Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mamici Iulie-August 2004(56)


146 raspunsuri la acest subiect

#1
vilma

vilma

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 460 mesaje

Postat 10 aprilie 2004 - 11:25

Continuarea....

#2
mamica_iulie_august

mamica_iulie_august
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 10 aprilie 2004 - 14:56

MAMICUTE DE IULIE 01 Iulie (27 iunie?) - Butterfly, Dr. Badiu - Municipal, BAIETEL - Teodor 03 Iulie - Ulic 04 Iulie - Andreea_s, BAIETEL - Matei Stefan 04 Iulie - Lela, probabil BAIETEL 04 Iulie - Peg_Bundy (Liviana), Dr. Puia - Giulesti 05 Iulie - Vanesa 05 Iulie - Ochi verzi, DR.BOGDAN MARINESCU, Giulesti, FETITA 07 Iulie - Mitzura, BAIETEL - Tudor Lucian 07 Iulie - Alexa22gandi81 09 Iulie - Night Elm, BAIETEL 10 Iulie - Andries, BAIETEL 10 Iulie - Roxana1974, BAIETEL - Serban 10 Iulie - TatianaS, FETITA 14 Iulie - Alunelsialbinutza (Alinutza), Dr. Nayel - CFR2, BAIETEL - Mihai Bradut 11 Iulie - Cornilia 14 Iulie - Marcelle, Dr. Rotaru, FETITA 15 Iulie - Solstrale25 (Jeni) 16 Iulie - Azumi, BAIETEL 17 Iulie - Cristalina, dr. Alexandru Anca, Spitalul Municipal, FETITA 18 Iulie - Piti, Spitalul Municipal - dr. Ina Moldovan, FETITA 18 Iulie - Anemona - Dr. Denisa Protopopescu, Sp. Municipal, FETITA 19 Iulie - Ssarah, dr. Ioan Parvu, Spitalul Elias Bucuresti FETITA 20 Iulie - Denissa, BAIETEL 21 Iulie - Pibilica, BAIETEL 23 Iulie - Anas34, FETITA - Anne-Lea 24 Iulie - Melanie - dr. Tufan Aurelia, Spitalul Municipal, FETITA - Daria 24 Iulie - Super_Lia, BAIETEL 25 Iulie - Rain (Nicole), dr Badiu Alexandru, Spitalul Municipal, FETITA - Iulia Alexandra 25 Iulie - Adonia 25 Iulie - Alicegh, dr. Alexandru Anca, Spitalul Municipal, BAIETEL 25 Iulie - Leeloo2004, dr. Florina Mihalache, CFR2, BAIETEL 26 Iulie - Liv29 26 Iulie - Gongutza, BAIETEL 26 Iulie - Corianai, FETITA - Alexis 26 Iulie - Roller025 (Dana M), dr. Badiu Alexandru, Municipal - Bucuresti, BAIETEL - Victor Mihai 29 Iulie - Baby-boom 30 Iulie - Papadie, FETITA ?? Iulie - Hannah ?? Iulie - Vanessag baietei[baietel] = 16 _________________ BAIETEII[cavaler] ... CONDUC ! fetite[fetita] = 12 MAMICUTE DE AUGUST 01 August - Miguelle 01 August - Dorsilia 01 August - Iubitoiu, FETITA 03 August - Anka77, Dr.Virgil Ancar, Sf Pantelimon, BAIETEL 04 August - Bunny, SURPRIZA [am] 04 August - Briseis, BAIETEL 04 August - Laura_Oprescu, BAIETEL 05 August - Anapharm, FETITA 05 August - Roxanaz, Dr. Aneta Tomescu, Judetean Cta, BAIETEL 06 August - Kamiska, Dr. Tarlea Virginia, Sp. Polizu, primul copil, FETITA 06 August - Marina, BAIETEL 07 August - Viermisor 08 August - Catuta, FETITA - Theodora 10 August - Oana_S 12 August - Mog, BAIETEL 13 August - M_monica, dr. Muresan 13/14 August - Mihaella, Dr.Dragan Romina, CFR 2, FETITA Maria Denisa 15 August - Anna-maria, Mat.Cuza-voda, Dr.Mihaela Grigore, a-2-a nastere, SURPRIZA [am] 15-16 August - Cam 17 August - Carmenp 19 August - Alice2004, BAIETEL 19 August - Eli (Eliza) 19 August - Gogomi, dr. Ancar 20 August - Polux, FETITA 20 August - Catalina_1 21 August - Yasmine, BAIETEL 21 August - Stefania_gela 24 August - Martac, Dr. Silvia Miciner, CFR 2 25 August - Roberta04, Maternitatea "Cuza Voda" Iasi, Dr.Grigore 26 August - Laura2001 26 August - Sarag 26 August - Blue Angel, Dr. Florina Mihalache, CFR2, BAIETEL 26/28 August - Iren, FETITA 29 August - Germina 29 August - Kim222, BAIETEL 29 August - Biluta28 (Mihaela) 29 August - Maaria, Dr. Magda PETRACHE, Sp. Polizu (probabil) BAIETEL - Luca 29 August - MichelleT, GEMENI[bb][bb] 30 August - Diana21, dr. Radoi, Municipal 31 August/02 Septembrie - Doamna Bibi, dr. Grigoriu, Municipal, BAIETEL ?? August - Crisotexa, FETITA baietei [baietel]= 12 ___________________ BAIETEII[cavaler] ... CONDUC! fetite [fetita]= 8 80 de mamicute 19 FETITE si 27 BAIETEI 2 SURPRIZE [am] 2 GEMENI!!! Toate modificarile sa le faceti pe aceasta listuta!

#3
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 10 aprilie 2004 - 21:21

dragele mele, raportez: pasca a iesit super, traiasca robotul de framintat!!! Monica, tie cum ti-a iesit? va pup pe toate si va urez PASTE FERICIT, CU LUMINA IN CASE SI IN INIMI, SA FITI SANATOASE SI FERICITE!!!!!! [paste] Roxi, Mugur si ghindu' cel somnoros [pup]

#4
cristalina

cristalina

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.865 mesaje

Postat 10 aprilie 2004 - 21:41

Sa traitzi! Raportez! A iesit super si pasca mea. Nici nu stiu cum. Dar pentru pasca asta era sa mananc bataie..:) Azi am cam bolit ca m-au durut toate cele ...a zis omu' ca ma bate daca ma misc de pe canapea...m-am dus la toaleta cu bilet de voie [:D] Inca o data Paste Fericit si multa sanatate! [paste] Monica [gravi] 25+ saptamani

#5
butterfly

butterfly
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 11 aprilie 2004 - 16:10

HRISTOS A INVIAT! A iesit bine si pasca mea dar drobul imi place mult pt ca il voi minca cu masura, nu pot face abuz de ficat. Cozonac am primit de la mama. Ma duc sa vad cum au iesit ciorba si friptura! Pupici![pup] Florina 27 ani [gravi] 28(+) sapt cu puiutzul Teodor Dr Badiu - Sp Universitar DPN 1 iulie

#6
polux

polux

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 926 mesaje

Postat 11 aprilie 2004 - 20:25

HRISTOS A INVIAT! Va pop spune acum, caci am fost si noi azi noapte si am luat Paste, dupa care, ne-am infruntat din toate cele. Hmmmm, dar bune mai ies mancarurile negustate, te lingi pe degete, parca mai bune decat cele pe care le gusti. Va doresc ca Domnul sa va lumineze CAlea Vietii si Iepurasul sa va aduca numai si numai bucurii, fericire si sanatate. Liliana

#7
rain

rain

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 87 mesaje

Postat 11 aprilie 2004 - 23:07

HRISTOS A INVIAT !!! va pupacim, va dorim distractie placuta [alcool][alcool][alcool]...in continuare si abia astept sa veniti aici, sa povestim! Nicole [gravi] 25 saptamani 26 ani, DPN - 25 iulie 2004, dr Badiu A.

#8
maaria

maaria

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 33 mesaje

Postat 12 aprilie 2004 - 21:47

ADEVARAT A INVIAT! se pare ca sunt prima la raport pe ziua de azi! noi am fost la mama acasa...si am mancat de toate. ca la mama acasa, ca mare dreptate a avut cel care a zis prima data asta. sunt putin obosita, fiindca am fot sofer si la dus si la intors, dar nu ma plang, ca tare placut a fost la aer. putin insa...as mai fi stat inca vreo sapatmana:)) altfel, BB e bine, nu a facut nazuri:)) a dansat cat a dorit, mai ales cand a vorbit buni cu el. nici nu mi-a venit sa cred, ca poate fi sensibil la asta...dar uite ca a fost. [pup] si astept vesti si de la celelalte! gata cu vacanta:))!! la scris, deci fetele! Maria [gravi] DPN 29 august.

#9
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 12 aprilie 2004 - 23:10

Cristos a inviat! Noi tot la mama...a facut niste cozonaci si o pascaaaaa,yami yami. Din pacate cam raciti (eu si Maria) dar ne-am mai odihnit si noi. Marina

#10
anapharm

anapharm
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 13 aprilie 2004 - 02:40

Cristos a inviat! "Cand iti ploua in suflet, fa-ti umbrela dintr-o bucurie". Ana Burtch


Panic Questions

  • Cum să scap rapid de ciuperca picioarelor È™i unghiilor?

    MaryJane999
    - Astăzi, 14:34

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Analizele au arătat o deteriorare a stării ficatului. Ce să fac?

    MaryJane999
    - mar 21 2024 12:16

  • Progesteron

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

Last Blogs

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -