Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Atentie cei ce merg la mare


10 raspunsuri la acest subiect

#1
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 05 august 2003 - 15:31

http://www.jurnalul....order=0&thold=0 Nah cicä au apärut la mare niste päienjeni cu tentä de scorpion, muscatura poate fi fatalä. asa ca dati atentie goangelor de linga mneafuastra :-)

#2
biankita

biankita
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 05 august 2003 - 18:09

plec shi io spre constanta pe 15 la vanat de paianjeni, nu de altceva papa nu mai speria oamenii, bau -bau biankita

#3
Cary

Cary

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 319 mesaje

Postat 05 august 2003 - 18:22

Nu e sperietura,ci e pe bune. Aseara la stiri in Romania chiar s-a prezentat un astfel de reportaj cu diverse goange care au facut victime,un batran de 68 de ani a intrat imediat in coma, chiar a murit,asa ca ..............

#4
DanaR

DanaR

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 109 mesaje

Postat 06 august 2003 - 10:28

Hi,Hi,HI Si noi venim sa vanam paianjeni si alte specii... de pe 22. Sa speram ca nu dam de niciunul... Va asteptam pe plaja... DanaR &family

#5
Lumy

Lumy
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 06 august 2003 - 19:43

Haideti mai oameni buni... fiti seriosi ! Chiar va luati dupa toate balariile debitate de vinatorii de senzatii tari ? Eu sint de vreo luna si ceva in Constanta si inca nu am vazut astfel de paianjeni ciudati. Iar plaja din Mamaia este arhiplina... cu toate algele care-au fost zilele trecute... Simbata si duminica cu greu reusesti sa gasesti un loc de parcare, cu toate ca se poate parca cit e mamaia de lunga, pe marginea soselei. Sa nu fi auzit toti oamenii astia de muscatura lui Paianjen ? [biz] [foto] http://community.web...uminitafeodorov Lumy

#6
GabiG

GabiG
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 06 august 2003 - 20:17

Ta-na-nana! Eu zic ca daca exista, i-au adus americanii!!!!!!!![usa] Cine subscrie? GabiG Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are!

#7
ange

ange

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.738 mesaje

Postat 06 august 2003 - 21:48

[ups][ups][ups] hai mai nu glumiti!!! eu am fetitza in Ro. si peste o sapt. pleaca la mare... GabiG,[cool][cool][cool] daca e nevoie vin si eu cu ajutoare[neand][neand][neand] sa [fuga] paienjenii... [pup]ange,mamica de 2 ori

#8
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 07 august 2003 - 01:24

Din pacate nu e goana dupä senzational. inca o victimä...(alt ziar )http://www.evz.ro/so...?news_id=128002

#9
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 07 august 2003 - 01:28

nu am avut rabdare sa citesc ziarele ca taman m-am intors de la mare ..dar singur lucru care m-a suparat erau paianjenii..destul de mari si numerosi. am vanat ceva la ei! Marina

#10
Jule

Jule
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 07 august 2003 - 01:37

Corect...papadie, asa ca nu o luati in gluma fetelor, da-ti un tel. si anuntati-va pretenii, rudele sa fie atenti, pe unde se tavalesc la mare [8D][8D][8D], dar anuntul asta de ce nu l-ai pus papadie http://www.evz.ro/externe/?news_id=128009, e super, mai ales pentru fetitele grabite. Cititi fetelor e, super [cool][cool] mai ales pentru o [cina2], pune-l pe tip-sot-prieten in priza cu noul produs, poate ti-l cumpara cadou, nu mai trebuie sa dati bani pe strampi, sa-sa se rup repede si pe deasupra sunt si scumpi [8D] pa, Jule


Panic Questions

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

Last Blogs

  • Plimbarica

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 10:10

  • ImportanÈ›a medicului pediatru 👩🏻‍⚕️

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Geanta bebelusului

    LarisaG89
    - Ieri, 22:32

  • Cezariana È™i recuperarea

    AnaDemsa
    - Ieri, 12:03

  • Friiig

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 10:16

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -