Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Colorata sunt dar pot schimba culoarea?


54 raspunsuri la acest subiect

#11
ticka

ticka

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 110 mesaje

Postat 24 septembrie 2004 - 15:04

Aoleeeeeeeeeeu!!! m-am vazut! [batcap] Ooooos! De data asta eu am exagerat cu dimensiunea

Cristina & Sandica
floricica cu pozici[flo] si pozici pe desprecopii.com La mare[surf] si
My best[9cer]

#12
ottisimo

ottisimo
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 24 septembrie 2004 - 17:00

[help]io tot nu inteleg cu punctele astea cum e.....cred ca sunt io batuta in cap[batcap] Simona si bb Carmen http://www.desprecop...ckname=ottisimo

#13
Veve

Veve

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 684 mesaje

Postat 24 septembrie 2004 - 17:27

quote:
Originally posted by ottisimo
[help]io tot nu inteleg cu punctele astea cum e.....cred ca sunt io batuta in cap[batcap]
http://www.desprecopii.com/forum/points.asp[:)]Irina,veve & croko[hia]

#14
irinai

irinai

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 312 mesaje

Postat 24 septembrie 2004 - 17:40

Si uite asa o sa tot puna lumea "floricele" ca raspunsuri la mesaje, ca sa se adune mai multe puncte, sa se schimbe culoarea glow-lui. Serios acum, de ce trebuie sa ai un anumit numar de mesaje ca sa iti poti colora numele? Esti mai "cu mot" daca iti apare numele colorat fata de restul "muritorilor de rand"? Te bucuri de mai mult respect in ochii forumistilor?

#15
Fabya

Fabya

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 24 mesaje

Postat 24 septembrie 2004 - 21:12

[hia] Si eu m-am facut albastra si nu i-mi place[zid] e rau ca nu poti sa rezi cum se vede culorile inainte de a face alegerea.[bang][bang] Numai bine ! Fabya " Dragostea inseamna suferinta, si cum multi fug de suferinta, putini sunt cei care iubesc cu adevarat.'' http://f1.pg.photos....la1be/my_photos

#16
Claudelu

Claudelu

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.904 mesaje

Postat 24 septembrie 2004 - 22:58

quote:
Originally posted by irinai
Si uite asa o sa tot puna lumea "floricele" ca raspunsuri la mesaje, ca sa se adune mai multe puncte, sa se schimbe culoarea glow-lui.Serios acum, de ce trebuie sa ai un anumit numar de mesaje ca sa iti poti colora numele? Esti mai "cu mot" daca iti apare numele colorat fata de restul "muritorilor de rand"? Te bucuri de mai mult respect in ochii forumistilor?
Draga mea, eu mi-am pus Glow-ul si o titulatura si crede-ma ca m-am bucurat de ea ca si un copil...ca asa ma simt, un copil cu un copilas...si daca tu zici poate chiar suntem mai cu mot ca altii, "muritorii de rand"(care or fi aia, ca nu pricep[bang])...si daca tie nu-ti place nu-ti pune, nu te obliga nimeni...dar macar lasa-ne pe noi cei care ne-am pus sa ne bucuram!!!Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil][foto]Poze familie[foto]Pagina personala DC

#17
Elenalove27

Elenalove27

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 495 mesaje

Postat 24 septembrie 2004 - 23:12

Draga irinai[flo], daca nu stiai floricica este pentru cei care au donat bani pentru ajutorul copiilor cu probleme pe acest site.
Glow-ul este ca ma face fericita sa ma vad mai colorata decit alti colorati pe aici , si cu mot nu ma face ma face putinel mai colorata.[:D]

Claudel[flo] -ai raspuns bine si pentru mine !

[ups]aoleu pai ce mei iar trebuie sa raspund la nshpe mii de subiecte ca sa acumulez iar punctele alea[:p]...eeee pai asa nu imi comvine bei ca eu am stat 4 zile si 4 nopti pe forum ca sa string punctele(glumita)[xx(]


Povestea lui Alvaro-Daniel[ruga]
web1-web2-web3-

8 Luni[patut]




#18
Claudelu

Claudelu

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.904 mesaje

Postat 24 septembrie 2004 - 23:45

quote:
Originally posted by Elenalove27
Draga irinai[flo], daca nu stiai floricica este pentru cei care au donat bani pentru ajutorul copiilor cu probleme pe acest site.Glow-ul este ca ma face fericita sa ma vad mai colorata decit alti colorati pe aici , si cu mot nu ma face ma face putinel mai colorata.[:D]Claudel[flo] -ai raspuns bine si pentru mine ![ups]aoleu pai ce mei iar trebuie sa raspund la nshpe mii de subiecte ca sa acumulez iar punctele alea[:p]...eeee pai asa nu imi comvine bei ca eu am stat 4 zile si 4 nopti pe forum ca sa string punctele(glumita)[xx(] Povestea lui Alvaro-Daniel[ruga]web1-web2-web3-8 Luni[patut]
Elenooo, vezi ca ai destule puncte ca sa-ti schimbi culoarea[:p], ca sa "mai cu mot"[:D]Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil][foto]Poze familie[foto]Pagina personala DC

#19
Elenalove27

Elenalove27

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 495 mesaje

Postat 25 septembrie 2004 - 00:11

Claudelu , ce mei ca am primit Donatii de pe forum ca sunt vai de mine , dupa 4 zile si 4 nopti rupta de oboseala ca sa raspund pe forum acum cica nu se poate schimba culoarea doar trebuie sa string puncte cu raspunsurile mele de 2 bani.
[greutati]Am primit ajutoare de la lume :)))))[:D][:D][bis][bis]Sa vezi de acum inainte culori ce imi trag eu bei frate [disco]


Povestea lui Alvaro-Daniel[ruga]
web1-web2-web3-

8 Luni[patut]




#20
Claudelu

Claudelu

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.904 mesaje

Postat 25 septembrie 2004 - 00:38

Tu Elenoo, lasa culoarea asa cum ii ca-i faina rau...putin galben[:D][flo]

Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil]

[foto]Poze familie
[foto]Pagina personala DC





Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -