Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Haine de papusa


70 raspunsuri la acest subiect

#11
Yasmine

Yasmine

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.020 mesaje

Postat 30 iulie 2004 - 10:31

Shtii ca de cind umblu prin spitale sa ma nasc de o saptamana sunt tot cu plansu-n nas, shi tu scrii de astea aici sa nu ma mai pot opri. Azi colac peste pupaza am shi senzatzia ca nu s-a mai mishcat de mult, asha ca abia ashtept sa merg la doc la eco azi (sau parca se mishca acu ... ?!). Shi ashteptam cu incredere luna plina! Corinna, Andreas Noel, Alexandru shi Sven Alexander care s-a dovedit a fi Yasmin in devenire http://www.rhp.ro/Andreasn/

#12
Mada

Mada

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 865 mesaje

Postat 30 iulie 2004 - 10:42

Doamne ce poveste frumoasa! Sa fie sanatoasa si cuminte si in continuare o mancacioasa! Parca acum vad in fata ochilor forumul vechi unde scriai ca bob de orez nu mai e si plangeai... Dar Doamne Doamne v-a ajutat sa tineti o minune in brate! Pupici la toti 3! Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca de 30 sapt

#13
geliza

geliza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 116 mesaje

Postat 30 iulie 2004 - 11:11

Bravo Papadiut-o...m-a "mishcat" povestea ta si a papushicii...indiferent cum erau medicii, bucura-te si multumeste ca ai fost acolo si nu aici...nu vreau sa comentez mai mult...oftez...cand ma gandesc ce s-ar fi putut intampla in RO cu un asemenea caz.... Sa fiti sanatosi, sa aveti parte numai de bucurii, si sa fiti fericiti.... Eliza si Mara (24.01.2002)

#14
carina

carina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.339 mesaje

Postat 30 iulie 2004 - 11:12

[pup]multi pentru asa mamica si bebica! Am zis ca se poate si tu ai demonstrat-o atat de frumos! Mii de felicitari si sa fiti fericiti toti 3 pana la adanci batraneti! Anda si printesuca Carina (1 an si 8 luni) http://community.web.../user/andamihai

#15
dede

dede

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 44 mesaje

Postat 30 iulie 2004 - 11:13

Papadie [flo] - demult asteptam aceasta poveste din partea ta . Multa sanatate Catrinei si felicitari maxime taticului. Sa fiti fericiti toti 3 ! [pup]

#16
Cristina

Cristina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 89 mesaje

Postat 30 iulie 2004 - 11:20

Nici ca se gasea cineva mai nimerit sa istoriseasca cu atata har. Am ras, am plans, m-am emotionat, am inlemnit si eu o data cu Ionu al vostru..am trecut printr-o gramada de stari contradictorii in 10 minute. Mami Papadica, va doresc din tot sufletul meu sa aveti parte de multi ani senini si fericiti impreuna. Dumnezeu sa aiba mereu grija de voi! Cristina&Sanziana

#17
joxy

joxy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 614 mesaje

Postat 30 iulie 2004 - 11:21

[asia] Ana, Andreea si Florin.

#18
bogux

bogux
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 30 iulie 2004 - 11:30

papa..ce sa mai...frumoasa poveste... sa fie sanatoasa puiutza ta.. shi sa fitzi fericitzi..

#19
Mih

Mih
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 30 iulie 2004 - 11:32

Papa, sa-ti traiasca fetitza si sa fiti fericiti! Sa stii ca eu sunt la servici si ma ascund dupa monitor sa nu ma vada colegele ca plang. M-a emotionat tare mult povestea voastra. Sa dea Dumnezeu sa fiti mereu fericiti asa cum sunteti acum.[flo][flo][flo][flo] Mih si bb Matei

#20
Adela

Adela

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 187 mesaje

Postat 30 iulie 2004 - 12:02

Oana eu mai mult am plans citind randurile tale. Dar totul e bine cand se termina cu bine. Sa cresti mare papusa Catrina! Sa fii sanatoasa si sa ai noroc! Am vazut pozele si esti asa de dulce... ~~Adela & [zana]Julia


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -