Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

scoala de soferi


17 raspunsuri la acest subiect

#1
ili

ili

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 40 mesaje

Postat 28 august 2003 - 10:54

ªCOALA DE ªOFERI, GRATIS Ministrul Tineretului dã liber la permise auto Persoanele sub 35 de ani vor avea posibilitatea sã facã ºcoala de ºoferi gratuit. Ministrul Educaþiei, Cercetãrii ºi Tineretului, Alexandru Athanasiu, a semnat un protocol cu Automobil Clubul Român, care va fi pus în aplicare din aceastã toamnã. Alexandru Athanasiu declarã cã departamentul pentru tineret din cadrul Ministerului Educaþiei are mai multe programe privind acordarea de facilitãþi tinerilor. Unul extrem de important este legat de obþinerea permisului auto, mai ales cã, în prezent, toate firmele pun condiþia ca potenþialii angajaþi sã aibã carnet de ºofer. stirea a intrat in jurnalul de la ora 2:00 la tv reality,ili

#2
ili

ili

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 40 mesaje

Postat 28 august 2003 - 11:11

la :http://www.realitatea.tv/stiri/index.php?baza=340794

#3
liviu`s

liviu`s

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 18 mesaje

Postat 28 august 2003 - 11:21

quote:
Initial creeata de ili
ªCOALA DE ªOFERI, GRATIS Ministrul Tineretului dã liber la permise auto Persoanele sub 35 de ani vor avea posibilitatea sã facã ºcoala de ºoferi gratuit. Ministrul Educaþiei, Cercetãrii ºi Tineretului, Alexandru Athanasiu, a semnat un protocol cu Automobil Clubul Român, care va fi pus în aplicare din aceastã toamnã. Alexandru Athanasiu declarã cã departamentul pentru tineret din cadrul Ministerului Educaþiei are mai multe programe privind acordarea de facilitãþi tinerilor. Unul extrem de important este legat de obþinerea permisului auto, mai ales cã, în prezent, toate firmele pun condiþia ca potenþialii angajaþi sã aibã carnet de ºofer. stirea a intrat in jurnalul de la ora 2:00 la tv reality,ili
O fi valabil si pt obtinerea altei categorii? De mult voiam sa-mi iau permis pt motocicleta.

#4
ili

ili

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 40 mesaje

Postat 28 august 2003 - 11:27

glumesti Liviu ? ili

#5
mariana_flo

mariana_flo

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.137 mesaje

Postat 28 august 2003 - 11:30

Super. Si unde trebuie sa te adresezi daca vrei sa obtii gratuit aceste cursuri? La orice scoala auto? La Ilioara? Aveti idee? chiar ma intereseaza mai multe detalii.

#6
Mazarica

Mazarica
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 28 august 2003 - 12:24

Stirea a aparut in mai toate ziarele, dar ca la noi in Romania... nimeni nu spune o data exacta, doar din toamna, dar care toamna?!? Mazarica

#7
CameliaH

CameliaH

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 294 mesaje

Postat 28 august 2003 - 12:38

quote:
Originally posted by liviu`s
quote:
Initial creeata de ili
ªCOALA DE ªOFERI, GRATIS Ministrul Tineretului dã liber la permise auto Persoanele sub 35 de ani vor avea posibilitatea sã facã ºcoala de ºoferi gratuit. Ministrul Educaþiei, Cercetãrii ºi Tineretului, Alexandru Athanasiu, a semnat un protocol cu Automobil Clubul Român, care va fi pus în aplicare din aceastã toamnã. Alexandru Athanasiu declarã cã departamentul pentru tineret din cadrul Ministerului Educaþiei are mai multe programe privind acordarea de facilitãþi tinerilor. Unul extrem de important este legat de obþinerea permisului auto, mai ales cã, în prezent, toate firmele pun condiþia ca potenþialii angajaþi sã aibã carnet de ºofer. stirea a intrat in jurnalul de la ora 2:00 la tv reality,ili
O fi valabil si pt obtinerea altei categorii? De mult voiam sa-mi iau permis pt motocicleta.
Si io vreau. Daca afli zi si mie, pliz. Toate bune!

#8
liviu`s

liviu`s

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 18 mesaje

Postat 28 august 2003 - 13:23

quote:
Originally posted by ili
glumesti Liviu ? ili
Nu, chiar intentionez sa-mi cumpar si o motocicleta.

#9
carmenp

carmenp

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.109 mesaje

Postat 31 august 2003 - 13:03

Nu cred o iota din ce am citit in articolul ala, am avut sentimentul in momentul ala ca a inceput campania electorala. Daca se va ajunge la asta, atunci in mod sigur vor exista niste conditii si se vor pune niste bete in roate, ca asa-i la romani... Vom trai si vom vedea![flo][flo] [hippi]Carmen si Ionut[copil]

#10
Aurelia

Aurelia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 260 mesaje

Postat 31 august 2003 - 18:10

Mama ce filantrop statul romin!!!!n-am nimic inpotriva insa m-ar mira enorm ,aici tohmai de pe urma tinerilor se cistiga bine la scoala de soferi,caci 99%din elvii au pina in 20 de ani!!!!si cu 28 de euros ora de condus,va dati seama ce bani se fac?Dupa cit se vede tot acasa era mai bine!!!![flo][flo] Aura&Luca,18 luni


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -