Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mamici Iulie-August 2004(56)


165 raspunsuri la acest subiect

#21
alice2004

alice2004

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.520 mesaje

Postat 30 aprilie 2004 - 17:52

Eli, bine ai venit si ma bucur ca esti bine sanatoasa si bebitzul la fel ! Eu ma pregatesc sa plec acasa, ca s-a cam terminat programul pe ziua de azi si pe saptamina aceasta ! Va doresc tuturor un sfirsit de aprilie linistit si un mai muncitoresc (dar lasati-i pe altii sa munceasca !) cu petrecere in aer liber, cu gratare si berici si toti cei dragi alaturi ! Va pupic pe toate si sa aveti grija de voi ![pup][pup][pup][pup][pup] [pup] Alice - [gravi]24 saptamini 35 de ani/pesti DPN 15-16 august

#22
roberta04

roberta04

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.701 mesaje

Postat 30 aprilie 2004 - 18:02

Pupici la burtici si week-end cu mult soare, cu mici si bere [berica]cat cuprinde, eu maine prestez o sedinta de la 8 la 9 dupa care cica ne trimite acasa!! Roberta + BeBe scump din burtica - 22 saptamani

#23
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 30 aprilie 2004 - 18:07

gagici eu va scriu de acasa, ca intre timp am plecat de la munca. si cu conexiunea care era ba nu era....mai mult ma enervam. vad caa ti intrat deja in week end..... Eli ce faci mama? asa deci, a inceput si smecherul tau cu suturi "bine plasate"? eu cind face asa la vezica ii zic ca-i santajist....ca ma trimite imediat la buda..... Robi sedinta miine?? de la 8 la 9??? da' sadici sunt aia fratee......macar de era pe la 10...sa aveti timp sa faceti oki!!! hai ca vorbim later, ma duc sa maninc cite ceva

#24
leeloo2004

leeloo2004

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.804 mesaje

Postat 30 aprilie 2004 - 19:00

Fetelor va pup, la mine incepe concediul - dar nu va parasesc asa usor, deci ne auzim luni! Weekend placut la toate burticile, petrecere frumoasa celor care pleaca si vreme superba! Gabriela [gravi] saptamina 28 31 ani, zodia: gemeni DPN 25 iulie 2004 Dr. Florina Mihalache - CFR2

#25
corianai

corianai

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 596 mesaje

Postat 30 aprilie 2004 - 19:05

Fetele plec si eu acasa. va doresc un weekend frumos tuturor. [pup]

#26
roller025

roller025

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 487 mesaje

Postat 30 aprilie 2004 - 19:05

Gabi, conced placut si multa liniste! Roxa, pofta buna sau sa-ti fie de bine! Un week-end placut tuturor! Dana M [gravi] 27 saptamani 29 ani si 9 luni DPN 26 iulie Dr. Badiu Alexandru

#27
cristalina

cristalina

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.865 mesaje

Postat 30 aprilie 2004 - 19:26

Weekend placut si distractie placuta...Iar o sa fie liniste pe aici cateva zile... Roxana, nu da ca era sa mi'o fur de la omu'..:)...Am scapat dar cu greu...[:D] Mitzura, asta s-a intamplat la medicul de familie?!...Ce ciudat! Oricum eu pentru spital mi-am luat o adeverinta de salariat de la slujba, pe spate scrie ca se platesc darile la casa de asigurari cutare, in contul cutare, stampile de la contabilitate si aia e... Ia asa ceva de la tine de la servici...ca aia cred ca iti trebe ...Nu stiu cat ai de umblat tu dar la mine s-a rezolvat cu adeverinta in jumatate de ora... Monica [gravi] 28+ saptamani

#28
Doamna Bibi

Doamna Bibi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 23 mesaje

Postat 30 aprilie 2004 - 19:32

Am ajuns si eu la sfarsit (pana acum am prestat niste sedinte) asa ca nu-mi ramane decat sa va urez weekend placut si concediu placut celor care intra. Aveti grija cu micii aia sa nu vi se aplece[vom][vom]...si cu berica[alcool][alcool][bere] pupici Monique si bebe mic 22 sapt.,DNP 30 august 2004 28 ani, sagetator http://community.web...er/monicaotelea

#29
ana_a

ana_a

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.179 mesaje

Postat 01 mai 2004 - 01:06

Salut voios! Ma numesc Ana, am si eu un bebe mic in burtica!sunt in saptamana 23 si am DPN in 29 august(zice medicul) si 30 august dupa calculul de pe forum :) Sunt din Bistrita si abia astept sa va cunosc mai bine pe toate, am vazut ca sunteti tare active!Eu nu prea am posibilitatea sa intru zilnic, la mine la munca merge greu internetul, acasa nu mai am... asa ca intru cand pot! Ana si puiutul din burtica

#30
AncaMaria

AncaMaria

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 172 mesaje

Postat 01 mai 2004 - 04:07

Da cu scapatul din mana cum stati, ca mie imi fuge totul printre degete, de bine ce ma aplec atat de greu... Pupic, Anca [gravi] cu bb 27 sapt.


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Astăzi, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -