Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

sotzii la finalul sarcinii nu fug de acasa¿?


16 raspunsuri la acest subiect

#1
vivian

vivian
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 18 aprilie 2004 - 13:43

eu sincera sa fiu am noroc ca sotul meu e o persoana f rabdatoare dar...de multe ori ma pun in locul lui....si ma ia mila. ma intreb rabdarea lui...nu o fi cumva ...cu limita¿? ....

#2
allya

allya
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 18 aprilie 2004 - 15:35

NUUU! ii cam disperam noi pe ei fie in ultima luna, fie la mentruatie, fie depinde de situatie [mariaj]... dar nu nu fug de acasa ca ne iubesc...[:D][pup][flo] allya si alex-dinu (28 oct 2003) http://community.web...m/user/allyalex

#3
vivian

vivian
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 18 aprilie 2004 - 17:51

sa speram ,eu sunt imposibila. sotul meu fumeaza si de cele mai multe ori mi se face rau...si daca simt miros de tzigara la 10 metri de mine asa ca imqagineaza ti ce iese. pana sa aflu ca sunt gravida fumam si eu de doua luni, ma lasasem de un an si cu doua luni inainte de a afla ca sunt gravida ..incepusem ...sa fumez iar. dar acum nu pot suporta tigarile.si ma bucur mult... ....

#4
Roxana_G

Roxana_G

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.876 mesaje

Postat 18 aprilie 2004 - 18:01

Uite ca al meu n-a fugit. Mie nu mi s-a parut ca am fost mai imposibila decat de obicei. [:D] In afara faptului ca am fost un dulap umblator, eu zic ca eram practic aceeasi. Poate numai in ultima saptamana sa fi fost mai irascibila, pentru ca ma temeam ca depasesc termenul si eram mereu irascibila. Nici macar in travaliu nu i-am zis o vorba rea! Rox si BB Alexandra Maria (10.02.2004)

#5
tinatache

tinatache

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.717 mesaje

Postat 18 aprilie 2004 - 19:43

depinde de cata rabdare are, unii mai fug...dar rar, de regula raman sa vada si ei ce-au produs:) Oricum, eu voiam sa-ti spun ca ma amuza teribil semnele tale de intrebare, se vede de la o posta ca ai tastatura spaniola:)) Sarinca usoara si stai linistita, ca nu-i asa negru precum pare. Cristina

#6
pisi_ella

pisi_ella

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 425 mesaje

Postat 18 aprilie 2004 - 19:55

Io am avut noroc cu al meu...Ma iubea tare cand eram gravida...Chiar si la sfarsit, tare se distra pe seama mea, zicea ca sunt "bulgare" sau "ghem" cu picioare...Si o zicea cu atata dragoste![:D] Si bineinteles ca simtea ca am mare nevoie de el, de ajutorul lui, mai ales cand ma tragea de o mana sa ma intoarca de pe o parte pe alta in pat [:D]...Ca singura nu mai puteam [:D]...Si tin minte ca ma pupa si ma dragalea mai mult ca oricand![pup] Si imi suporta si toanele...bietu' de el! [:D] Tare as vrea sa mai fiu gravida![;)] [pis]_Ella & [copil]Emma http://www.emmaandreea.3x.ro

#7
vivian

vivian
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 18 aprilie 2004 - 20:00

ne orim mult bebele si sotul meu in culme fericirii[bis]dar eu de obicei sunt o persoana care nu duc lipsa de caracter asa ca imaginativa ce tiran sunt acum. da doamne sa mi treaca starea asta de ametzeala permanenta...¿?[bonjovi]pupici. ....

#8
debby

debby
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 18 aprilie 2004 - 20:50

Vivian , de fugit , nu cred . Nici eu nu duc lipsa de caracter si saracul si le trage bine cateodata de ma intreb cum de ma mai suporta . De multe ori chiar il intreb cum face sa aiba acel calm , sa-mi accepte mofturile , chiar si cele mai absurde . Realizez dupa ce tirana sunt , dar raspunsul vine prompt : pt ca te iubesc . Ma pui pe ganduri cu sarcina ca si-asa cu sindromul premenstrual e greu pt el . Eh sa speram ca o sa fiu dificila primele luni doar si o sa fie bucuria de a avea un fiu cea care o sa compenseze . Cat despre tigari , sunt fumatoare inraita , am fost bolnava si nu suportam fumul (de la altii) iar el a fumat 3 -4 zile doar in baie sau sub hota . Sunt niste dulci cand ne dovedesc dragostea lor in fiecare zi , in ciuda isteriilor noastre [il][il][il] Nimeni nu e perfect ! Diana .http://community.webshots.com/user/deborah_debby

#9
anda141

anda141

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.455 mesaje

Postat 18 aprilie 2004 - 21:43

Nu fug de acasa, tocmai ca sunt mai iubitori, la mine asa s-a intamplat, era super fericit ca sunt mamica si cand am fost in spital abia astepta sa vin acasa, mi-a pregatit o camera super, mi-a cumparat o gramada de cadouri, se mira ce sa-mi mai dea si sa-mi mai faca!!! Chiar daca eu l-am cam stresat, ca eram tare irascibila dupa, dar asta este .... trece ...pana la urma e frumos!! Monica si bebe Albert ( 19.ian.2004) http://community.web...user/monica1816

#10
Andruska

Andruska
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 19 aprilie 2004 - 01:01

Cand te gandesti ca mai este putin si iti vezi puiul tocmai atunci sa fugi? Emotia este mare si ptr tine dar si ptr ei - la noi cel putin asa a fost si la primul si la al doilea !!! Andra mamica lui Matei (6.02.2004) si Andrei (18.09.1999) Album Andrei: http://www.desprecop...mid=954&cid=448


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Astăzi, 17:30

  • Eco

    Anamaria1706
    - Astăzi, 16:12

  • Usor usor..

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 15:42

  • 28 de saptamani

    kiki_2024
    - Astăzi, 15:27

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -