Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mamici din Constanta (15)


153 raspunsuri la acest subiect

#151
laura111

laura111

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 24 septembrie 2004 - 14:33

Dady, ma bucur mult ca mamica ta e spre bine ! Fetelor , eu vin la intalneala de la Krido Kids. Deci, Cornelush, tot la Lutescu mergi... Stiu ca si-au luat ecograf performant ca m-am dus si eu marti sapt. trecuta sa vad ce-mi mai face chistul si am fost f. incantata sa constat ca a disparut, deci tratam. a fost eficient. M-am nimerit la cabinet tocmai cand tipul de la firma care-l adusese ii facea instructajul de folosire doctoritei Lutescu si ea era super-incantata de cate poate aparatul sa faca. Pentru problema mea cu rinichii am fost la eco abdominal la dr. Cadar la euromedica si el a zis ca sunt ok si ca probabil am eliminat niste nisip... Acum sunt la dieta fara sare, beau f. multe ceaiuri si nu mai beau cafea deloc. Laura - mama lui Vlad http://community.web.../user/vladut111

#152
gen68

gen68

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 57 mesaje

Postat 24 septembrie 2004 - 15:09

sinzi, e loc de joaca DOAR ptr. bebei, sau poate si magarusul meu de 4 ani sa se joace?

#153
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 24 septembrie 2004 - 15:20

eu zic ca e bine la 17, chiar 17.30 (dau marja de eroare ca nu stiu cum vrea sa manince individu' si cind se trezeste). ce zi superba azi....o minune! ar fi extra sa fie asa si in week end. Crix, asa vreau sa incep diversificarea de la 3 luni ca am citit multe lucruri "pro" si eventual sa ii las jumatate din mese de la mine si jumatate lapte praf - sa mai am si eu un pic de libertate si sa il "responsabilizez" si pe tati. mai vedem ce si cum - planificarea asta e in mare, deocamdata am in vizor vaccinul de saptamina viitoare si vizita de la chirurg pentru piciorus - am impresia ca totusi nu scapam de pus ghetutze...om vedea. hai ca deschid capitolul urmator, aici ne-am cam lungit! ne vedem la numarul 16!

#154
nic23

nic23

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 18 mesaje

Postat 19 noiembrie 2004 - 14:45

Salutare, Eu nu-s inca mamica dar imi doresc foaaaarte mult. Am intrat insa sa va intreb daca este cumva vreo mamica pe aici care intamplator a fost eleva la C. Bratescu, promotia '95. Si ar fi chiar o minune sa fie si de la G. Succes cu bb vostri si sa faceti multe poze cu ei pe care sa le aratati mai tarziu nepoteilor vosti. [flo][flo][flo] nic23


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -