Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Durerea unei pierderi de sarcina (35)


285 raspunsuri la acest subiect

#31
L5845

L5845

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.729 mesaje

Postat 29 august 2007 - 00:06

Ale fato, cred ca la capitolul "sot" ne luam de mana, ca si al meu veseaza toata ziua la..."jucarie" [:I]. Poate facem ceva sa se molipseasca de la ai nostrii si domnii care se panicheaza, ce zici? Te prinzi? [pup]



Poze noi nunta



Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!

Lau-Meli [8**] si [biz]

Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!

#32
cristina26

cristina26

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.017 mesaje

Postat 29 august 2007 - 00:23

Liana30Te plac draga si fara dinti[:D][olala]



Ingrid Ecaterina si mami



ingerasul meu Paul





#33
cristina26

cristina26

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.017 mesaje

Postat 29 august 2007 - 00:32

Noi am fost la biserica duminica pentru prima data. Am pus poze sa vedeti si voi, o fost tare fain. Ingrid o fost tare cuminte, o dormit tot timpul.

Michelle[pup] ai facut test??? Vezi ca io am zis ca tu [gravi] curand. Hai sa vedem am avut dreptate sau nu.

Ale[pup] ma bucur sa aud ca ai asa barbatel minuant. O sa ma bucur cand o sa aud ca o sa aveti si un bebe minunat[olala].

Mav[pup] ce mai face printisorul? Tare draga imi esti tu mie.







Ingrid Ecaterina si mami



ingerasul meu Paul





#34
cristina26

cristina26

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.017 mesaje

Postat 29 august 2007 - 00:35

Vad ca is numai eu aici.

Noapte buna minunatelor!



Ingrid Ecaterina si mami



ingerasul meu Paul





#35
L5845

L5845

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.729 mesaje

Postat 29 august 2007 - 00:44

cristina26 nu fugi mama, ca nu esti singura, mai sunt si io [;)].Tocmai m-am uitat la pozicile noi, frumoasa tare printesa ta,o faci doctora ca pe taticul ei? Si camera tare placuta, se potriveste tare bine totul. Cum s-a simtit la biserica, a fost cuminte? [pup]



Poze noi nunta



Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!

Lau-Meli [8**] si [biz]

Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!

#36
blueeyes2003

blueeyes2003

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.385 mesaje

Postat 29 august 2007 - 00:55

Flavia [pup] multumim pentru noul capitol![flo] Sper din inima sa treci cat mai multe gravidutze pe lista!

Cristina26 [pup] iti multumesc frumos pentru cuvintele tale![flo]Sper sa ne ajute DD si pe noi sa avem cat mai curand un copilas![ruga]

Am vazut pozele de la biserica!Si ce camera are mica printesa![cool]I-am arata-o si sotului pe Ingrid,asa mult i-a placut,zice"uite mah,cat e de frumoasa!"S-a inmuiat tot!E isi doreste foarte mult o fetita si abia asteapta sa se intample minunea si la noi!

Michelle [pup] cand faci un test?Facem galerie pentru tine [majoreta][majoreta] Ce mult imi doresc sa fii gravidutza!Ai vazut ca Flavia are o presimtire,asta inseamna ca e de bine! [cool]

Monysorescu si Danaflor imi pare rau ca ati trecut si voi prin aceasta durere![flo] Este foarte greu dar trebuie sa incercati sa mergeti mai departe pana reusiti sa va impliniti visul de a fi mamaici.Multa bafta va doresc!

Liana [pup] nu am sa te mai uit,ai sa vezi![:D]

Lau-Meli [pup] bine ai revenit!Ne-ai lipsit![flo]

Laura [pup] multa bafta maine la eco!Imi inchipui ce emotionata esti ca-l vezi pe bebe,fii optimista ca totul va fi bine.Noi iti transmitem toate gandurile bune!Te asteptam cu vesti!



Fetelor,va [pup] pe toate,am sa scriu maine mai mult pentru ca acum mi se inchid ochii de somn![|)] Noapte buna!








Mirela[flo]

#37
dan_ny

dan_ny

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 161 mesaje

Postat 29 august 2007 - 00:55

sunt si eu pe-aici [hopsieu] cu multi pupici si cu [iartama][iartama] ca nu reusesc sa scriu mai des.

mooaaaaa.....ce activitate intensa azi aici...asta nu poate fi decat de bine.

liana mama, as vrea eu sa umblu prin orice alte locuri...dar din pacate nu umblu decat la servici si acasa, rupta in doua.



dragelor, speram sa vad numai liniute rosii in fata ochilor dar, poate maine...poimaine, veniti si cu vestile bune.

eu cred ca sunt deja in z31, inca nici un semn dar nici n-am curaj sa fac un test. nici n-am cumparat macar unul. cred ca mai stau o zi, doua.

ma duc in urma sa mai citesc si poate reusesc sa va mai scriu, ca in seara asta stau si eu mai tarziu....ca e meci si oricum n-am sanse sa dorm.

[pup][pup][pup][pup][pup]



_________________________________________________________

priveste mereu lumina soarelui si nu vei mai vedea umbrele- helen keller



poze



#38
c.myry

c.myry

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 240 mesaje

Postat 29 august 2007 - 01:26

[hia]Dupa cum vedeti, recuperez.
Vad multa activitate pe aici si imi place.Am intrat sa va spun noapte buna!
L5845-ce cuvinte frumoase. M-ai emotionat. Ai dreptate, ar trebui sa pretuim fiecare clipa, sa luam ce e frumos din viata asta si sa nu lasam pe nimeni si nimic sa ne scoata din ritm!
dan_ny -tin pumnii. Incep [majoreta][majoreta][majoreta]pt tine , Michelle si celelalte fete!
cristina26-ce frumoasa e camera printesei. Sa-ti traiasca fetita si sa va bucurati de ea!
Va pup pe toate!
[recevere]

myry

#39
irlandeza

irlandeza

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.866 mesaje

Postat 29 august 2007 - 01:32

Buna seara fetelor. Cum sunteti ? Noi ne-am intors din vacanta, mai obositi ca inainte. Si am dureri de spate si sub stern, cred. In rest suntem OK, am inceput serviciul, trebuie sa ma acomodez , noroc ca am adus-o pe mami la noi, si am scapat de curatenie si mancare.[:D]

Merg sa citesc din urma. Va pup.[pup]



P.S. Cine imi schimba si mie nr. de sapt. din listuta, si sa-mi adauge caruciorul roz ? Multumesc.




Noi 2 singurei



Cum creste motanica nostra [gravi]21+[fetita]







#40
L5845

L5845

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.729 mesaje

Postat 29 august 2007 - 01:41

blueeyes merci mult, si voi mi-ati lipsit tare mult, dar a fost bine si cu ai mei, ca mi-era dor de ei, sa vina aici.[pup]

dan-ny asa e la noi se pare, cand se scrie de se duc capitolele ca alergate, cand e liniste de concediu[:p].Tin pumnii sa te rateze rusii de luna asta [ruga][pup].



Poze noi nunta



Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!

Lau-Meli [8**] si [biz]

Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!


Panic Questions

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

Last Blogs

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Astăzi, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Astăzi, 14:42

  • Alegerea numelui

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:20

  • Plimbarica

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 10:10

  • ImportanÈ›a medicului pediatru 👩🏻‍⚕️

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -