Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

dupa a 2a intalnire DC/parc IOR


15 raspunsuri la acest subiect

#1
cori

cori

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 23 mesaje

Postat 02 august 2003 - 17:21

a fost frumos..am avut noroc si de vreme buna... cam putina lume, dar adevarata! si bebelasii minunati.. noua ne-a placut mult... ne cerem scuze daca am parut mai rezervati fata de cei ce au aparut mai tarziu, dar eram tare obosituti si morti de foame..::)) semnasem condica parculetului fix la ora 10...asa ca intr-un tarziu ne-am asezat la papica si nanica...(cine a putut) ::)) am 32 poze...insumeaza cam 7 mega...cui ii pot trimte pe email sa le posteze undeva pe un site? sau...nu stiu..eu le am in format digital si astept doritori.... va pupam dulce... mami cori, tati Dan si bebe Bia [flo] bb Bia si mami Cori [flo]

#2
war

war
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 02 august 2003 - 17:32

cori ti-am bagat un privat .eu sunt anisia dar de pe nickul sotului.vezi ce reusesti
quote:
Initial creeata de cori
a fost frumos..am avut noroc si de vreme buna... cam putina lume, dar adevarata! si bebelasii minunati.. noua ne-a placut mult... ne cerem scuze daca am parut mai rezervati fata de cei ce au aparut mai tarziu, dar eram tare obosituti si morti de foame..::)) semnasem condica parculetului fix la ora 10...asa ca intr-un tarziu ne-am asezat la papica si nanica...(cine a putut) ::)) am 32 poze...insumeaza cam 7 mega...cui ii pot trimte pe email sa le posteze undeva pe un site? sau...nu stiu..eu le am in format digital si astept doritori.... va pupam dulce... mami cori, tati Dan si bebe Bia [flo] bb Bia si mami Cori [flo]


#3
ottisimo

ottisimo
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 02 august 2003 - 17:33

si noua ne-a placut...si mai vrem...si io am poze si o sa le pun diseara...va pupez pe toti.... simona si bb carmen

#4
cori

cori

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 23 mesaje

Postat 02 august 2003 - 18:13

anisia, acum incarc pozele.... dau un semn cand termin [flo] bb Bia si mami Cori [flo]

#5
nadina

nadina

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 189 mesaje

Postat 02 august 2003 - 18:29

Hello dragilor!! Si mie mi-a placut si mai vreau. Le-a placut si copiilor de imprumut care erau cu mine. Am si eu poze da sunt bata in calculatoare. Zice-ti si mie unde le descarcati se le pun in webshots. Pupiu, Nadina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

#6
war

war
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 02 august 2003 - 18:36

ok.cori abia astept! pupici!
quote:
Originally posted by cori
anisia, acum incarc pozele.... dau un semn cand termin [flo] bb Bia si mami Cori [flo]


#7
cori

cori

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 23 mesaje

Postat 02 august 2003 - 18:45

gata... pozele sunt la http://community.web...ser/rarescostin sper sa va placa... le-am pus in 2 albume separate.. [flo] bb Bia si mami Cori [flo]

#8
qsar

qsar

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 945 mesaje

Postat 02 august 2003 - 19:05

Si noua ne-a placut mult-mult. Nenumarati pupici, Q (Gabriela si bb Dinu si tata Q)

#9
oanamarchezi

oanamarchezi
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 02 august 2003 - 22:08

Intradevar a fost o intalnire frumoasa si vremea a tinut cu noi.Eu am fost la prima intalnire dar mi-am confirmat ceea ce credeam: familia DC este deosebita si te simti ca in propia ta familie. Copii.......sunt supeeer dulci si care mai de care mai frumos si mai nazdravan.Abia astept celelalte intalniri!!!!! Va pup si abia astept si celelalte poze. OANA si [copil] CRISTI http://www.desprecop...me=oanamarchezi

#10
ariel_7000

ariel_7000

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.517 mesaje

Postat 03 august 2003 - 13:04

si noua si noua!!! o sa mai venim...putem sa ne facem abonament?hihihi:) ariel http://community.web...r/alinapaveliuc http://community.web.../alinapaveliuc1 http://community.web.../alinapaveliuc2


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Astăzi, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -