Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Colorata sunt dar pot schimba culoarea?


54 raspunsuri la acest subiect

#21
cataghe

cataghe

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.181 mesaje

Postat 25 septembrie 2004 - 14:15

Mie nu-mi place cum m-am colorat si nu mai vreau nici o culoare daca nu pot incerca inainte sa vad cum e. [bang] Dar daca ma colorez si nu mai vreau sa fiu colorata deloc, cum fac? Nu-mi trebuie punctele alea inapoi, doar vreau sa dispara culoarea... This is the first day of the rest of my life!

#22
Cristina_C

Cristina_C

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.478 mesaje

Postat 28 septembrie 2004 - 20:11

quote:
Originally posted by Claudelu
[quote]Originally posted by irinai
eu mi-am pus Glow-ul si o titulatura si m-am bucurat de ea ca si un copil...ca asa ma simt, un copil cu un copilas...Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil][foto]Poze familie[foto]Pagina personala DC
Eu m-am bosumflat tot ca un copil... ca as fi vrut sa-mi iasa altfel. Nu-i nimic, data viitoare reparam[:D], mai ales daca pana atunci o sa avem si un "preview". Chiar ma amuza sa vad pe forum nume colorate si sa fiu si eu printre ele[:D].Cristinahttp://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C

#23
anda141

anda141

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.455 mesaje

Postat 28 septembrie 2004 - 22:28

Da, mai, trebuie neaparat un preview, sa vedem si noi , sa nu dam banii aiurea![:D][:D]

Monica [mamica] si [copil] ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
[foto] Album Albert


#24
mamica dulce

mamica dulce

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 637 mesaje

Postat 29 septembrie 2004 - 04:25

chiar asa!!! si vad ca spuneti ca va puteti uita in gradina altuia sa vedeti cate puncte are!!cum e posibil???nu ca vreau sa ma uit,dar m-.ati pus pe ganduri[hot] hai fetele dati idei la subektu' meu,ca abia acum l-am vazut pe asta si am consumat spatiu vital pe forum.[bang] si sincer,si eu m-am bucurat ca un copilas cand am facut punctele sa ma colorez:)ca eu citesc tot-tot pana ma hotarasc sa scriu si rumeg raspunsul o juma' de ceas asa ca am ramas ultima colorata!! a!! si cum zicea cineva mai inainte pentru cei care posteaza numai pentru puncte..(care or fi aia) ar trebui sa se bage penalizari,[:D]sa nu se mai revolte populatia dom'le!! eu una zic ca tre' sa fii intr.o doaga sa te apuci sa raspunzi unde nu ai nimic de spus ,asa in dorul lelii,ca totusi,suntem o comunitate de oameni inteligenti,ce drac??? Ca eu sunt asa..mai neam de caldarar[:D] si mi-as pune si.o fundita cu picatele la nume daca ar fi posibil...muama mia da' ce mijto ar fi[^]...cui nu-i place sa nu-si puna,nu e logic?? am zis! http://www.desprecop...me=mamica dulce poze noi cu puisorul(1 an si 7 luni) http://f2.pg.photos....lbum?.dir=/5ee0

#25
Oana_B

Oana_B

    Membru de baza

  • Moderators
  • 5.756 mesaje

Postat 29 septembrie 2004 - 04:38

quote:
Originally posted by mamica dulce
chiar asa!!! si vad ca spuneti ca va puteti uita in gradina altuia sa vedeti cate puncte are!!cum e posibil???nu ca vreau sa ma uit,dar m-.ati pus pe ganduri[hot]
Clicai pe nume si iti arata in partea dreapta la profil total points ce are respectivul. Oana_B

#26
madutza

madutza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 752 mesaje

Postat 29 septembrie 2004 - 19:59

VREM PREVIEW!!! VREM PREVIEW!!! [si-eu] [invazie] Madutza[mamica] si Mariuca[fetita] (17 Mai 2004) http://community.web...r/padme_ami2003

#27
ticka

ticka

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 110 mesaje

Postat 29 septembrie 2004 - 20:10

Claudelu, ce dimensiune ti-ai ales la glow, ca-mi place 'marimea' [:D], cand adun puncte imi schimb stralucirea si cum nu e preview cas ochii la altii.

Cristina & Sandica
floricica cu pozici[flo] si pozici pe desprecopii.com La mare[surf] si
My best[9cer]

#28
Oana_B

Oana_B

    Membru de baza

  • Moderators
  • 5.756 mesaje

Postat 29 septembrie 2004 - 21:23

quote:
Originally posted by Elenalove27
Claudelu , ce mei ca am primit Donatii de pe forum ca sunt vai de mine , dupa 4 zile si 4 nopti rupta de oboseala ca sa raspund pe forum acum cica nu se poate schimba culoarea doar trebuie sa string puncte cu raspunsurile mele de 2 bani.[greutati]Am primit ajutoare de la lume :)))))[:D][:D][bis][bis]Sa vezi de acum inainte culori ce imi trag eu bei frate [disco] Povestea lui Alvaro-Daniel[ruga]web1-web2-web3-8 Luni[patut]
Ce highlights ti-ai tras[:p]Oana_B

#29
Claudelu

Claudelu

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.904 mesaje

Postat 30 septembrie 2004 - 21:23

quote:
Originally posted by ticka
Claudelu, ce dimensiune ti-ai ales la glow, ca-mi place 'marimea' [:D], cand adun puncte imi schimb stralucirea si cum nu e preview cas ochii la altii. Cristina & Sandica floricica cu pozici[flo] si pozici pe desprecopii.com La mare[surf] si My best[9cer]
Inchipuieti ca n-am vazut ca se poate schimba si intensitatea culorii, deci l-am lasat cat a fost, adica 5!!!Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil][foto]Poze familie[foto]Pagina personala DC

#30
cataghe

cataghe

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.181 mesaje

Postat 01 octombrie 2004 - 01:05

Io am "cumparat" alt glow si acuma imi place... pana apare "preview" raman asa!!![:D] This is the first day of the rest of my life!


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -