Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

fetele din timisoara- ajutor urgent


4 raspunsuri la acest subiect

#1
caty

caty
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 04 august 2003 - 14:25

Imi permit sa apelez la voi pt ca am epuizat toate incercarile. Cam o data pe luna fac o comanda la Halcis Timisoara (eu sunt din cta) pt un vaccin foarte important pt sotul meu care tb sa-l faca tot timpul (este de intretinere). Nu se facbrica in alta parte decat acolo. Am inceput sa sun de vineri in continuu la nr. de tel pe care il am eu 0256/221413 dar nu raspunde nimeni!!!!!! sau intra pe fax automat. De 1 an de cand sun la ei nu mi s-a intamplat niciodata asa ceva. Tb sa fac rost de vaccin f.f. urgent. Va rog frumos daca puteti sa ma ajutati eventula cu un alta numar de telefon de la Halcis sau cu orice informatie legata de ei sa stiu si eu ce se intampla. V a multumesc frumos si astept raspunsurile voastre. caty

#2
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 05 august 2003 - 16:24

nimeni[?]nimeni?[?] "În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)

#3
ioanau

ioanau
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 05 august 2003 - 16:42

Nu sunt din Timisoara, dar incerc eu sa te ajut; am cautat pe www.paginiaurii.ro si iata ce am gasit: Centrul Medical Halcis-Str.Mendeleev D, nr. 11A Tel.: 0744.788.806 0256.445.347 0256.221.413 Fax: 0256.445.347 Sper sa-ti fie de ajutor. Ioana

#4
loremari2000

loremari2000
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 06 august 2003 - 02:31

Eu sunt din Tm.Daca mai ai nevoie eu voi incerca maine sa dau de ei, este bine asa? mariana gutescu

#5
caty

caty
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 06 august 2003 - 11:32

Multumesc Oana, multumesc fetele. Am sunat la celalalt numar care mi l-a trimis si enya pe e-mailul personal si am aflat ca fabrica Halcis de la Timisoara care fabrica acest vaccin este in reparatii si de la Bucuresti nu i s-a prelungit avizul de fabricare a acestuia. Asa incat pana la anul nu se mai fabrica la noi in tara si urmeaza de la sf. lui august sa-l importe din Olanda dar in alta concentratie. Cum pana atunci este foarte tarziu l-am programat pe sot la medic ca sa-i inlocuiasca vaccinul cu ceva ce exista pe piata la ora asta. Sunt f. suparata din cauza asta pt ca vaccinul halcis l-a tinut departe de crizele astmatice dupa 1 an de crize f. grave si tratamente fara nici un efect. Dar cum orice minune la noi in tara nu dureaza prea mult... trebuie sa ne adaptam. Va multumesc pt sprijin si va pup pe toate. caty [gravi] caty


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -