Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Magda Petrache


12 raspunsuri la acest subiect

#1
buburuza

buburuza

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 41 mesaje

Postat 31 iulie 2003 - 14:12

Cele care ati fost "pacientele" doctoritei, ce parere aveti despre ea, cum se poarta, a avut grija de voi, a discutat cu voi, cum s-a purtat la nastere, face cezariene? Eu nu vreau sa-mi urmareasca o sarcina, vreau doar sa-mi rezolv niste probleme si mi s-a parut o persoana draguta, amabila. Astept raspunsurile voastre, pentru care va multumesc! buburuza

#2
papadie

papadie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.370 mesaje

Postat 31 iulie 2003 - 14:18

Dä o cautare dupä "Magda Petrache" sunt vreo 10 subiecte. "În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)

#3
madadum

madadum

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 202 mesaje

Postat 31 iulie 2003 - 14:40

buna eu am nascut acum 2 ani cu ea. am mers pe mana ei si am fost foarte multumita. mi-a urmarit toata sarcina, mi-a suportat toate toanele, si nu au fost putine, mi-a facut toate ecografiile... am simtit-o aproape de mine, intodeauna m-a incurajat si m-a ajutat. cezariana nu a vrut sa-mi faca doar ca mi-era mie frica, insa mi-a facut o epidurala de nota 10. la nastere m-a urmarit indeaproape, am si profitat de faptul ca m-a oprit sa nasc cand a fost in garda si aproape 48 de ore a fost langa mine oridecate ori era nevoie. mada

#4
roxanal

roxanal

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 461 mesaje

Postat 31 iulie 2003 - 14:48

da, Magda este o persoana minunata, dupa cate o cunosc, am "asistat-o" la nasterea nepotelei mele, pe mine m-a cauterizat, pe soacra-mea a operat-o de fibrom, pe dadaca mea de alte probleme, etc..si am trimis o gramada de persoane la ea si toate au fost multumite.. un vot super de la mine bye Roxana Lilea,mama Mariei 2 ani si ceva

#5
lilie

lilie
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 31 iulie 2003 - 15:56

Draga mea, Doamna Petrache este intr-adevar foarte foarte buna si ca om si ca doctor. eu nu am apucat sa merg pana la capat cu ea pt ca am pirdut sarcina dar iti pot spune ca tot ce a vazut in neregula asa a fost pentru ca aveam indoieli si m-am dus sa verific la Dr. Pop. Am prietene care au nascut cu ea si au fost foarte multumite. Mult succes.

#6
bubi

bubi

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 106 mesaje

Postat 31 iulie 2003 - 16:02

da, da recomand! eu sunt pacienta ei de vreo 6 ani, de pe vremea cand Medicover avea un singur sediu, prin spatele Banu Manta. Cam stia intotdeauna cand aveam probleme, ce aveam, chiar inainte sa vina rezultatul de la analize. Am si nascut cu ea, mi-a urmarit sarcina, mi-a facut ecografiile de sarcina, cand am avut niste probleme cu noduli la san, m-a dus la Polizu (ecograf mai performant-cel putin la vremea aceea) si niciodata nu lasa o treaba nerezolvata. Eu votez pentru ea, desi am avut ghinionul sa nu o gasesc in noaptea dinaintea nasterii, asa ca nu am avut norocul sa primesc mult asteptata anestezie peridurala. Dar de nascut am nascut cu ea dimineata. E adevarat ca nu face cezariene la cerere. Eu desi eram cu prezentatie pelviana, am nascut natural. Cu toata increderea, apeleaza in continuare la ea. http://www.desprecop...p?nickname=bubi

#7
ochinegri

ochinegri
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 31 iulie 2003 - 16:45

E buna, stie si ecografie (eventual la Medicover unde e mai putin aglomerata).

#8
Victoria

Victoria

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 942 mesaje

Postat 31 iulie 2003 - 16:50

Si eu sunt pacienta ei de cateva luni si sunt foarte multumita, e draguta, amabila, mi-a facut toate analizele/investigatiile, si, mai ales, ma incurajeaza mult.Am recomandat-o si unei prietene, i-a urmarit sarcina, a nascut cu ea si a fost supermultumita. Cu mine se straduie sa " facem" un BB, chiar asa mi-a zis:" haideti, doamna, ca il facem noi". Deci, un punct in plus si de la mine,[flo] V.

#9
Dana P

Dana P

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 46 mesaje

Postat 31 iulie 2003 - 17:58

Unde o gasesc pe d-na Magda Petrache?

#10
Victoria

Victoria

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 942 mesaje

Postat 31 iulie 2003 - 18:07

Dr. Magda Petrache e la Medicover Grozovici (tel. 2122155) si la Polizu. V.


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -