Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Parafango


26 raspunsuri la acest subiect

#11
petruta

petruta

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 98 mesaje

Postat 09 iulie 2003 - 11:54

quote:
Originally posted by Brotacel
Fetelor, Ideea este sa transpirati. Alifia ajuta si ea, dar din nou bani, tara de fabricatie etc. Eu am facut asa: m-am înfasurat frumusel ca o mumie în plasticul ala, mi-am pus sosete, mi-am luat niste pantaloni de trening vechi, mi-am pus si un tricou de bbc si o jachetica. Mi-am facut apoi vreo doua trei canoaie de ceai (de care va place) l-am baut fierbinte si am transpirat ca la sauna. Nu mi-au trebuit creme si elixiruri. Ieftin si la îndemîna oricui. Incercati asa eventual numai de proba si sa îmi spuneti cum a fost. Succes.
Si daca vrea sa-si mai dea si cu un smac, asa ca sa-si ridice moralul, e ceva ?![:D] Petruta & bb Mihai [copil] http://community.web...user/gabrielmil

#12
valentinag

valentinag

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.324 mesaje

Postat 09 iulie 2003 - 12:16

Petruta de unde ai luat supliform?farmacie sau plafar? Eu m-am dat cu cel de la avon,2 tuburi,mers pe jos 8 km in fiecare zii si nu am dat decit 1 cm jos[q] [pup] Valentina

#13
petruta

petruta

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 98 mesaje

Postat 09 iulie 2003 - 12:25

De la un centru Plafar. Dar nu fi suparata ca poate nu ai ce da jos.[;)][pup] Petruta & bb Mihai [copil] http://community.web...user/gabrielmil

#14
valentinag

valentinag

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.324 mesaje

Postat 09 iulie 2003 - 12:34

[flo][flo][flo] vaiiii ce draguta esti dar la 1.65 si 78 kg,n-as zice ca nu[:D] Valentina

#15
petruta

petruta

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 98 mesaje

Postat 09 iulie 2003 - 12:40

quote:
Originally posted by valentinag
[flo][flo][flo] vaiiii ce draguta esti dar la 1.65 si 78 kg,n-as zice ca nu[:D] Valentina
Eh, in cazul asta te pun si la regim ! [:D] Acum serios vorbind: sora mea umbla cu zmacuri de astea( parca eu nu ?! ) si are 48 kg, se tot unge, si eu ii zic :" Ce dr.. vrei sa mai dai jos, ce n-ai, pielea ?" Deci nu uita, si regim ! [pup] Petruta & bb Mihai [copil] http://community.web...user/gabrielmil

#16
alinaluchian

alinaluchian

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 74 mesaje

Postat 09 iulie 2003 - 13:13

Sigur, Brotacel, incercam. De ce nu. Chiar acum m-am uitat sa vad citi metri de folie mai am prin casa [;)], mai ales ca sunt in cautare de metode de slabire care sa nu afecteze alaptarea. Trebuie sa ma iau la trinta cu kg in plus, ca nu se mai poate [haibat]. Numai ca, eu te rog sa ne mai destainui cite ceva despre aceasta metoda. Ce rezultate ai obtinut folosind-o ? Asa, ca sa prindem si noi mai mult curaj ![:)] Toate cele bune ! Alina

#17
Victoria

Victoria

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 942 mesaje

Postat 09 iulie 2003 - 15:53

Dragelor, Ca sa nu va mai chinuiti cu folia, sa stiti ca se gasesc (eu am luat ultima data de la Carrefour) la raionul de articole sportive treninguri de plastic. Eu il folosesc cand fac fitness si transpir f. tare, e f. eficient. E practic, cu elastic la maneci si la pantalon, si daca nu va agitati prea tare in el va tine destul de mult. Succes, V.[amoras]

#18
ruxi

ruxi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 96 mesaje

Postat 09 iulie 2003 - 15:58

Draga Victoria, cat ai dat pe acest trening de plastic? Ruxi

#19
camelia-daniela

camelia-daniela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 09 iulie 2003 - 16:04

Eu am niste "izmene" cauciucate prin interior...chiar cä am uitat de ele!!!!...dar nu e nici o minune cä am uitat, cä ultima oarä cind am vrut sä le imbrac ( vroiam sä fac jogging ) nu mä mai incäpeau!!![:D] Pupici, Cami. P.S. Chestia este f. haioasä !!!...odatä am venit de la jogging...cind mä mai incäpeau izmenele [:D]...si in fata usii erau si musafirii!!!...am intrat impreunä, dar nu am putut sä le spun cä eu trebuie sä fac dus, asa cä m-am gindit cä o transpiratie prelungitä nu ar strica!!![:D]...dar cind m-am asezat...s-a auzit, ca si cum träsesem o bäsinutä!!!![:D][:D][:D]...vaaaai, ce penibil...dupä care le-am explicat cauza zgomotelor pe care le scoteam de fiecare datä cind mä asezam!!![:D] Pupici,[pup] Cami. P.S. dupä cum vedeti, viata mea este plinä de näzbitii!!![:D]...si mä Bucur ...Obor!!!...de asta!!! ( e o poantä veche a bucurestenilor...)

#20
petruta

petruta

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 98 mesaje

Postat 09 iulie 2003 - 16:20

Draga Camelia, esti o dulce cu povestile tale hazlii. Ai mult umor ! [bis][pup] Petruta & bb Mihai [copil] http://community.web...user/gabrielmil


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -