Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

pentru admin si pentru fete


7 raspunsuri la acest subiect

#1
cristinuca

cristinuca

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 28 mesaje

Postat 31 iulie 2003 - 17:44

Dragii mei, nu stiu daca va mai aduceti aminte fetelor si ma refer la cele mai vechi (vilma...etc, si nu in ultimul rand admin-ul), dar anul trecut printre noi posta mereu aysha cea care trebuia sa nasca pe 12 septembrie pe bebe rashid in orient, de foarte multa vreme incerc sa dau de ea si nu reusesc, email-ul se intoarce ca nu stiu ce s-a intamplat cu casuta ei de inbox. nici nu vreau sa ma gandesc ca a patit ceva....daca mai stiti ceva de ea spuneti-mi, chiar si un numar de tel. ar fi super draga admin chiar nu am stiut unde sa postez acest subiect daca vrei sa-l muti in alt forum nu ma supar sa stii insa sa nu-l stergi please o caut cu disperare pe aysha madalina si Cristinuca - 9 luni si jumatate

#2
Lauraa

Lauraa

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 427 mesaje

Postat 31 iulie 2003 - 17:52

Au mai fost cateva tentative de cautare a ei dar se pare ca nu a fost gasita.. LAURA

#3
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 31 iulie 2003 - 18:04

Cindva aysha spunea ca e ruda cu dr Briceag...dar am inteles ca a picat si varianta sa poata fi gasita cu ajutorul lui. Cristinuca noi am avut mai multe tentative sa dam de ea... Pur si simplu e de negasit si nici emailul nu mai este activ. Daca stii mai multe amanunte poate mai incercam sa o gäsim.

#4
ruxi

ruxi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 96 mesaje

Postat 01 august 2003 - 12:18

Da, si eu o tin minte pe aisha, imi placea mult de ea. Stiu ca s-a incercat sa se ia legatura si prin ambasada, dar nu s-a reusit. Din pacate! [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 11 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

#5
Admin

Admin

    Membru senior

  • Administrators
  • 3.322 mesaje

Postat 01 august 2003 - 12:25

Fetelor, au fost cateva incrcari de a da de ea! Acum nu stiu ce sa zic... poate fata nici nu vrea sa i se dea de urma sau poate intr-adevar s-a intamplat ceva cu ea... Daca voi credeti ca trebuie reluate actiunile poate ne adresam in mod oficial unui ziar care are resursele financiare sa inceapa o ancheta. Dar inca o data s-ar putea ca aysha sa nu vrea pur si simplu sa fie gasita!

#6
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 01 august 2003 - 12:30

mie mi-ar place sa o mai aud..era asa simpatica. sincer nu cred ca nu mai vrea sa se dea de ea (exceptand doamne pazeste cazul in care s-ar fi intamplat ceva) pentru ca ne-am despartit in super bune conditii din cate imi amintesc...a plecat pentru o luna ...acum vreu an jumate... marina

#7
vilma

vilma

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 460 mesaje

Postat 01 august 2003 - 12:42

Eu am inteles ca Aysha a avut niste probleme, ca nu ne-a uitat, dar va reveni printre noi atunci cand se va simti pregatita. Si eu as vrea sa aud vesti, dar nu a lasat nici o portita de comunicare activa. Eu sper sa fie totul ok cu ea, indiferent daca va mai vrea/putea sa vina printre noi.

#8
Alina

Alina

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.461 mesaje

Postat 01 august 2003 - 12:44

Si eu imi amintesc de Aysha,si de incercarile Monicai(in iarna parca?) de a o gasi.Parca vara trecuta a zis ca pleaca in Yemen pt o luna si dusa a fost[:(]. Eu ma gindesc ca s-a intiimplat ceva si Aysha numai are dispozitie/chef sa scrie pe Forum.Sau poate ca ne citeste,poate ca e unul dintre cei 4000 de membrii inscrisi. Era o fata foarte simpatica si tonica. Alina


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -