Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mamaia sau Eforie


24 raspunsuri la acest subiect

#11
Flower

Flower
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 07 iulie 2003 - 18:25

quote:
Originally posted by Marianar
Si pe Vladut al meu il mai cheama si Andrei..[:D][:D][:D] Mariana & Vladutz
Mariana , stiu , ca v-am vazut la bebei de iulie , Iar Valdutz al meu este Vlad-Andrei nr. 2 , ca primul e al tau. sa ne traiasca ! Ruxi , sa petreceti bine oriunde va duceti ! Cred ca avem si olecutza de curaj sa mergem cu bebeii la mare ! Numai bine ! [flo]

#12
danielac

danielac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.498 mesaje

Postat 07 iulie 2003 - 20:36

NOI MERGEM LA EFORIE NORD PE 26 IULIE, CINE MAI E ACOLO IN ACEASTA PERIOADA (6 ZILE)?

[*] Dana si Diana-Maria [*] http://www.desprecop...id=201&cid=1072
paginuta personala:
http://www.desprecop...ckname=danielac

#13
laura111

laura111

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 08 iulie 2003 - 09:38

ruxi, mii de scuze, hotel Vega e de 2 stele, iar Alcor la fel. Aseara am fost in plimbare mai spre capatul statiunii si m-am uitat ce hoteluri mai sunt de 2 stele in zona : Venus, Apollo, Bicaz, Siret, Junona (astea sunt doar cateva, cele pe langa care am trecut noi). Zona e mult mai linistita si mai plina de verdeata fata de partea din Mamaia dinspre Aqualand. Te pup ! Laura - mama lui Vlad

#14
ruxi

ruxi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 96 mesaje

Postat 08 iulie 2003 - 11:32

Multumesc din suflet Laura, Te pup, Ruxi

#15
Adina

Adina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 39 mesaje

Postat 08 iulie 2003 - 13:27

ruxi,exact in zona asta pe care o recomanda laura am fost si eu ultima data la mamaia.......e ok,sa stii:)))eu am stat la siret,linga bicaz,....pe acolo e si hotelutul ala de 3 stele unde era plin de parinti si copilasi...e spre capatul statiunii,plaja e ok,fina si destul de lata.....mie mi-a placut si siretul,desi e de 2 stele,e hotelut din ala mic cu 4 etaje,mai mult lat decit inalt,cu balcon(mi se pare esential),aproape de plaja.in fata lui spre mare sint doua hoteluri inalte....dar nu mai stiu cum se numesc....

#16
biankita

biankita
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 08 iulie 2003 - 16:41

fetelor, shi eu sunt constanteanca, in general constantenii sunt satui de mare shi forte pretentiosi, mai ales ca stiu cum sta treaba. eu zic ca eforie merita incercat, e frumos in neptun, dar scump, iar prin mamaia e bine sa treci in plimbare nu sa ramai pentru ca e jale cu preturile, care-s mai mari ca-n europa- fara gluma- INSA, depinde de gusturi, de ce va atrage - linishte sau galagie- daca vreti sa fiti aproape de constanta (sa vedeti orasul, care s-a schimbat mult in bine) sau daca nu va intereseaza decat plaja.... sunt multe locuri frumoase , insa cum se spune, omul face locul, daca avetzi un grup de prieteni stati si-n cort la 2 Mai! shi mancati hamsie prajita pe scobitoare ( specialitate de Costinehti)SI e super atata timp cat te intinzi la soare shi te-nmoi in mare[surf]!!! biankita

#17
ruxi

ruxi

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 96 mesaje

Postat 08 iulie 2003 - 18:50

Mamaaaaaaa, hai ca m-ati speriat de-a binelea. Sunt chiar atat de mari preturile in Mamaia? Fetelor care ati fost pana acum in Mamaia, spuneti e atat de nasol din punctul asta de vedere? Puteti da niste exemple? Pupici, Ruxi

#18
carmenp

carmenp

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.109 mesaje

Postat 08 iulie 2003 - 19:05

[flo][flo]Ne-am hotarit ca de pe 18 iulie sa mergem la mare, vom sta in Techirghiol caci bugetul este unul de austeritate, dar ne vom face veacul in Eforie nord. Sper sa se intoarca vara pina atunci...[si-eu] [hippi]Carmen si Ionut[copil]

#19
MadalinaM

MadalinaM

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 445 mesaje

Postat 08 iulie 2003 - 20:41

Carmen, unde stai in Techirghiol? Eu ma straduiesc sa gasesc un loc la sanatoriu si nu gasesc, Tu unde stai si la ce pret!masa? cazare? Te rog muuult poti sa-mi raspunzi? Cunosti zona? e aproape de sanatoriu? Cum e transportul din T in Eforii? sint microbuze? Cam la ce intervale? Multumesc, MadalinaM

#20
MadalinaM

MadalinaM

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 445 mesaje

Postat 08 iulie 2003 - 20:46

Noi am fost acum un an in Mamaia, la National, face parte din complexul de 3 H: National, Patria si inca unul. Mi-a placut. H era de 2stele+. Avea frigider, TV si Baie in camera. Hotelul e spre N, aproape de Iaki. Plaja faceam mai spre N fiind mai liber. Ne straduiam sa mergem de dimineata pentru a ocupa un loc aproape de apa(multiple avantaje) si asa nu ne mai interesa daca se aglomera sau nu mai tirziu. De mincare, cind mai vroiam o inghetata, ceva, ne sacrficam la o plimbare fulger pina la sat...era intr-adevar mai ieftin decit la tonetele de pe plaja.


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Saptamana 28

    Deutzuk
    - Astăzi, 11:08

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -