Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Bebelusi de ian-feb 2004 (20)


139 raspunsuri la acest subiect

#1
vilma

vilma

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 460 mesaje

Postat 17 iunie 2004 - 14:31

Continuarea...

#2
anda141

anda141

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.455 mesaje

Postat 17 iunie 2004 - 14:36

Andra [cool] !!!!!!! Baiat mare, gata, acum sa vedeti ce-o sa stam cu ochii pe ei, de-acum incepe distractia!!! Albert a adormit, ma duc si eu langa el sa trag un pui de somn!!!! Monica si bebe Albert ( 19.ian.2004) http://community.web...user/monica1816

#3
Elena I.

Elena I.

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 17 iunie 2004 - 15:00

Andrushka, ai incurcat-o de-acu'[:D]! Giza mea e inca linistita. Mey, ce ti-e si cu forumul asta! Citeam disputa despre topless de pe "un oki ride..." si am ars supa. Si pusesem si un pic de orez, ca sa nu mai aiba dureri de burtica, asa ca ieri. Monica, parca si tie ti s-a intimplat. Asa ca azi minca fata numa' tzitzi[:D]. Anca, bobocelul meu a adormit dupa ce am hranit-o, asa ca mai aminam plimbareala. Si ce-i cu vintul asta afara? Elena si Erica Dumnezeu judeca pomul dupa roade, nu dupa radacini. (6.februarie)

#4
Roxana_G

Roxana_G

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.876 mesaje

Postat 17 iunie 2004 - 15:38

Andra, cam atat cu linistea noastra. Eu o las pe jos pe saltelutza si o gasesc mereu pe covor. Elena, a fost putin vant dar s-a mai calmat. E frumusel afara insa un pic mai racoare. Mie mi-a fost racoare in tricou. Rox si BB Alexandra Maria (10.02.2004)

#5
Andruska

Andruska
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 17 iunie 2004 - 17:57

Chiar ca de acum incepe distactzia" - cum spune Andri [il]- care nu vrea sa doarma deloc [bang]. Doar Matei face [nani] iar eu ceva bun de papa [papica]. Imi era dor de o ciorbita taraneasca si de dovlecei pane - Monica parca tu ai facut zilele trecute? [flo] ptr idee - cu cartofiori noi la cuptor. Fac si o salata si gata masa. Daca mai am timp si chef [;)] fac si un chec mai pe seara, daca nu asta e. Noi ne-am plimbat pe afara si l-am tot dezbracat pana am ajuns cu el in body cu maneca lunga si dres. Era tare haios !!! I-am cumparat astazi o bendita cu urechiuse, daca l-ati vedea... este super ca ii tine urechile acoperite dar crestetul capului este gol [cool]. Roxana - bafta multa la examenele urmatoare !!! Ne cheama bucataria [papica] Andra mamica lui Matei (6.02.2004) si Andrei (18.09.1999)

#6
ad_risnov

ad_risnov

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 270 mesaje

Postat 17 iunie 2004 - 18:43

Si noi am fost la [baietel]. Am stat de la 12.45 pana la 15.45, iar in timpul asta Rares a dormit in continuu[il]. A fost tare frumos si o temperatura placuta, fata de cea de ieri[xx(]. Ne-am plimbat de am facut basici de la niste sandale pe care nu le-am mai incaltat[bang]. Acum a papat, mai stam un pic sa manac si eu ceva si o zbughim din nou la plimbarica. Andra, ce harnicutza esti[cool]!!! O mamica model[;)]. Eu o sa-mi fac niste cartofi prajiti cu cascaval ras deasupra si o salata de rosii cu castraveti[pofta], iar ca desert mi-am cumparat sa fac o budinca de vanilie cu dulceata de fragi (asta de la mama[:I]). Si mai zic ca nu slabesc[:)]! Fug la bucatarie[fuga]!!! Adriana - mamica lui bb Rares (13feb.2004) http://community.web.../user/ad_risnov

#7
anda141

anda141

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.455 mesaje

Postat 17 iunie 2004 - 18:43

Andra , aseara am facut dovelecei pane, tare buni. Elena, da eu am ars supa. Am dormit si eu un pic, Albert inca mai doarme,cand se trezeste , mergem la tara, sper sa ajunga si tati intre timp. M-a sunat mama ca se trece mazarea si are o gramada sa o pun la congelator si sa iau legume proaspete pentru supa lui Albert si pentru a noastra [:D] mai mult!! Uite ca a iesit soarele si azi, asa parca mai merge, parca mai ai chef de viata!!! [bis] [bis] [bis] [bis] [bis] [bis] [bis] [bis] Monica si bebe Albert ( 19.ian.2004) http://community.web...user/monica1816

#8
ane2

ane2

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 429 mesaje

Postat 17 iunie 2004 - 18:46

Mama Adruska ce pofta mi-ai facut [pofta]....da eu sunt la dietaaaaaaaa[bang] Noi am fost azi la control si situatia se prezinta bine....avem 7450gr iar peste 2sapt vom schimba lapticu...... Si ptr ca sunt disperata sa vina acasa pediatru ai va face vaccinu pe 5iulie iar pe 7 vom fi acasa YUPIIIIIIIIIIIII si vom sta pana pe 21....abia astept numai pot..... [pup] Anita si Rachella -17.o1.2004 http://community.web...er/sugarbabe134

#9
CataD

CataD

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 174 mesaje

Postat 17 iunie 2004 - 19:03

Fetelor, ce pofta mi-ati facut cu mancarea voastra. Eu insa m-am apucat de dieta!!! Mai nou, de 2 seri, fata mea adoarme la 9 si se trezeste pe la 11 si pana la 12:30 nu vrea sa doarma, ba mai mult, plange sa o luam in brate. Noi nu o tinem in brate de obicei, ca se rasfata tare repede. Si sa ne vezi incercand s-o adormim fara sa ii creem obiceiuri proaste (leganat, brate, etc.). Nu stiu ce a apucat-o, tocmai cand se invatase sa doarma de la 9 la 5-6 dimineata. Nu se pare ca o doare nimic, nici dintii nici burtica, pur si simplu se rasfata. Sper sa treaca si perioada asta!!! Catalina si Laura (12 ian 2004)

#10
Andruska

Andruska
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 17 iunie 2004 - 19:32

Gata mancarica...sper sa ii placa lui Daniel [loveyou]. Andrei intre timp a ras 2 portii de capsuni cu zahar si acum il asteptam pe tati sa papam si tushti afara la [baietel]. Anita, Narcisa - voi nu veneati la mare spre sfarsitul lunii iunie? Fug sa stau putin in pat ca ma cam doare stomacul [bang]sa fie oare de la prea multa ciocolata? Fetelor ce fel de dieta tineti? Andra mamica lui Matei (6.02.2004) si Andrei (18.09.1999)


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -