Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mamici Iulie-August 2004(58)


254 raspunsuri la acest subiect

#21
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 16 aprilie 2004 - 17:48

gagici azi iar sunt mama eroina, AM TERMINAT TREABA!!! ma dor picioarele de mor, dar asta nu mai conteste. mergem acum la masurat, comparat si evaluat mobila...ne auzim later. pupix si sa fiti cuminti in week end si sa fie numai soare si cald!!!

#22
Doamna Bibi

Doamna Bibi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 23 mesaje

Postat 16 aprilie 2004 - 18:25

Eu ar trebui sa va spun "buna" si "pa" atat de tarziu am intrat azi. Am avut o zi de rahat, milioane de probleme,drumuri multe,cearta cu sefii (am avut si o sedinta mare)mai vreti sa va zic??? Sunt rupta si inca mai am de tras la birou. Bebe al meu este revoltat pana peste masura ma loveste mereu cica "hai acasa mami ca astia ma enerveaza!" Bine macar ca maine e liber!!!M-am saturat de munca...Dar pana la concediu mai e (concediu de odihna la incep. lui iunie,iar apoi din iulie prenatal). Offff... Monique

#23
kamiska

kamiska
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 16 aprilie 2004 - 19:24

Fetelor mi-am luat rezultatul de la toxoplasma ( care mi-a scos peri albi cat am asteptat sa vina acest rezultat ) si e NEGATIV. W/E placut! kmy

#24
butterfly

butterfly
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 16 aprilie 2004 - 19:56

Raportez: Sunt consemnata la pat intrucit statul pe scaun la calculator si activitatile casnice imi dau contractii. De plimbari nici nu poate fi vorba, off! In rest toate bune. Pupicei[pup] Florina 27 ani [gravi] 29(+) sapt cu puiutzul Teodor Dr Badiu - Sp Universitar DPN 1 iulie

#25
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 16 aprilie 2004 - 20:18

Florina imi pare rau de consemnarea ta....poate te mai lasa contractiile si te mai poti plimba putin sa profitati de vremea asta. eu acum am mincat si o sa plecam un pic la plimbarici...pupici si vorbim later [pup]

#26
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 16 aprilie 2004 - 20:29

quote:
Originally posted by butterfly
Raportez: Sunt consemnata la pat intrucit statul pe scaun la calculator si activitatile casnice imi da contractii. De plimbari nici nu poate fi vorba, off! In rest toate bune. Pupicei[pup] Florina 27 ani [gravi] 29(+) sapt cu puiutzul Teodor Dr Badiu - Sp Universitar DPN 1 iulie
Scumpa mea eu am calculatorul pu pe o masuta la nivelul patului si stau la orizontala cu tastatura in brate. Uneori mai scriu si prostii ca nu vad toate literele dar exista butonul de "edit" pt situatii de criza[:D] "În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)

#27
cristalina

cristalina

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.865 mesaje

Postat 16 aprilie 2004 - 20:34

Florina, sanatate multa! Sa fie bine! Io mancat, desert, dormit, plimbat, desert (desertu' la mine nu e mancare...e bashca!...hehehe)...si acum astept sa vad ce mancam la cina!...:)...Foame mare moncher!!![:D][:D] Monica [gravi] 26+ saptamani

#28
azumi

azumi
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 16 aprilie 2004 - 21:28

Sunteti niste harnice! Cand sa zic si eu ca terminai de citit ....incepurati la alt set..[biz] Kami ce ma bucur ca ti-a iesit negativ rezultatul.Acum te-ai mai linistit asa-i? [:D] Bey gagici ...in tara nu stiu cum e vremea da` la noi a fost azi o calduraaaaa.... de stateai in tricou.Cica o sa se raceasca iara , da pana atunci ma bucur de sorel! Io am devenit un greiere bortzos,m-am ingrasat numa` pe burtoi!In rest nu am pus deloc, nici pe picioare, nici pe fata, nici macar pe funduletz[bang]...si ma asteptam sa-mi creasca atasul nitzel.Toate kilogramele (alea 9 ) luate pana acum is pe burta sau cel putin mie asa mi se pare. va pup pe toate pe burtici... ana

#29
roller025

roller025

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 487 mesaje

Postat 16 aprilie 2004 - 22:23

Dragele mele, desi e cam tarziu acu' plec de la job-uri. Cred ca am terminat cu succes intalnirile cu auditorii pentru bilantu' pe anu' asta, asa ca ma duc sa ma imbat.[alcool] Kamy, bravo pentru analiza! O grija mai putin. Florina, tot raul spre bine! Tie si puiului sa va fie bine! Sanatate! Dana M [gravi] 25 saptamani 29 ani si 8 luni DPN 26 iulie Dr. Badiu Alexandru

#30
alexa22gandi81

alexa22gandi81

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 19 mesaje

Postat 17 aprilie 2004 - 18:50

Buna mamici si burtici!Sunteti nemaipomenite,eu una nu pot tine pasul cu voi;daca nu ma uit trei zile am pierdut ,si eu care credeam ca acum voi fi constiincioasa si voi scrie mereu.Mie imi trebuie o saptamana sa citesc ce ati scris de cand nu am mai fost.Daca s-ar da un premiu cu siguranta a-ti fi pe locul intai.Sa aveti un sfarsit de saptamana minunat si sa aveti grija de burtici.Pupici dulci la toate[dual]. P.S.:E cineva dintre voi care cu toate ca doctorul ia recomandat sa poarte burtiera mai are dureri jos?(sa fie din cauza ca se dezvolta foarte repede).Poate e cineva la fel ca mine si poate sa-mi raspunda. alexandra


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -