Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Parafango


26 raspunsuri la acest subiect

#21
Brotacel

Brotacel
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 09 iulie 2003 - 22:20

Eu am slabit aproape cinci Kg. într-o luna si jumatate. Nu m-am chinuit cu nu stiu ce diete si creme. Prostia cea mai mare a fost ca am slabit foarte frumos dupa nasterea celui de al doile copil. M-au ajutat teribil aceste "împachetari", dar cum sînt o gurmanda, încet ,încet dupa ani de zile nu am mai fost atenta la caloriile ucigatoare, nu am mai avut timp sa ma împachetez si am reusit sa pun din nou pe mine. Nu ma rostogolesc de grasa ce sînt[grasa], dar mi-ar place sa mai slabesc un "pic". Luna viitoare intru în concediu si voi recurge din nou la împachetari.Primul pas l-am facut si nu mai manînc dupa ora 18,30. Ajuta foarte mult, iar seara cînd ma doboara foamea beau apa sau ceaiur neîndulcite si mi-e mult mai bine. Succes la "împachetari". Toate bune, Brotacel

#22
alinaluchian

alinaluchian

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 74 mesaje

Postat 10 iulie 2003 - 01:31

Multumesc frumos, Brotacel ! Azi am facut si eu prima experienta si, intr-adevar, functioneaza, metoda, adica transpiri bine. O sa continuu si sper sa mai dau si eu jos din slaninuta. [flo][flo][flo] Alina

#23
maudi

maudi
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 10 iulie 2003 - 02:05

iubitele, nu uitati sa beti apa, da? ajuta enorm in slabire si e sanatos sa inlocuiesti apa eliminata prin transpiratie, ca sa nu va deshidratati. succes si multumesc de informatii :)

#24
Victoria

Victoria

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 942 mesaje

Postat 10 iulie 2003 - 13:46

Ruxi, Treningul ala era vreo 500000 anul trecut, da te tine destul de mult. Si daca se mai rupe in (ma scuzati) fund, il poti lipi pe interior cu scotch de ala lat, si mai tine o gramada... V.

#25
doxi

doxi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 24 mesaje

Postat 10 iulie 2003 - 20:51

Buna, eu am ajuns la performanta de a bea 3 litri de apa plata zilnic, nu mai mananc dupa ora 18.00, am renuntat la orice bere...in schimb nu prea reusesc sa renunt la dulciuri [:(!] Nu mai mananc paine de multa vreme si totusi... am mai pus pe mine vreo 2 kg iar la fata slabesc pe zi ce trece, mi-au aparut niste cearcane de toata frumusetea si parca mi s-au "infundat" ochii in cap! Nu stiu ce sa ma mai fac. Sa nu-mi ziceti, please, sa fac gimnastica, ajung acasa de la birou dupa ora 20.00 si asa va fi toata vara...

#26
carola

carola

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.085 mesaje

Postat 21 octombrie 2003 - 19:30

mai bine mergi la medic.

#27
furni

furni

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 44 mesaje

Postat 22 octombrie 2003 - 11:20

Eu am fost chair ieri la sellgros si aveau la oferta training din plastic de transpirat (productie Italia) si bineinteles ca mi-am luat. In legatura cu parafina, pot sa va spun ca am o prietena care face masaj (ea este clienta) la domiciliu. Tanti care ii face masaj (de 2ori/sapt.) in aceeasi sedinta ii face si impachetari cu parafina (deci tot acasa, dar nu singura). Vreau sa va spun ca am vazut-o dupa aprox. 6 luni si "nu am recunoscut-o". Arata super !!! Nu numai ca slabise, dar efectiv ii modelase corpul. Asa ca daca aveti cum si unde merita! Va pupa Furni.


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -