Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

caut agentie de modelling- copii.


15 raspunsuri la acest subiect

#1
haha21

haha21

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 11 mesaje

Postat 29 iulie 2003 - 16:16

fetelor! daca stiti vreo agentie serioasa de modelling copii ar fi foarte bine. foarte multa lume m-a sfatuit sa apelez la o asemenea agentie intrucat am un bb-u super. "numai bun de reclama" . daca stiti ceva astept raspunsurile voastre. pot sa va trimit si niste poze daca vreti. va pup,

#2
Scuffy

Scuffy
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 30 iulie 2003 - 09:00

am o prietena in RO care si-a dat fetita la asa ceva, o sa o intreb pe ea, dar daca poti tu sa-mi aduci aminte ca sunt tare zapacita in ultimul timp, eventual sa-mi scrii pe mail zilele astea si sa-mi reamintesti. scuffy

#3
ariel_7000

ariel_7000

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.517 mesaje

Postat 30 iulie 2003 - 10:23

si eu as fi interesata de asa ceva...puteti sa o vedetzi pe alexutza mea la adresele de mai jos. ariel http://community.web...r/alinapaveliuc http://community.web.../alinapaveliuc1 http://community.web.../alinapaveliuc2

#4
haha21

haha21

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 11 mesaje

Postat 30 iulie 2003 - 10:51

merci fetelor pt informatii ! astept alte idei si sfaturi... va roooog[bicla]

#5
GabiG

GabiG
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 30 iulie 2003 - 13:51

Eu am citit cite ceva pe net de treaba asta. Erau articole despre copilasi care fac asa ceva in America. Scria acolo ca este o munca f obositoare pt copii, chiar daca pare fun. Plus ca parintii trebuie sa fie toata ziua disponibili, sa duca copilul, sa stea cu el la pozat sau la filmari, lucru care poate lua si ore intregi. Si noua ne spune lumea ce copil de reclama avem, normal ca ne tresare inima in piept. Oricum pt noi este cel mai scump copil din lume. Normal ca mi-ar place sa-i vad chipul adorat in vre-o reclama, sa o vada toata lumea ce scumpa e, dar cred ca ar fi doar un orgoliu de-al meu care pe ea cu siguranta nu ar face-o mai fericita. Parerea mea, nu stiu. Francesca are un 1 an si 1 luna si cred ca stiti mamici ca l a virsta asta e totul dupa programul ei (precis ca si la virste mai mari e tot asa, inca nu stim). Succes celor care incearca! GabiG Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are!

#6
carmenp

carmenp

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.109 mesaje

Postat 04 august 2003 - 16:47

[flo][flo]Am avut si eu o tentativa si am renuntat, atunci cind una dintre voi, si pe buna dreptate, m-a intrebat " La ce bun sa-ti chinui copilu`?" Te cred ca ai copil frumos, fiecare dintre noi avem copii frumosi. Nu, nu stiu nici o agentie dar daca aflu ceva, te anunt. Apropos de asta, vedeti ca la mare sunt tot felul de agentii care pretind ca lucreaza cu multe reviste, inclusiv "Mami" si care dupa ce termina cu gidilatul de rigoare, incep cu taxele. Va doresc, tie si puiului tau mult noroc![pup]
quote:
Initial creeata de haha21
fetelor! daca stiti vreo agentie serioasa de modelling copii ar fi foarte bine. foarte multa lume m-a sfatuit sa apelez la o asemenea agentie intrucat am un bb-u super. "numai bun de reclama" . daca stiti ceva astept raspunsurile voastre. pot sa va trimit si niste poze daca vreti. va pup,
[hippi]Carmen si Ionut[copil]

#7
Dy

Dy
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 04 august 2003 - 19:03

Si eu sunt interesata, pentru ca si [copil]Cezar este tare scump. Voi ce parere aveti? Mi se pare mie? [pup][pup] Dy - mami de Cezar si sotie de Danut http://community.web...user/dienuta101

#8
Adriana Radu

Adriana Radu
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 04 august 2003 - 20:58

Buna, Am avut si eu o tentativa la un moment dat si pentru ca n-aveam mare incredere in agnetia de modelling care taman poposise in oras:))am contactat ANAMTR (asociatia nationala a agentiilor de modelling si..) Va trimit raspunsul lor, poate va ajuta: "draga adriana, nu stim nimic despre acest "colegiu" in cazul in care te intereseaza o cariera de model intr-o agentie din bucuresti poti contacta agentiile care sunt memebre ale ANAMTR sau direct agentia MRA la office@mramodels.ro" Adriana Urmeaza-ti visul !!!

#9
angi_gemeni

angi_gemeni

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 05 august 2003 - 09:17

Uite, la adresa de mai sus, a agentiei MRA Models, data de Adriana Radu, poti trimite pozele copilului. Daca sunt incantati de copil, iti vor trimite un mesaj in care iti vor scrie sa trimiti pozele in original la adresa agentiei(iti scriu ei str, nr, etc). Tu le trimniti, ei te au in baza lor de date si... nu te astepta sa ploua cu contracte pentru ca au mii de poze cu zeci de copii! Dar merita sa incerci! Angi si gemenii "Cu cat zbori mai sus, cu atat vezi mai departe" Richard Bach-<Pescarusul Jonathan Livingston>

#10
cl

cl

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.738 mesaje

Postat 05 august 2003 - 14:09

Eu il am pe Alex la Class Models. Nu stiu cat de seriosi sunt, pentru ca este de o luna doar. Ne-au acostat pe strada si au fost foarte insistenti. Mi-am spus ca de ce nu, daca e bine, daca nu, iarasi bine. Asta dupa un mic [duel] amical cu barabata-miu, in care i-am spus ca nu beau, nu fumez, nu merg la barbati, deci pot sa-mi permit si eu o nebunie pe an, chiar daca ma costa 100 de euro. Pentru ca, da, ne-au cerut o taxa. Am intrebat de copilasi promovati de ei in reclame, mi-au aratat cateva. Apoi am semnat un contract pe doi ani, a fost filmat si am fost la o sedinta foto, ca sa i se faca book-ul profesional si mi-au spus ca din toamna urmeaza o campanie de promovare a imaginii lui. In 60 de zile trebuie sa ne dea si noua o copie a book-ului, deci in septembrie. Daca am luat teapa sau nu, nu stiu, am spus sa risc. Mai multe detalii iti voi putea oferi pe parcurs. Arunca si o privire la www.classmodels.ro . Oricum, daca e teapa, stiu sa-ti ia banii cu stil! [:D] Bafta! Claudia Claudia


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Astăzi, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Astăzi, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -