Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Am 11 ani si ma numesc Maria


32 raspunsuri la acest subiect

#11
descintec

descintec

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 207 mesaje

Postat 18 ianuarie 2004 - 23:24

quote:
Originally posted by craciunitza
Buna Maria, Eu sunt Vlad, am 12 ani si m-am nascut la Cluj. Tu in ce cartier locuiesti? Mi-ar place sa vorbesc mai multe cu tine dar unde? Nu certati copiii cand viseaza!
Hi Vlad! Locuiesc in Zorilor. Dar tu? Ce hobby ai? Mie imi place sa ies cu prietenele in oras si la discoteca. Faci vreun sport? eu da,inot. bye,bye[disco]

#12
anto

anto

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 52 mesaje

Postat 19 ianuarie 2004 - 16:39

Hi ,sunt Denise am 12 ani .Ma primiti si pe mine?

#13
descintec

descintec

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 207 mesaje

Postat 19 ianuarie 2004 - 23:53

quote:
Originally posted by anto
Hi ,sunt Denise am 12 ani .Ma primiti si pe mine?
Salut Denise! Sigur ca te primim! De unde esti? Povesteste-mi despre tine.[si-eu]

#14
descintec

descintec

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 207 mesaje

Postat 21 ianuarie 2004 - 22:53

quote:
Originally posted by descintec
quote:
Originally posted by anto
Hi ,sunt Denise am 12 ani .Ma primiti si pe mine?
Salut Denise! Sigur ca te primim! De unde esti? Povesteste-mi despre tine.[si-eu]
Hei copii Unde sunteti? De ce nu mai scrieti? Vlad,Denise ce faceti? Dormiti? Camelia trimite-o si pe Anne aici. Vorbesc eu cu ea in germana si cred ca si Denise stie.[grup] Maria

#15
Ava

Ava
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 23 ianuarie 2004 - 12:17

Buna Maria, Eu am o fetita de 11 ani ca si tine. Pana acum nu i-am divulgat despe "desprecopii", era cumva terenul meu de evadare, dar azi am sa-i spun si ei despre voi. [grup] Pe mai tarziu.Va pup[pup][flo] Ava

#16
Krissias

Krissias
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 24 ianuarie 2004 - 00:38

[hopsieu]Sint Alexandra,am 12 ani si pierd si eu destul de mult timp ,impreuna cu mami pe[dc]. Daca ma primiti putem deveni o "forta"asa cum bine vad ca o fac ai nostri parinti[cheers][cheers][cheers]. Doua vorbe va mai spun:imi place tare mult sa-mi petrec timpul la calculator,sa ies cu prietenii in oras si-mi place sa dorm spre marea disperare a mamei. Sigur ca o sa stea cu ochii-n patru de fiecare data cind scriu cite ceva si probabil cenzura are sa-si spuna cuvintul,dar pt. inceput am facut pasul.Sa vedem ce-o sa fie in continuare. Felicitari Maria pt. initiativa.Tare mult mi-ar placea sa ne vedem in vara cind vin in Ro.[flo][flo][flo] Alexandra http://community.web...m/user/krissias

#17
craciunitza

craciunitza

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.347 mesaje

Postat 25 ianuarie 2004 - 01:55

Draga Maria, Vlad este pedepsit pentru ca a intarziat la Olimpiada de matematica si nu are voie pana pe 1 februarie la calculator. A facut o boacana prea mare ca sa nu-l pedepsesc, tu ce parere ai? Este cel mai bun din clasa la matematica si profesorul este foarte suparat ca nu a ajuns la Olimpiada. A intarziat pentru ca se uita la un film... si a uitat sa-si puna ceasul sa sune. Pana revine el pe forum o sa-ti spun ca si el face inot, chiar la Cluj, in fiecare vara cand vine in vacanta. Poate chiar va cunoasteti! Si noi am locuit 1 an in Zorilor, dupa aceea ne-am mutat in Gheorgheni. Vlad mai face judo si chitara dar despre asta o sa-l las pe el sa vorbeasca, cred ca abia asteapta. Nu certati copiii cand viseaza!

#18
descintec

descintec

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 207 mesaje

Postat 25 ianuarie 2004 - 21:28

quote:
Originally posted by Krissias
[hopsieu]Sint Alexandra,am 12 ani si pierd si eu destul de mult timp ,impreuna cu mami pe[dc]. Daca ma primiti putem deveni o "forta"asa cum bine vad ca o fac ai nostri parinti[cheers][cheers][cheers]. Doua vorbe va mai spun:imi place tare mult sa-mi petrec timpul la calculator,sa ies cu prietenii in oras si-mi place sa dorm spre marea disperare a mamei. Sigur ca o sa stea cu ochii-n patru de fiecare data cind scriu cite ceva si probabil cenzura are sa-si spuna cuvintul,dar pt. inceput am facut pasul.Sa vedem ce-o sa fie in continuare. Felicitari Maria pt. initiativa.Tare mult mi-ar placea sa ne vedem in vara cind vin in Ro.[flo][flo][flo] Alexandra http://community.web...m/user/krissias
Salut Alexandra hai si tu cu noi pe forum, sunt cam singurica pe aici. cand vii aici in Ro vom da o petrecere in cinstea ta.[cool] Mary

#19
descintec

descintec

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 207 mesaje

Postat 25 ianuarie 2004 - 21:41

quote:
Originally posted by craciunitza
Draga Maria, Vlad este pedepsit pentru ca a intarziat la Olimpiada de matematica si nu are voie pana pe 1 februarie la calculator. A facut o boacana prea mare ca sa nu-l pedepsesc, tu ce parere ai? Este cel mai bun din clasa la matematica si profesorul este foarte suparat ca nu a ajuns la Olimpiada. A intarziat pentru ca se uita la un film... si a uitat sa-si puna ceasul sa sune. Pana revine el pe forum o sa-ti spun ca si el face inot, chiar la Cluj, in fiecare vara cand vine in vacanta. Poate chiar va cunoasteti! Si noi am locuit 1 an in Zorilor, dupa aceea ne-am mutat in Gheorgheni. Vlad mai face judo si chitara dar despre asta o sa-l las pe el sa vorbeasca, cred ca abia asteapta. Nu certati copiii cand viseaza!
bravo lui ca este cel mai bun la matematica.si eu am incercat sa merg la olimpiada dar nu am trecut testul. a fost extrem de greu. de la mine din clasa a reusit o singura colega sa treaca testul asa ca nu are rost sa fie pedepsit.cand vine in Cluj cu ce profesor face inot?daca face cumva cu ana-maria (o tipa blonda) sa stiti ca a plecat in usa. maria

#20
Krissias

Krissias
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 26 ianuarie 2004 - 00:51

Maria[cool][cool][cool]. Ma simt tare onorata pt. intentia de a face o petrecere in cinstea mea ,asa ca deocamdata primeste[flo][flo][flo]din parte-mi.Daca ai yahoo messenger /icq nr. este 239637465 poate stam de vorba acolo. Astept cu nerabdare vesti de la tine. Te pupic dulce Alexandra. PS:nenea Adminu' daca forumul tot se numeste Despre Copii si stau pe el numai mamicile(si taticii uneori) nu puteti inventa un chat si pt. noi care sintem de fapt "forta'?Sa ne spunem si noi "ofurile"Despre Parinti. Multumesc anticipat pt. raspuns si ne mai auzim. http://community.web...m/user/krissias


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Astăzi, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Astăzi, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -