Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Cu ce ma imbrac azi ?


26 raspunsuri la acest subiect

#21
maria m m

maria m m

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 101 mesaje

Postat 24 iunie 2004 - 17:40

lu.more-tu cati copii ai? iarta-mi curiozitatea:ai 2 fete gemene si o alta fetita?m-am aburit de tot! maria,[mamica] de Paula [fetita] si Miruna [ispita]

#22
lu.more

lu.more

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 479 mesaje

Postat 24 iunie 2004 - 18:51

quote:
Originally posted by maria m m
lu.more-tu cati copii ai? iarta-mi curiozitatea:ai 2 fete gemene si o alta fetita?m-am aburit de tot!
Iaca: Sotul meu si cu mine avem in total 3 fete. Una a mea si doua ale sotului meu (deh, familie recompusa...) * Anca nascuta pe 31 martie '94 (asta-i fii-mea) * Olivia, nacuta pe 11 iulie '94 (are practic aceeasi varsta cu Anca) * Carla, nascuta pe 4 februarie '98 (mezina, calul de bataie al celorlalte doua...) Deci: 3 fete, una mai diferita de cealalta! Una crescuta de mine pana la 6 ani, celelalte... de mama lor. Educatii si principii diferite. Una foarte "caracteriala" (fii-mea), alta mai simandicoasa de felul ei, dar un copil foarte bun dealtfel (Olivia)si a treia (Carla) careia, ce-i spun, intra pe o ureche si iese imediat pe cealalta, da' IMEDIAT! Si sa mai zici ca n-am motive s-o iau razna din cand in cand??? [bang][bang][bang] S-auzim de bine! Lulu « C’est une grande folie que de vouloir être sage tout seul. » La Rochefoucauld

#23
maria m m

maria m m

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 101 mesaje

Postat 24 iunie 2004 - 19:21

mersi de raspuns! acu' pot sa dorm diseara....daca nu ma framantam sa aflu un raspuns.Toate trei zanele stau la voi? maria,[mamica] de Paula [fetita] si Miruna [ispita]

#24
geut

geut

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 18 mesaje

Postat 24 iunie 2004 - 20:02

Lu.more, cred ca nu prea ai ce-i face daca i-a intrat ceva in cap. Eu avem vreo 12 ani cand mi se intiparise in minte ca am pulpele prea groase. Si din cauza asta nu mai mancam nimic. Nu voiam sa ajung ca femeile mari, carora le tremura carnea cand merg la plaja. Si eram atat de schiloada! Nici o haina nu statea ca lumea pe mine. Dar aveam impresia ca sunt grasa, asa ca am facut gastrita si am tras mult dupa aceea. Iar pantaloni am purtat pana la 18 ani, nu aveam fuste sau rochii decat pentru petreceri. Tot timpul aveam impresia ca toata lumea se uita la picioarele mele si-mi era rusine. Incearca sa-i cumperi niste pantaloni mai subtiri (poate reusesti s-o convingi). Mi-e groaza de vremea cand se vor face ale mele mari, ca la cat de incapatanata a fost ma-sa, precis o sa am discutii mari cu ele.

#25
maria m m

maria m m

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 101 mesaje

Postat 24 iunie 2004 - 21:11

quote:
Originally posted by geut
Lu.more, cred ca nu prea ai ce-i face daca i-a intrat ceva in cap. Eu avem vreo 12 ani cand mi se intiparise in minte ca am pulpele prea groase. Si din cauza asta nu mai mancam nimic. Nu voiam sa ajung ca femeile mari, carora le tremura carnea cand merg la plaja. Si eram atat de schiloada! Nici o haina nu statea ca lumea pe mine. Dar aveam impresia ca sunt grasa, asa ca am facut gastrita si am tras mult dupa aceea. Iar pantaloni am purtat pana la 18 ani, nu aveam fuste sau rochii decat pentru petreceri. Tot timpul aveam impresia ca toata lumea se uita la picioarele mele si-mi era rusine. Incearca sa-i cumperi niste pantaloni mai subtiri (poate reusesti s-o convingi). Mi-e groaza de vremea cand se vor face ale mele mari, ca la cat de incapatanata a fost ma-sa, precis o sa am discutii mari cu ele.
si cati ani au ale tale acuma?succes oricum caci copii sunt incapatanati din frageda pruncie(cel putin asa a fost la mine). maria,[mamica] de Paula [fetita] si Miruna [ispita]

#26
geut

geut

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 18 mesaje

Postat 25 iunie 2004 - 12:48

Maria, au 3 si 6 ani, dar negociem tot timpul cu ce se imbraca. Cand merge cea mare la gradi, in fiecare seara stabilim impreuna cu ce se imbraca a doua zi. E complicat, dar reusesc cateodata s-o fac sa imbrace si ce nu-i place ei. Si cand vede ca e admirata, isi da seama ca eu am avut dreptate. Sunt multe hainute pe care nu le imbraca un timp, pentru ca apoi sa le imbrace in exclusivitate. Ce-o fi in capul copiilor astora? Eu imi mai aduc aminte cate ceva de cand eram mica, dar as vrea sa le inteleg mult mai bine.

#27
SIMONABB

SIMONABB

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 175 mesaje

Postat 10 august 2004 - 19:58

faceti-va niste poze reusite, dar reusite in diverse tinute si apoi las-o pe ea sa decida daca ii place sau nu cum arata. Simona & BB Eugen http://community.web...m/user/simonabb


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Astăzi, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Astăzi, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Astăzi, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Astăzi, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Astăzi, 14:42

  • Alegerea numelui

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:20

  • Plimbarica

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 10:10

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -