Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

CADOURI DE MOS CRACIUN PT.12 ANI


11 raspunsuri la acest subiect

#1
palmyrah2002

palmyrah2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 411 mesaje

Postat 12 decembrie 2003 - 19:43

Fetelor,am o mare dilema,am cumparat cadouri cam pentru toti copilasii din familia mea,dar am un nepotzel de 12 ani,pentru care nu stiu ce sa cumpar. Sa va spun sincer haine nu i-as cumpara,pentru ca e totusi copil si s-ar bucura de o jucarie,dar nu-mi trece la ora asta prin minte ce este potrivit pentru virsta lui. Aveti ceva IDEI? [flo]Cristina si Mihnea

#2
alba

alba

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 610 mesaje

Postat 12 decembrie 2003 - 20:02

Cristina,da e musai sa fie surpriza ? Daca nu,oare cine ar putea sa-ti spuna mai bine ce sa-i cumperi,daca nu nepotzelul tau ? El stie cel mai bine,de ce are nevoie,intreaba-l, eu asa fac cind nu am nici o idee... Hai si sa ne spui ce si-a dorit,sunt curioasa,sper sa nu se jeneze sa-ti spuna [;)] incurajeaza-l si tu... Spor la cumparaturi si Craciun feeric! ***Alba*** http://www.desprecop...p?nickname=alba

#3
palmyrah2002

palmyrah2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 411 mesaje

Postat 12 decembrie 2003 - 20:48

M-am gindit si eu la varianta asta,dar el e un picutz mai timid si ii va fi jena sa-mi spuna. Oricum am sa incerc in seara asta sa vad daca imi merge. Multumesc mult!![flo]Cristina si Mihnea

#4
alba

alba

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 610 mesaje

Postat 12 decembrie 2003 - 21:54

Cristina,poate ca si-a exprimat dorintza in fata parintilor lui,asa ca poti sa-i intrebi pe ei,daca el se jeneaza sa-ti spuna! ***Alba*** http://www.desprecop...p?nickname=alba

#5
rici35

rici35

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 13 decembrie 2003 - 10:19

oare nu e mai bine sa faca un bilet ce si-ar dori si de acolo alegi ce vrei. Noi asa facem. Cu drag Rici

#6
Adela

Adela

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 187 mesaje

Postat 13 decembrie 2003 - 11:59

Cristina ce jucarie poti sa iei la 12 ani? [biz] Ma gandesc la: un mobil, un CD, o caseta video cu un film, ceva jocuri pentru computer daca nu chiar un computer in toata regula. Iar in ziua de azi copiii la 12 ani se bucura si de ceva de imbracat: adidasi de firma, blugi de blugi.... Sau un stilou Parker sa se laude la scoala; un rucsacel fain de mers tot la scoala... Bani sa ai![:D] pupici, Adela- ~~Sarbatori Fericite! [aho]

#7
palmyrah2002

palmyrah2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 411 mesaje

Postat 13 decembrie 2003 - 12:28

Saru mana de idei!!! Nepotzelul meu este un copil timid,si inca ii mai plac jucariile.Este incintat si de jocurile pe calculator si m-am gindit sa fac un drum in TUDOR pe la studenti poate gasesc ceva COOL(n oras nu am gasit mare lucru).Dar e innebunit si dupa soldatei ,masinutze telecomandate si alte chestii.Anul trecut i-am luat un pulover,niste manusi si o caciulitza sport si nu a fost prea incintat,pentru ca se astepta la o jucarie [q]. Asa incit am continui cautarile!!! [flo]Cristina si Mihnea

#8
AncaG

AncaG

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 37 mesaje

Postat 16 decembrie 2003 - 14:16

Baiatul nostru cel mare are ce-i drept 11 ani nu 12 dar pot sa iti spun ca isi doreste foarte mult LEGO BIONICLE. La Carrefour sunt destul de multe modele, ai de unde alege. El are deja cativa dar tot ar mai vrea! [flo] Anca

#9
palmyrah2002

palmyrah2002

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 411 mesaje

Postat 16 decembrie 2003 - 17:35

Multumesc mult!!! I-am cumparat deja un ceas de mina si ii voi lua si un LEGO BIONICLE!!![flo]Cristina si Mihnea

#10
gabid

gabid

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 150 mesaje

Postat 17 decembrie 2003 - 09:16

Finutul meu are 7 ani . De Mos Nicolae am mers la el si i-am dus o masina mare.Mi-a spus ca el numai are jucarii,nu se mai joaca cu masinute pt ca e mare,e la scoala.Am ramas blocata.Nepotelului meu i-am luat pana la 10-11 ani masinute.Acum ce sa-i iau de Craciun?Ma gandeam sa-i iau un CD cu jocuri pe calculator.Sunt asa de maturi!Eu nu vreau ca fetita mea sa se maturizeze asa de repede!Eu am fost f.copilaroasa! [pup] Gabi.


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -