Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

DR.CIUREA-ptr. Anisia-il cunoaste cineva ??


14 raspunsuri la acest subiect

#11
lilin

lilin
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 26 iunie 2003 - 15:45

Buna, fetelor! Eu sunt noua pe aici si nu aveam de gand sa postez nimic, dar am vazut ca e vb de ceva destul de grav. Din cate stiu eu Dr. Ciurea este un mare nemernic si un spagar fara masura, asa ca nu l-as recomanda. Am o prietena care ani de zile a fost asistenta lui si ce povesteste este de necrezut. Deasemenea, dpdv profesional stiu ca a pacienti de-ai lui au fost operati de mai multe ori pt. aceiasi problema. Persoana cu problema, poate sa il caute pe Dr. ADAM DANIL de la SP. PANTELIMON, care este un profesionist desavarsit si un mare om. Conditiile de la Sp. Pantelimon sunt cam nasoale in comparatie cu Sp. Bagdasar, numai ca el este super-neurochirurg. Pe asistenta lui o cheama Carmen Frunzulica si e de treaba. Sper sa-ti fi fost de folos. Yo

#12
mariana_flo

mariana_flo

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.137 mesaje

Postat 26 iunie 2003 - 17:29

Asta cam asa este. Familia acelei nepoate are resurse materiale. Imi pare rau ca nu am cum sa o ajut pe fetita in cauza. Nu cunosc nici un medic neurochirurg.

#13
danielac

danielac

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.498 mesaje

Postat 27 iunie 2003 - 12:13

quote:
Originally posted by lilin
Buna, fetelor! Eu sunt noua pe aici si nu aveam de gand sa postez nimic, dar am vazut ca e vb de ceva destul de grav.Din cate stiu eu Dr. Ciurea este un mare nemernic si un spagar fara masura, asa ca nu l-as recomanda. Am o prietena care ani de zile a fost asistenta lui si ce povesteste este de necrezut. Deasemenea, dpdv profesional stiu ca a pacienti de-ai lui au fost operati de mai multe ori pt. aceiasi problema. Persoana cu problema, poate sa il caute pe Dr. ADAM DANIL de la SP. PANTELIMON, care este un profesionist desavarsit si un mare om. Conditiile de la Sp. Pantelimon sunt cam nasoale in comparatie cu Sp. Bagdasar, numai ca el este super-neurochirurg. Pe asistenta lui o cheama Carmen Frunzulica si e de treaba. Sper sa-ti fi fost de folos.Yo
Lilin,dr. Adam se numeste cumva Daniel si are doi copii (fata si baiat) ? vreau sa vad daca am reusit sa identific un vechi cunoscut care a fost acum cativa ani sef de spital si apoi a fost bagat intr-o incurcatura si dat jos, te rog mult...[*] Dana si Diana-Maria [*] http://www.desprecop...id=1072paginuta personala:http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

#14
lilin

lilin
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 27 iunie 2003 - 14:13

Danielac, il cheama exact asa cum am scris ADAM DANIL si stiu ca fiica lui este studenta (sau a terminat)medicina (nu stiu daca are si un fiu).

#15
anisia

anisia
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 06 iulie 2003 - 00:23

Va multumesc mult pentru raspunsuri. Am ajuns si noi in Bucuresti si vom Continua drumul printre medici.Sper sa gasim un doctor bun si sa iesim odata din ceata asta totala innainte de a fi prea tarziu.Daca mai aveti cumva idei cunostinte ceva v-as fi tare recunoscatoare. Va multumesc mult de tot! Adina si bebe Rares-Costin


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

  • MărÈ›iÈ™or

    Ioanachea
    - Ieri, 21:14

  • Raceala...

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 19:51

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -