Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Propunere a 2 a "întâlneala" din Tm


19 raspunsuri la acest subiect

#11
cgabriela

cgabriela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 21 mesaje

Postat 25 august 2003 - 18:23

Gabi si tu tot din Tm, deci Briana ar putea manca ce mananca Francesca, sper cand vi in tara sa reusim sa ne vedem sa vezi diferenta, in ce zona sta mama ta? Noi stam in Dacia Gabi

#12
GabiG

GabiG
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 25 august 2003 - 18:45

GabiC, mama sta in Calea Girocului, linga Spit. Jud. Vezi ca m-a mai intrebat cineva ce ii dam sa manince de arata asa de bine. Si poze noi nu am mai pus de o gramada de vreme...Lumea zice ca arata de 2 ani... I-am pus Meniul la Parintii intreaba, subiectul meniu pentru bebei de 14 luni. Mi-e dor de ea de mor si abia astept ziua de 14 sept. De atunci sintem noi acasa si stam o sapt. Adevarul e ca Francesca maninca orice, este foarte pofticioasa, iar piine ar minca la orice ora. Are program strict de masa si mama are grija sa nu-i dea tot felul de prostioare. Nu ii dam dulciuri si bineinteles nici ciocolata. Sper si eu sa ne stringem cit mai multe la "intilneala"... Va pupam ! GabiG si Francesca 1an2 luni Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are! http://f1.pg.photos.yahoo.com/adigabi

#13
cgabriela

cgabriela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 21 mesaje

Postat 30 august 2003 - 10:56

Reliana, scuze ca "m-am luat de Gabi" dar Francesca este de aceeasi varsta cu Briana, iar noi avem probleme cu mancatul. Cum a ramas cu "intalneala". NU VREU SA O MAI RATEZ! Dar eu cam intru pe net odata la saptamana! si atunci am intrat seara, ghinion! Gabi sa sti ca ma uitam prin Botanic, noi dupa-masa acolo mergem, dupa o bunica si o fetita (Francesca) speram sa fie mai aproape! Pe curand! Gabi si Briana ( 1 an si 2 luni)

#14
GabiG

GabiG
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 30 august 2003 - 15:54

Gabi, ele se duc mai tot timpul in parcul de a Stadionul 1 mai, sau cum ii mai spune acum. eu vin in 2 saptamini, sper sa ne putem organiza. Nu mai aud nimic de fete, ce o fi cu ele? Numai bine si pofta la mincat Brianei! GabiG si Francesca 1an2 luni Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are! http://f1.pg.photos.yahoo.com/adigabi

#15
cgabriela

cgabriela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 21 mesaje

Postat 03 septembrie 2003 - 16:22

Gabi am ramas numai noi? FETELOR ....?????!!!!!! Briana a inceput sa manance mai bine, chiar mai cere si papa, dar dupa 10 zile de Peritol? A venit frigul trebuie sa ne gandim la un "locusor de intalneala" mai calduros! Pe curand ! Gabi si Briana (14 luni)

#16
cgabriela

cgabriela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 21 mesaje

Postat 03 septembrie 2003 - 16:24

Gabi am ramas numai noi? FETELOR ....?????!!!!!! Briana a inceput sa manance mai bine, chiar mai cere si papa, dar dupa 10 zile de Peritol? A venit frigul trebuie sa ne gandim la un "locusor de intalneala" mai calduros! Pe curand ! Gabi si Briana (14 luni)

#17
Lumi

Lumi
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 04 septembrie 2003 - 15:07

NU fetelor, n-ati ramas singure. Mai suntem si noi pe aici doar ca suntem tare ocupate cu dintishorii care se cam grabesc sa iasa si nu mai avem timp de calculator. http://community.web....com/user/lumiy http://community.web...r/denisadinescu (poze intalnire)

#18
cgabriela

cgabriela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 21 mesaje

Postat 04 septembrie 2003 - 16:28

Eu intru pe net cand doarme Briana, (intre papa, curat i-mi fac timp si de stiri, noutati = NET) . Noua ne ies molarii, nu facem urat doar ca nu mai vrem sa dormim, azi-noapte sa- trezit pe la 3 - 5 avea chef de joaca cu iepurasul, ursuletul... nu a plans dar suficient sa -mi pice "ochii". Va pupam si numai bine . gabi si Briana (14 luni si 1 saptamana)

#19
GabiG

GabiG
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 12 septembrie 2003 - 11:08

Dragele mele, eu ajung duminica dupa -masa si stam pina vinerea viitoare in Tm. Poate ne vedem totusi, sa se intilneasca copilasii un pic la joaca. Am auzit ca este cam frig si ploua, poate se mai indreapta vremea si ne putem vedea. Daca nu se poate, e ok si asa, n-au intrat zilele in sac. Va pupam si sa fiti cuminti! GabiG si Francesca 1an2 luni Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are! http://f1.pg.photos.yahoo.com/adigabi

#20
cgabriela

cgabriela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 21 mesaje

Postat 12 septembrie 2003 - 12:17

Fetelor a venit TOAMNA. Cum ramane cu intalnirea?? Am o propunere , data o stabilim impreuna iar locul poate fi la KAPPA sus la locul de joaca a copiilor sau in Terra ,ei sunt si supravegeati , nu este nici frig si nicici nu ploua, iar NOI putem sta la bar la un suc sau o caffa. Reliana tu cat mai stai in Timisoara sau ai plecat si ai renuntat la “intalneala”. Gabi noi suntem disponibile (tel. 0256-242986- de 2 zile incerc sa intru pe net si nu am reusit, tel. pt. siguranta sa nu ratez si intalnirea asta. gabi si BRIANA (14 luni si un pic)


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Eco

    Anamaria1706
    - Astăzi, 16:12

  • Usor usor..

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 15:42

  • 28 de saptamani

    kiki_2024
    - Astăzi, 15:27

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -