Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mamici de Sept.-Oct. 2004 (10)


147 raspunsuri la acest subiect

#141
blue77

blue77

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 364 mesaje

Postat 14 aprilie 2004 - 22:12

fetelor eu am deja 71 de la 63 de inceput , eu o sa fiu mama balena..... Cristina [gravi] 18 sapt.UM

#142
blue77

blue77

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 364 mesaje

Postat 14 aprilie 2004 - 22:16

Mel eu nu stiu bataile, ca doctorul doar a dat sunetul sa le aud dar nu le-a numarat :(.Scrie doar la eco de 11 saptamani ca are activitate cardiaca regulara. Cristina [gravi] 18 sapt.UM

#143
mel_g

mel_g

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 342 mesaje

Postat 14 aprilie 2004 - 23:15

Fetelor sa-mi tineti pumni maine caci mor de frica da? Sa va ganditi la mine !!!!!!!!!!!!!!!!!!! De dimineata la 8 am programarea dar nu in Bucuresti ci in Pitesti de unde sunt eu la o clinica particulara. Pupici Mel 16 sapt

#144
lorena_andreianu

lorena_andreianu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 427 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 11:59

Mel, cum a fost ??? [gravi]L si bb mic (DPN 20 oct.)

#145
mel_g

mel_g

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 342 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 12:19

A fost super bine - am capatat curaj, bb era vioi si surpriza maxima se pare ca este BAIETEL frumusel. M-am emotionat la max cand mi-a spus pt ca eco nu este super performant si nu ma asteptam sa aflu. Eu nici nu am intrebat am aflat din oficiu. Sotul baleteaza de fericire pt ca asta a fost dorinta lui maxima. Pupici Mel 16 sapt

#146
roandre

roandre

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 772 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 12:38

Mel, ce ma bucur ca totul a fost bine. De abia asteptam sa intru pe forum sa vad ce noutati ne dai. Sa-ti traiasca feciorul! Eu l-am sunat pe doctor aseara si a ramas sa ma duc la eco tocmai duminica pt ca este el de garda. I-am spus ca ma doare spatele si mi-a zis ca nu e prea bine si sa iau No-Spa de 3 ori pe zi si inca ceva (parca scopantil....sau nu mai stiu exact). Eu iau doar 2 No Spa pe zi pt ca mi se pareau cam multe. Nu stiu ce se intampla dar de azi dimineata ma doare burtica destul de rau. Ma inteapa si vad ca nu-mi trece. Mai rau ma doare in partea stanga. Pufymic, eu cu greturile stau binisor. Acum mai vomit doar dimineata si atunci doar un lichid galben. Dar e floare la ureche fata de cat de rau imi era inainte. Mihaela, 23 ani si puiul mic de 16 saptamani si 5 zile Dr Branescu, Polizu

#147
blue77

blue77

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 364 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 12:50

Bravo Mel!!!! ce ma bucur ca totul e bine cu bb , sa-ti traiasca baiatul!! Cristina [gravi] 18 sapt.UM

#148
vrabiuta

vrabiuta

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 401 mesaje

Postat 15 aprilie 2004 - 13:03

felicitari mel!! [bis] cel mai important este ca este sanatos! fetelor voi cum stati cu dimensiunile burticilor? mie imi creste burtica de la o zi la alta, parca as fi cel putin in 6 luni. cred ca bebita mea iese direct baschetbalista! daca il mosteneste pe tati, care e inalt... eu sunt un pic nedumerita faptul ca iosup mi-a spus ca sarcina este in 19 saptamani si 5 zile (vineri) - am facut un calcul acasa si am ajuns la concluzia ca ar fi trebuit sa raman insarcinata la sf lui noiembrie si sa fiu deja in 5 luni!! oare calculul ecografului se face de la data conceptiei, sau de la data ultimei menstruatii? va pupam [pup] marcela si [copil] alexandra din burtica - DPN 5 sept - dr. nayel cfr2


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

  • Saptamana 28

    Deutzuk
    - Astăzi, 11:08

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -