Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

LUMINA OCHILOR


17 raspunsuri la acest subiect

#11
adrianangi

adrianangi

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 181 mesaje

Postat 08 martie 2004 - 17:43

Iarta-ma ca raspund asa tirziu... Titularul conturilor este tatal fetitei: DUMITRACHE IUSTIN FLORIN(Adresa: Erou Ciprian Pintea, Nr. , Sc. , Etaj , Apart. , BACAU, 40, 600112, Telefon: 0234.537987) Banca este BANC POST BACAU Codul bancii: SWIFT cred. Exista o filiala a bancii in Essen. "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau

#12
cipstyle

cipstyle
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 08 martie 2004 - 17:53

Multumesc pentru raspuns Adriana. DUMNEZEU s-o ajute pe fetita! Cristina, [gravi] 36 sapt.

#13
cipstyle

cipstyle
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 09 martie 2004 - 23:52

Am fost ieri la banca si am transferat niste bani pentru Denisa. DOAMNE-ajuta sa-i fie de folos! Cristina, [gravi] 36 sapt.

#14
Dana_

Dana_

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 11 mesaje

Postat 10 martie 2004 - 03:16

[q]imi dau lacrimile cand aud asemenea cazuri. Vreau si eu sa ajut din putinul nostru. Draga adrianangi stii cumva suma de care au nevoie parintii pt proteze? Dana&bb Andy(1 an)

#15
adrianangi

adrianangi

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 181 mesaje

Postat 10 martie 2004 - 15:40

Dana, protezele costa 4 milioane de lei bucata. Deci vreo 8 milioane in total... Daca vrei mai multe date, poti suna parintii la nr. de telefon din mesajele scrise de mine la acest subiect. Iti multumesc, in numele lor, pentru bunatatea cu care te-ai oprit din drum linga necazul acestei fetite... "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau

#16
Dana_

Dana_

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 11 mesaje

Postat 14 martie 2004 - 03:20

Adrianangi: am depus si eu o mica suma de 200 mii lei. Stii cumva daca s-au strans ceva bani?Nu este o suma asa mare insa daca ar trimite macar cativa oameni ar fi bine. Multa sanatate tuturor! Dana&bb Andy(1 an)

#17
Cornelia Horoiu

Cornelia Horoiu
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 14 martie 2004 - 15:37

Ca si Elena si eu am contactat la Paris Mecenat Chirurgie Cardiaque. Am colaborat si anul trecut cu ei pentru un alt caz din Romania. Mi-au raspuns imediat si mi-au trimis un dosar de inscriere si luare in evidenta a lui Cristi. Am trimis deja dosarul Adelinei, acum urmeaza sa le raspunda si sa le trimita documentele medicale solicitate. Este o asociatie de caritate. Totul este gratuit : transport, spitalizare. Dar fiind ca e aproape va fi usor pentru Cristi de suportat calatoria. In plus, va fi insotit de o infirmiera. Am incredere in munca lor, au salvat multi copii. Imediat ce este acceptat cazul este programat pentru operatie. Adelina, asistenta Marie Saillard asteapta raspunsul tau. Cornelia

#18
loredanaiascu

loredanaiascu
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 24 martie 2004 - 16:40

Dragele mele, in 2 saptamani am sa ajung si eu in Romania , voi merge la banca si voi depune bani pentru Denisa. Deja nu mai rezist, pe cuvant, am impresia ca nu voi mai intra pe acest seit, atatea necazuri, atatia copii condamnati, nu mai suprot. Zilnic citesc cate ceva si ma apuca plansul. Eu sunt mai sensibila de felul meu, e infricosator ce se intampla. Am vazut si poza Denisei, e tragic, imi vine sa o iau razna, DE CE FACE DUMNEZEU ASA CEVA ? e doar un copilas ... Mor, direct cred ca am sa mor ... Acum e tarziu, proteze pentru ochi, degeaba, de vazut nu va mai vedea niciodata, asta e mai trist. Eu am o fetita de 6 luni, e soarele nostru, uneori stau si ma gandesc ce m-as fi facut in locul parintilor si fara sa exagerez cred ca mi-as fi luat viata. Am devenit paranoica decand citesc pe aici, ma trezesc noaptea si o controlez pe Lisa sa vad daca respira, de fiecare cacat merg la medic, cred ca i sa pus si dr. pe suflet de mine ... Cand stau si ma gandesc ca ... pentru cineva din strainatte ce e aia 10000 de euro... Nu inseamna prea mult ... pacat ca este prea tarziu lore


Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • Dureri de masea în sarcină

    Ioone
    - Astăzi, 15:57

  • Geanta bebeluÈ™ului

    Ioone
    - Astăzi, 15:25

  • Trimestrul III - morfologie

    Ralu31031992
    - Astăzi, 13:54

  • saptamana 24-28 test glucoza

    Ralu31031992
    - Astăzi, 13:44

  • Prom Dress Dos And Don'ts to Steal The Spotlight

    Ozma123
    - Astăzi, 11:01

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -