Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Cum pot afla cine este "X" ?


8 raspunsuri la acest subiect

#1
EDDY

EDDY
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 21 aprilie 2004 - 09:44

Dragi admini shi moderatori,citind pe Pagina Comunitatzii ultimul comentariu scris de o anume Roxana la articolul intitulat "O nashtere in Japonia",am realizat ca mamica respectiva ar putea sa fie una dintre prietenele mele,pe care nu am mai vazut-o de 1 an shi cu care mi-ar face placere sa mai vorbesc.Poate ma inshel dar inafara de numele sau care nu corespunde cu cel al prietenei mele,restul datelor sint cele pe care le shtiu eu:numele shi virsta fetitzei sale shi orashelul in care locuiesc,perioada de cind este casatorita,etc. Poate fi o maaare coincidentza dar poate fi totushi ea.Cum pot afla? Eddy & Antonia Naomi

#2
roxanica-mamica

roxanica-mamica

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 11 mesaje

Postat 21 aprilie 2004 - 12:34

de ce nu ii trimiti un PM ? Roxana & Marc [flo] www.babiesonline.com/babies/b/bichelu

#3
EDDY

EDDY
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 21 aprilie 2004 - 18:10

Nu-i pot trimite PM,pentru ca nu figureaza pe lista membrilor DC.[flo] Eddy & Antonia Naomi

#4
Oana_B

Oana_B

    Membru de baza

  • Moderators
  • 5.756 mesaje

Postat 21 aprilie 2004 - 18:15

Daca ai cum sa iei legatura cu prietena ta intreab-o daca ea este persoana care a scris comentariul acolo..zic si io[flo] Oana_B

#5
aquariusrpro

aquariusrpro

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 58 mesaje

Postat 21 aprilie 2004 - 19:26

Eddy, Roxana de care zici tu are si o adresa de email.. cel putin pe pagina deschisa de mine roxana@mtf.biglobe.ne.jp Uite pagina http://www.desprecop...UFArticolId=584 Iti tin pumnii! Roxana&Ruxandra http://community.web...er/aquariusrpro

#6
EDDY

EDDY
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 21 aprilie 2004 - 20:26

Oana_B,ejti criminala mey!Poi daca mai aveam nr.ei de telefon,crezi ca mai zbieram acia dupa help???[pup] ca ejti o dulce mereu. Roxana(Aquarius),unde vazushi tu adresa aia de miel ca la mine apare doar comentariul acela intre altele de pe pagina.Ie intr-adevar o adresa din Japan dar daca n-o fi ea???Ma deruta numele care vaz ca apare shi-n mail-adress. Auzitzi,daca pe voi nu v-ar kema XYZ atzi pune totushi numele ala in adresa personala de e-mail?Intreb shi io ca parca mi-e jena sa-i scriu unei necunoscute.Dar daca o fi ea???Acum ie tirziu dar pina miine sper sa prind curaj s-o contactez.Shi daca nu ie ea,imi cer scuze shi gata.Nu? [pup] Roxana shi multzam pentru tot, Eddy & Antonia Naomi

#7
aquariusrpro

aquariusrpro

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 58 mesaje

Postat 21 aprilie 2004 - 20:35

Eddy iubita, cand deschizi pagina ( link-ul pus de mine) apare intai "culegatorul de date" si sub el sunt comentariile. primul este al Roxanei si pe banda galbena , in dreapta este o adresa de email. Scrie ...a nu te mushca prin email... si oricum in mesaj spune ca ar vrea sa corespondeze cu romance din Japonia.. parca asa am citit Pupici la Naomi![bis] Roxana&Ruxandra http://community.web...er/aquariusrpro

#8
oana cretu

oana cretu

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 839 mesaje

Postat 22 aprilie 2004 - 04:15

Eddy, sa sti ca si mie mi-a scris o fata de pe acest forum la inceput, cand m-am inscris pe forum, caci a crezut ca sunt verisoara ei, si nu era asa, dar am continuat sa vorbim, si, uite asa, dintr-o confunzie am legat o relatie de prietenie si nu mi-a parut rau. Deci, sfatul meu este sa incerci, caci oricum nu ai nimic de pierdut! Bafta! oana-cannes "Si maine mai este o zi..." http://community.web...er/oanacretu..."

#9
Oana_B

Oana_B

    Membru de baza

  • Moderators
  • 5.756 mesaje

Postat 22 aprilie 2004 - 04:39

quote:
Originally posted by EDDY
Oana_B,ejti criminala mey!Poi daca mai aveam nr.ei de telefon,crezi ca mai zbieram acia dupa help???[pup] ca ejti o dulce mereu.
Eh, mi-am dat si io cu presupusu', sa te pupicesc ca ma pupicesti[pup][:D] Oana_B


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -