Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mamaia sau Eforie


24 raspunsuri la acest subiect

#21
laura111

laura111

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 09 iulie 2003 - 11:11

Cele 3 hoteluri de care vorbeste MadalinaM sunt:Patria, National si Unirea, care sunt de 2 stele si au preturile mai omenesti. IN MAMAIA PRETURILE SUNT O DATA SI JUMATATE SAU CHIAR DUBLE FATA DE CONSTANTA. Spre exemplu,la buticul meu din cartier (eu stau la 2 statii de tramvai de Satul de vacanta)o apa minerala e 10.000 lei, iar in Mamaia e 20.000 lei; o punga de snacks-uri care in C-ta e 5.000 lei in Mamaia e 10.000 lei, etc. Mancarea si racoritoarele sunt scumpe, daca puteti aprovizionati-va de la Metro. Laura - mama lui Vlad

#22
Flower

Flower
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 09 iulie 2003 - 15:30

quote:
Originally posted by MadalinaM
Carmen, unde stai in Techirghiol? Eu ma straduiesc sa gasesc un loc la sanatoriu si nu gasesc, Tu unde stai si la ce pret!masa? cazare? Te rog muuult poti sa-mi raspunzi? Cunosti zona? e aproape de sanatoriu? Cum e transportul din T in Eforii? sint microbuze? Cam la ce intervale? Multumesc, MadalinaM
Draga Madalina , Vad ca nu ti-a raspuns nimeni , asa ca am eu putine detalii despre transport , valabile de acum 2 ani , insa. Atunci am stat in Eforie Sud , dar plaja faceam in Nord. Asa ca in fiecare dimineata luam microbuzul ( dadeam 7.000 pe bilet ). Pretul era mai mare daca mergeai in statiunile mici , cele dintre Mamaia si Eforie ( parca 12.000 ). Incearca sa le reactalizezi tu , ca eu anu' trecut nu am vazut marea din cauza de..Vladutz [:D]! Da' microbuzele circulau destul de des ( la intervale de 10-15 min. ) si , in plus , existau si autocare , cu acelasi pretz la bilet. Vacantza placuta shi soare mult ! [pup]

#23
puisor

puisor
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 09 iulie 2003 - 16:42

DRAGI GRAVIDUTE,IMI DATI SI MIE INFORMATII DESPRE EFORIE NORD,URMEAZA SA PLEC IN AUGUST. IMI PUTETI SPUNE DE UNDE SA IMI CUMPAR COSTUM DE BAIE.

#24
Kerstin

Kerstin

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 92 mesaje

Postat 10 iulie 2003 - 09:49

Daca te intereseaza sa inchiriezi un apartament la un pret f convenabil chiar la intrarea in Mamaia da-mi um mail. Kerstin

#25
carmenp

carmenp

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.109 mesaje

Postat 10 iulie 2003 - 12:39

Madalina, scuza-ma pentru intirziere. Eu stau la cineva, in gazda, unde am stat si acum 2 ani si ne-am simtit bine, mai ales Ionut. Cazarea ne costa 200.000lei/noapte - camera cu doua paturi mari si am ales solutia asta pentru ca bugetul nostru este unul de austeritate anul acesta. Cu mincarea ce sa-ti zic, ne vom lua si de acasa ce se paote iar ce nu, vom cumpara de acolo. Nu cunosc Techirghiolul deloc, deci nu-ti pot raspunde la intrebari. Vom merge cu masina, deci deplasarea in Eforie Nord este asigurata in felul asta. Poate bastinasele din Constanta sau Mangalia stiu si te pot ajuta. Una alta sunt cam dezumflata cu vremea asta, dar sa speram ca-n zilele ce-au ramas situatia se schimba. Mai vorbim.[flo][flo]
quote:
Originally posted by MadalinaM
Carmen, unde stai in Techirghiol? Eu ma straduiesc sa gasesc un loc la sanatoriu si nu gasesc, Tu unde stai si la ce pret!masa? cazare? Te rog muuult poti sa-mi raspunzi? Cunosti zona? e aproape de sanatoriu? Cum e transportul din T in Eforii? sint microbuze? Cam la ce intervale? Multumesc, MadalinaM
[hippi]Carmen si Ionut[copil]


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -