2004 - 19:09

quote:
Originally posted by oanamagda
rozi, se pare ca am ramas doar noi doua fara bebei[q][q][q] eu astept atestatul acum; am dat sfoara in tara pe la diferite maternitati, asa ca astept...
Neeeee, mai e si Flori [;)]. Cel putin din cele care scriu, poate mai sunt si fete care doar citesc, dar cauta! Bafta tuturor! "Nu crede in minuni; lasa-te in voia lor!"

#29
Rozi

Rozi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 963 mesaje

Postat 29 octombrie 2004 - 19:11

[:)] mey, io cred ca de-aia nu mai scrie nimeni pe-aici, ca dorm copiii si se trezesc daca aud clantanit de taste! [:p] "Nu crede in minuni; lasa-te in voia lor!"

#30
Rozi

Rozi

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 963 mesaje

Postat 29 octombrie 2004 - 19:15

Oana_mm, n-am avut succes la fetele astea cu intalnirea! Dar tu mai mergi sambata in IOR? Daca da, poate ne intalnim doar noi doua, ce zici? Sa fiu eu a doua dupa Liliana care il vede pe Eric! [:D] "Nu crede in minuni; lasa-te in voia lor!"


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -