Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Bebelusi de Martie-Aprilie 2004 (6)


139 raspunsuri la acest subiect

#21
Pucku

Pucku

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 599 mesaje

Postat 21 iunie 2004 - 22:23

Roxana vin pozele? cate mailuri ai primit? eu am trimis 3 dar nu cred ca au venit toate Pupici

#22
roxanacaz

roxanacaz
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 21 iunie 2004 - 23:53

Citez din Luigi: Pentru o gestionare buna a informatiilor legate de site va rog sa folositi adresele de mail corespunzatoare: - bebelusi@home.ro pentru informatiile legate de bebelusi, mamici, samd; pentru fotografiile corespunzatoare unei anumite perioade din evolutia copilului (la nastere, o luna, 2 luni, 3 luni, etc) va rog sa specificati exact corespondenta intre poza si data acesteia, pentru a evita confuziile; - pozazilei@home.ro pentru fotografiile care sa apara in rubrica respectiva; vor aparea toate, pe rand, cate una in fiecare zi, in functie de ordinea primirii lor; - pozehaioase@home.ro pentru fotografiile pe care mamicile le considera a fi cele mai haioase cu bebeii lor; vor aparea toate in maxim 24 de ore de la primirea lor. Roxana & Andrei Alexandru

#23
roxanacaz

roxanacaz
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 21 iunie 2004 - 23:56

Corina, au venit pozele si or sa apara cat de curand pe site... Mirinda, chiar mi-e ciuda pe tine [:D] ca pleci la aer curat; asa de mult as vrea si eu sa plec!!!Sper poate sa reusesc vara asta candva; parintii mei stau in judetul Suceava, in Radauti si e superb acolo; toate manastirile, padurile, orasul curat si frumos...ce vis... Mai, legat de tinerea bebelusului la soare, in pielea goala, eu stiu ca nu e chiar indicat...O sa caut articolul unde am citit despre asta... Roxana & Andrei Alexandru

#24
cipstyle

cipstyle
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 22 iunie 2004 - 02:23

Roxana, nici n-am apucat sa-ti multumesc cu poza zilei, ca a aparut si Anelisa...o fac acum. Eu sunt tare suparata, nu prea am mai avut chef de scris, caci azi-noapte mi-a murit bunicul. DOMNUL DUMNEZEU sa-l odihneasca in pace, in Numele DOMNULUI SFANT IISUS! Si e asa nasol sa fiu departe, nici n-a apucat s-o vada pe Anelisa....[:(][:(][:(] Cristina si bb Anelisa Elena 04.04.04

#25
Claudelu

Claudelu

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.904 mesaje

Postat 22 iunie 2004 - 02:49

quote:
Originally posted by cipstyle
Roxana, nici n-am apucat sa-ti multumesc cu poza zilei, ca a aparut si Anelisa...o fac acum. Eu sunt tare suparata, nu prea am mai avut chef de scris, caci azi-noapte mi-a murit bunicul. DOMNUL DUMNEZEU sa-l odihneasca in pace, in Numele DOMNULUI SFANT IISUS! Si e asa nasol sa fiu departe, nici n-a apucat s-o vada pe Anelisa....[:(][:(][:(] Cristina si bb Anelisa Elena 04.04.04
CONDOLEANTE!!! D-zeu sa-l odihneasca in pace!!![ruga] Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] http://f2.pg.photos....oarea/my_photos

#26
Claudelu

Claudelu

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.904 mesaje

Postat 22 iunie 2004 - 02:53

quote:
Originally posted by Pucku


am uitat sa va spun ca sambata am facut 25 de ani [bis][bis][bis]. de daca nu am mai apucat sa vin pe la voi.





[s][s][s]Corina!!! Sa ne traiesti, sa fi fericita alaturi de familia ta!!![s][s][s]

Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil]

http://f2.pg.photos....oarea/my_photos

#27
Claudelu

Claudelu

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.904 mesaje

Postat 22 iunie 2004 - 02:55

[s]Andrei[s]

[s]Cristina[s]

[s]Eric Mathew[s]


Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil]

http://f2.pg.photos....oarea/my_photos

#28
Pucku

Pucku

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 599 mesaje

Postat 22 iunie 2004 - 04:27

Roxana multumesc Din pacate am mai trimis dar s-au intors. Ce am gasit pe site sunt pozele care le-ai primit numai? o sa mai trimit maine ce nu a venit...si poate rectificam, poza pusa la 2 luni, e defapt la o luna...am cam facut varza pe acolo.... incerc sa le trimit inca odata separat, sa vedem ce si cum pupilici

#29
bibuga

bibuga

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 137 mesaje

Postat 22 iunie 2004 - 11:47

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace,condoleante!Iti inteleg frustrarea...departe de casa,de cei dragi.Tatal meu,saracu' ne-a parasit la 51 ani,acum 3 ani,nu a apucat nici el sa-si cunoasca nepotul,totusi,desi suna naiv, cred ca vegheaza asupra noastra si asa vegheaza si bunicul tau.Ei sint ingerii nostrii pazitori.

#30
bibuga

bibuga

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 137 mesaje

Postat 22 iunie 2004 - 11:50

La multi ani Pucku! Sanatate si o vara de vis! ma intereseaza articolul cu "plaja pt bb",mie mi-a fost recomandata de catre doctoritza.desigur tr facut treptat( 1 min,2 min,5 etc) si atunci cind soarele e f puternic.Bb al meu are pielea creola,[:D] dar si asa ma gindesc sa-i iau o crema cu factor 30,pt urmatoarea data va pup


Panic Questions

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

Last Blogs

  • Geanta bebelusului

    LarisaG89
    - Ieri, 22:32

  • Cezariana È™i recuperarea

    AnaDemsa
    - Ieri, 12:03

  • Friiig

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 10:16

  • Geanta bebelusului

    ely4
    - Ieri, 10:14

  • Alegerea numelui

    BiancaDragnea
    - Ieri, 09:39

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -