Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Bebelusi de iunie-iulie 2003 (23)


145 raspunsuri la acest subiect

#141
pojogao

pojogao
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 06 iulie 2004 - 16:51

Poze noi cu Flaviu ! http://community.web...om/user/pojogao

#142
bibi

bibi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 35 mesaje

Postat 06 iulie 2004 - 16:53

Andra m-am plimbat pe siteul lui Luca. Cel mai tare m-a fascinat linkul romstal[:D].

#143
bibi

bibi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 35 mesaje

Postat 06 iulie 2004 - 18:22

Dragele babei, luati putin aminte la oful meu si ziceti o vorba de duh ca simt ca ma duc cu capul...[bang][bang][bang] Nu-mi mai recunosc copilul. Davidutz, talanul acela molau, cu privirea blanda ca de miel si de un calm ardelenesc a turbat[bang][bang][bang]. De cand si-a descoperit noua conditie de biped s-a transformat intr-un diavol tazmanian.[starwars] Urla, tipa, se rasteste, da din picior, nu sta o secunda intr-un loc, e tot numai julituri si benghi in frunte...si privirea i s-a schimbat ...luceste si licareste ca la [zz]. Poate sa se transforme un copil asa, dupa o zi pe alta?!?

#144
maria m m

maria m m

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 101 mesaje

Postat 06 iulie 2004 - 18:37

Buna dragelor Acuma am venit de la cumparaturi si i-am luat Paulei unele cadouri de ziua ei. I-am luat o piscinuta(a treia) in care ii facem maine baie in curte.....si multe jocuri pentru varsta ei. Mirunei i-am luat o rochita roz deschis si o fustita scurta roz inchis(e moarta dupa roz). Nu cred ca puiul mic va face varicela...au trecut deja 2 saptamani.Slava cerului ca nu va face. Am si eu o intrebare:cu ce va imbracati copii in casa?Eu azi o las in pampers si un tricouas subtire,de bumbac pt ca la noi sunt 33 de grade. Voi ii mai puneti in sac la culcare?Sau nici nu i-ati pus vreodata? Eu is tot cu listuta de la bb de iunie-iulie 2003 (24).Am facut-o cu muuuulte animatii.... maria,[mamica] de Paula [fetita] si Miruna [ispita]

#145
maria m m

maria m m

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 101 mesaje

Postat 06 iulie 2004 - 18:50

quote:
Originally posted by bibi
Dragele babei, luati putin aminte la oful meu si ziceti o vorba de duh ca simt ca ma duc cu capul...[bang][bang][bang] Nu-mi mai recunosc copilul. Davidutz, talanul acela molau, cu privirea blanda ca de miel si de un calm ardelenesc a turbat[bang][bang][bang]. De cand si-a descoperit noua conditie de biped s-a transformat intr-un diavol tazmanian.[starwars] Urla, tipa, se rasteste, da din picior, nu sta o secunda intr-un loc, e tot numai julituri si benghi in frunte...si privirea i s-a schimbat ...luceste si licareste ca la [zz]. Poate sa se transforme un copil asa, dupa o zi pe alta?!?
Nu-ti fa griji ca nici a mea nu-i mai breaza.NU STA nici ea o clipa linistita(nici cand doarme ca se foieste intruna[:D]) E o teroare sa o schimb si sa-i dau de mancare...sa am grija de ea...pt ca e o neastamparata. E ca argintu' viu.Cand se enerveaza pe viata.....[help]vai de capu'celui ce e langa ea[bang].Tipa,da din picioare,din maini....tranteste ce apuca....sper ca ii trece in curand[iartama] Azi dupa ce am schimbat-o,s-a enervat ca am schimbat-o(in filozofia ei trebuia sa o las cu kk la fund[:D]) si ca sa-mi arate ca e mai tare ca mine[greutati],a inceput sa-si rupa scutecu'[bang] Deci si noi ducem tot intr-un [duel] maria,[mamica] de Paula [fetita] si Miruna [ispita]

#146
Catan

Catan
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 06 iulie 2004 - 19:11

Dragi mamici. Azi e ziua puiului meu si vreau sa ma laud cu printesa care acum e o bandita si jumatate.Inca nu merge dar incearca sa se ridice.Ieri era asa de haioasa .I-a jucariile si le arunca in spatele ei si ride.O scumpete.Ieri la dus i-am zis da-i lui mami jucaria mi-a zis nu nu,i-am zis da-i lui mami un pupic si ma pupa asa dulce pe obraz,ca-mi vine sa o maninc.Am domnisoara mamici scumpe .Sa traiasca puii nostri frumosi ca ei sint soarele vietii . La multi ani ptr toti sarbatoritii sa ma scuzati daca nu am facut la timp urarile ,ca eu mi-s mai aeriana de fel[:D] Ieri era o caldura toropitoare la noi si mai dadu si o ploaie din aia asa urita[bang] Acum printesa se uita la desene si ride singurica ca fratiorul merge la gradi.Are tort buunnnn dar ea nu va papa ca e de ciocolata si azi mai face si vaccinul[bang]saraca chiar de ziua ei.Va pupim dulce si va spun ca sint cea mai mindra mamica ,plutesc de fericire,puiul meu are azi un anisorrrrrrrrrrrrrrrrr[bibe][pup] http://community.web...m/user/catya106


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Ieri, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Ieri, 13:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -