Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

* Aspirante optimiste > 20 Ani ( 146 ) *


344 raspunsuri la acest subiect

#1
ingeras2007

ingeras2007

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.234 mesaje

Postat 28 august 2007 - 14:46



[9cer] Lista aspirantelor optimiste care vor deveni mamici: [9cer]



Victoria(Veronica), Gabela(Gabriela), Pepsica (Antonia), Tumpi (Ionela), Codri (Codruta), MirelaV (Mirela), Alinuche(Alina), Cornelia1172 (Cornelia), Valentina G (Valentina Georgeta), Mariaa (Maria), Gabid (Gabriela), Salmida (Adia Florentina), Ioana1971 (Ioana), Speranta (Angelica), Robert (Robert si Alina), Ilie si Suzana (Ilie si Suzana), MadalinaM (Nina), Remy (Camela), OtiliaLia (Otilia), Lucia Munteanu (Manuela Lucia), Ilenya (Ileana), Camisv (Camelia), flory76 (Florentina-Iuliana), irinacodrina (Irina Codrina), gogosar (Natalia Anca), giugiuca (Irina), steliana04(Steliana), deca (Carmen), dinah (Elena), Anca Wish (Ana-Maria), Chi(Cristina), claudia123 (Claudia), asi (Stanca-Ioana), ardit(Afrodita), Felicia (Felicia), nounou (Florina), GeorgianaI (Georgiana), LindaG (Linda), heleny (Heleny-Elena), Gabriela Elena (Gabriela Elena), Floran(Florina), Lumit (Luminita-Violeta), nicol78 (Elena-Nicoleta), Costi (Elena), elli(Manuela), andra10 (Andra), Natalia26, dedi (Adela), ela2004 (Ionela), puiusu(Oana), Anku (Anca Cerasela), luli ( Mirela), lauion (Laura), floarea de colt (Ana Maria), dionisiade (Florentina), iepurila(Irina), Anca (Anca Mioara), Avalon (Adriana), Roxee (Raluca), adya(Adina), biancaxl (Bianca), zamfir.mel (Mihaela), Lauricipani (Laura-Alexandra), Carmen.cita (Carmen), Elenya m (Mihaela), Crinuta 71(Ioana), Ioana-Cristina (Ioana-Crisitna), Pis (Mihaela-Felicia), barbye (Mirela), diciu (Anda Gabriela & Paul Tiberiu), Madada(Daniela Florentina), Mirga (Mirela & Gabriel), danuta_c (Dana), adi95 (Andreea), marrina (Monia), Mihaela V (Mihaela), didi-anda (Anda Ioana), lucia_1 (Lucia Elena), georgiiana (Georgiiana Alina), Silvana Popovici (Iuliana Silvia), cami30 (Camelia Veronica), camy062004(Camelia), Dyana (Diana), motanik (Andra), iepumic (Anca), cornelianeli (Cornelia), adela achim (Maria-Adela), adiutza (Adina), mmc_nd (Malina-Mihaela), florentin156 (Rodica), Aissa (Cristina), Danyalo (Elena-Daniela), Dana n (Daniela), danotino (Daniela Claudia), cherry22, antosit (Antoaneta), kla78 (Claudia), Andrusha(Andra), Tabitha (Ioana), Irinush4u, miki-miki (Mihaela), BiancaB (Bianca), Mirela_1 (Mirela Carmen), nusy (Marinela), Daniela76 (Daniela Gabriela), Ionara23 (Ioana), Corinuk, Mary14 (Geanina Maria), Sadaf, Mica-mica (Mihaela), BIENCUTA (Bianca), Miramar (Cosmina), carmencyta (Carmen-Mihaela), sorceress (Florina), mormelvio (Mihaela-Magdalena), alibebe (Alina), Ioanatugs (Ioana), Carmen_Marieta, pupesita (Mihaela), ayna (Corina), Stelutza_36, helga, oanademunck (Oana), didi-edi, iuca (Viorica), Moira, cris.do, Olivia26 (Ramona), leo_71 (LEONORA -OLTITIA), marryan, voicu_bebi, cicina, marianna, nucutza (Irina-Felicia), daciovi (Daciana), turturica, ralu76, carmenpit, tumpidunki, Andrada.P, nushulica, mita.2000, Nadya, Alï, Michellex, floriscris, brianna, MP_Julya, iliuta, helicom, claui, iazminn, poki, clarissa, mi_a, Zenobia, Nikunikalai, andriushca (Andreea), Anaoi (Ioana Eugenia), Kory (Mary), Carla28, Oana_2006 (Oana-Madalina), Micky2007, Lucia28, nichi (Oana), noela_ carmen, PamELLA (Gabriela), Diulet12, Gabitzu37 (Gabi), maria08, CristinaSon, aweya, Truth, ariana1005, Iulica81, Dasha, Miki-ki, Gabitoni, Ileana2000, mcrissa (Cristina-Daniela), Alysh (Alina), zisaCami (Elena-Camelia), cosmina78, alina.z, Aylla, Smaddy, fecian, AleDutulescu, madutza_bra, vrmoana(Oana), -andreea-, nebunica-zapacica, winter, ysa26, printesa_roz, corivio, iumosa, Moira, Monica11 (Monica Iuliana), andreutza23, teomaria (Marinela-Gina), elena_mol (Elena), oana1177, geany25, Jovi, Adifle, Ami_79, BillyBilly (Catalina), Denii mic, iulia25, blueeyes2003(Mirela), Evy28, mBuca, doula, marig (Mariana), baby_r7 (Roxana), katja, miezure, viriniana, tzuca74(Ioana), acadea, LAZARINA, anais74(Daniela), ache, Blanche25 (Bianca Laura), Claudinna (Claudia - Mirela), GABRIELUTA, ella, critina, andreea83, Cocolyso(Costelana), adriana1005, MARY-ADY, Alexa.1983, Analisa, bulinanico 79, lgireada (Liliana), catty (catalina), bebecris, danangie (Daniela Angela), Aidaciolac, Liana30 (Mariana), Michelle81(Mihaela), Antonella76, Morcoveatza, Violeta m tm, smoly, mirelusaBH, kyya, AnnePOPA, Rontzy,magduta10(Magda), oana_oana26(Geanina), Karina, ccaammyy, nikooradea, maryb, irene26(irene-mariana), gabi_ducu, lika, diaconmaria, pisik06, honeys, Pia (Oprina), Alexa Ioana (Roxana), Gabitza1977, dma2007 (Moni), CrisaS, Hawk, , irinamincu (irina), bujo, rosethebrat, piggy, gadaleane, kitzy, koko 1, Mary 81, oanasm, Alinutza23, uricarndiana, crengu 75, dara_d, ylari, esaria,pusichet (Ana Maria), dyanira, kimmy, florex, arde2010, claudela,

[gravi]-dutze, foste aspirante:


danutza2, Alinutzaa, simo_al_jaafari, Oana T (Oana), brabe, oanaonyx(Oana), Aniast72 (Andreea), valicutza (Valentina), selina-d, laviniaN (Lavinia), mirella76, NanaMotoc, toma_lly (Alina), cristina85ss, Lulu77 (Alina Mariana), danielaradu(Aura Daniela), Danielle02, emma76, moldoveanca, Laurici_27, adimercedes (Adriana), Sheherezada(Florentina), Adhnana (Caterina), AlinucaT, Adaria, LoredanaG, Ramonella, kriss79 (Cristina), oana_r(oana), fify, Sheritra (Adina), ancadragoman (Georgeta-Ancuta), bb_yasmi, irina_stef, RGE, ade 7928(Adela-Maria), geany bc (Geanina), olim, Fanta (Stefana), mihaStroescu (Mihaela), Salomea (Elena), danap (Daniela), Bebika (Adriana), roxx (Roxana), Bibyrox (Rozalia), anne_ma (Ana-Maria), MIKUTA4 (Mirela), iubisimo, ramona_jianu, Adinag, NataliaS, Laura Ioana, Gugushtiuc, darleena, Dany2007, bubuleana(Georgiana), Irlandeza(Marinela), Remiclea(Raluca), geo ionita (Georgiana), kalosalina (Nicoleta-Alina), Carmen e (Carmen), Teo2rina, stancutza (Diana), felicia20(Felicia), numeioana(Ioana-Maria), alexia28 (Mihaela), simonette (Sanda), underqueen (Emma Maria), pmihaela (Elena Mihaela), Zozela (Marilena), Elara, rox dox(Roxana), aurel-cris, Remaliss, Bitza037(Irina), ramonzca79, alina 1980,Ali_bia(Alina),


[mamica]Mamici foste aspirante:


mishi(Mihaela), dandana(Daniela), RO-ANA(Liliana), mexxa (Andreea), Madyn (Nicoleta - Magdalena), nastad(Doina), Karula (Raluca), romaniaau(Florina), dariana (Aurora Cristina), Alisia (Alina), Annaa(Ana Aurica), martha78 (Mihaela), Ionica, alina constantin(Alina Ioana), floricika (Florentina), anangel_lexi(Alexandra), osna(Svetlana), mamiFlori, Beatrix(Melania), Georox, Amy-@my, Mirona(Mirona), Lorym, Simo29(Simona), Dbunny, danita, Dacicica(Daciana), gheorlan (Simona), RUXMAX(Ruxandra), Bety(Beatrice), ingeras26a(Andreea), alydumy(Valentina), kateryna(Elena-Georgiana), marinar(Marina), TERBITZA(Florina), Elise, nanuk(Gabi), Cristinna(Cristina), aventura, monica_b, Alinatxa (Alina), iriss27 (Irina), mari-lu, karra 80, alionushca(Aliona), Jonica (Ioana), Ileana (Ileana), danni, loina_ln, claubd, tzontzonel, katthy (Ana Catalina), vas, Amely (Diana), gabiu (Gabriela), Tanya(Elena Mihaela), IULIABRAILA, eseea(Felicia), Tmihaela(Mihaela), GildaT (Eleonora), CHOWPERSA, ancuta_stan (Ancuta-Elena), chiquitita, addinel, andicu(Andreea), Raza de Soare(Nicoleta), doxinu, musete (Laura-Lucia), kitty_nic (Cristina Valentina), Petit Ange, alina.a (Alina), lorinaoo1, amameda(Meda), AndraZ, Olguttza, estecri (Sorina), claucia (Claudia-Ioana), lachione (Mihaela Laura), Betty78, oanabbb, Anculici, Luna1, mychydutza, july_g (Iulia), thea_m (Teodora),luy (Luiza), Betty78, Marunzika (Ana Maria), Sim_Stoian,

Aceste liste sunt intocmite in scopul de a fi duse la biserica de catre noi, aspirantele, atunci cand una dintre noi are posibilitatea de a face acest lucru. Multumim anticipat in numele tuturor celorlalte aspirante si sa ne ajute D-zeu sa ne implinim visul de a fi mamici.




#2
ingeras2007

ingeras2007

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.234 mesaje

Postat 28 august 2007 - 14:48

va astept aici..........................[pup]



semnat baby_r7!!!!!!!!

#3
baby_r7

baby_r7

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.260 mesaje

Postat 28 august 2007 - 14:49

hai fetele unde sunteti?????????????


ROXANA


#4
kitzy

kitzy

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.649 mesaje

Postat 28 august 2007 - 14:50

Eu sunt prezenta. Maine poate ma cheama la control dimineata si daca apuc sa trec pe acasa inainte sa merg la servici o sa va spun cum a decurs. Si cred ca o sa ma certe.[bang]



Poze Arieseni



#5
baby_r7

baby_r7

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.260 mesaje

Postat 28 august 2007 - 14:52

buna kitzy...........

eu abia diseara am timp sa citesc din urma..........azi am foarte multa treaba............asa ca doar am intrat sa va salut......

si sa ii urez sarbatoritei noastre marryan [s][s][s]

FELICITARII kitzy ACUM AM CITIT............DE TESTUL POZITIV..............

te astept cu o confirmare de la doctor sa te felicit oficial si sa te trec pe listuta.............hai te rog fi optimista.[pup][pup]



off topic: va rog cele care sunt la curent cu ultimile pagini.........faceti-mi si mie un rezumat mic daca sunt vesti noi.......plsssssss.ca nu am timp sa citesc acum..[pup][pup][pup] pe toate!!!!!!!!!

ROXANA



#6
dma2007

dma2007

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.526 mesaje

Postat 28 august 2007 - 14:53

roxana bine ai venit!

aspiranta[copil](cam trista in ultima vreme...) din 2006

http://tt.lilypie.com/4pMGp3.png


#7
oanasm

oanasm

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.673 mesaje

Postat 28 august 2007 - 14:54

multumim de noul capitol, ingeras!
kitzy, te rog eu nu mai fi asa pesimista! ca doar sunt o gramada de cazuri de sarcina dupa avort, care au decurs bine si la termen![pup]

http://tt.lilypie.com/fzYZp3.png

#8
maryb

maryb

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.445 mesaje

Postat 28 august 2007 - 14:54

kitzy, eu iti doresc din suflet sa fie bine de data asta si sa duci sarcina la bun sfarsit....si daca dr iti va spune ca nu e bine ca ai ramas gravi asa de repede, eu zic sa consulti spoi si parerea altui medic...sa nu iei vreo decizie in pripa. [pup] si bafta multa, sa fie bine !!!

http://tt.lilypie.com/jgPOp3.png

http://tt.lilypie.com/jgPOp3.png

#9
bujo

bujo

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.283 mesaje

Postat 28 august 2007 - 14:57

Kitsy scumpa asa ma bucur ca m-ai ascultat si ca ai facut test. Acum nu te ingrijora ca nu e un capat de tara ca ai ramas. Ti-am zs ce mi-au spus doctorii mie (ca m-au consultat mai multi). Este bine sa te protejezi vreo 2 luni dar daca ramai poti la fel de bine sa pastrezi sarcina. Numai ca tre sa iei ceva pt sustinere ( probabil Duphaston). Asa ca nu te panica si bucura-te ca mai rau faci cu stresul. N-o sa ai probleme. Dar fugutala doctor.[pup][pup][pup]



bujo (asteptand din nou liniuta roz)

album de nunta

#10
maryb

maryb

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.445 mesaje

Postat 28 august 2007 - 14:58

marryan, vreau sa-ti urez si eu LA MULTI ANI !!! daca azi se sarbatoreste la voi SF. MARIA. Sa fii sanatoasa si sa ti se implineasca cat mai repede visul de a deveni mamica. [pup] si [s][s][s]



http://tt.lilypie.com/jgPOp3.png


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -