Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Situatie confirmari donatii.


28 raspunsuri la acest subiect

#1
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 09 martie 2004 - 01:54

Initiez acest subiect nou in care va rog cei care doriti sa va notati numele de platitor in cazul in care nu a fost confirmata incasarea donatie dvs. Doar numele platitorului pentru a putea urmari in banca si eventual data efectuarii platii. Orice alt comentariu va fi sters. Numele si data. Incep cu numele meu ca si exemplu: 1.Marius Pernes - 19.02.2004 Completati lista va rog. Marius (www.desprecopii.com)

#2
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 09 martie 2004 - 02:10

o completare la mesajul lui Marius. Am primit listele de donatii de la conturile din Romania. Din pacate -listele sunt incomplete - adica unele incasari apar doar ca 'depunere de la filiala x'. Am cerut de la Banca o lista mai detailata - cu numele donatorilor - si o vom avea in max. 3 zile. In orice caz - depasind nivelul discutiilor - aparitia florii de donator la profil - este semnalul depasirii nivelului de indiferenta. Un pas mai departe. Va multumim pentru intelegere si rabdare. [dc]
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

#3
Monique

Monique
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 10 martie 2004 - 22:16

Petru Voju 09.03.2004

#4
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 16:12

Am sa sterg cu scuzele de rigoare persoanele care au fost confirmate si actualizate in lista pentru a putea sa urmaresc mai usor restul situatiilor. Multumesc pentru inelegere. Marius (www.desprecopii.com)

#5
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 18 martie 2004 - 18:08

quote:
Originally posted by 2mami
mie mi-a depus o prietena dar nu i-a fost notat numele la BancPost Mosilor ordin de incasare 775 din 02.03.
Te rog trimite-mi datele ce apar pe acel ordin PM. Marius (www.desprecopii.com)

#6
Lili_g

Lili_g

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 984 mesaje

Postat 19 martie 2004 - 18:00

Vrem sa trimitem niste bani din Canada pentru Cristi si Simona prin sistemul Money Gram. Ne trebuie numarul de telefon al unei persoane de contact care sa ridice banii. Poate cineva sa ne dea un sfat? Lili_g

#7
Madalina Doina

Madalina Doina
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 19 martie 2004 - 19:02

Lili, ti-am dat coordonatele mele intr-un Private Message. Madalina
quote:
Originally posted by Lili_g
Vrem sa trimitem niste bani din Canada pentru Cristi si Simona prin sistemul Money Gram. Ne trebuie numarul de telefon al unei persoane de contact care sa ridice banii. Poate cineva sa ne dea un sfat? Lili_g


#8
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 24 martie 2004 - 15:34

Maine joi-25.03.2004 sau poimaine vineri-26.03.2004 voi primi confirmarile din ultima perioada privind incasarile bancare. Nu am raspuns solicitarilor sau am raspuns la putine intrebari din acest motiv. Va tin la curent imediat ce voi detine informatiile corespunzatoare. Cu aceasta ocazie reiterez ideea privind confirmarile de plata pentru cei care doresc mentionand faptul ca pot face aceste confirmari doar daca apare numele platitorului si data efectuarii donatiei. Prin serviciul Pay Pal nu cred ca voi detine ultimele incasari confirmate. Va multumesc inca odata pentru intelegere si pentru gest. Marius (www.desprecopii.com)

#9
Aurelia

Aurelia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 260 mesaje

Postat 24 martie 2004 - 21:45

Pentru cei care au trimis banii in plic in OLanda confirmarile vor veni ceva mai tirziu caci de mai bine de o saptamina admini sint plecati in America ,deci nu va inpcientati odata reintorsi vor actualiza si aceasta situatie ,multumesc pentru intelegere! Aura&Luca,2 ani! "Daca dragoste nu e nimic nu e" http://yamafoto.com/?ref=6538

#10
marimar

marimar

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 802 mesaje

Postat 25 martie 2004 - 04:12

Doamne ce oameni minunati sinteti ! As vrea si eu sa-l ajut pe Cristi, am sa depun zilele astea in contul in valuta. Oricit de mica e speranta merita sa lupti pentru un sufletel de om. Marimar


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -