Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Sfaturi de la bunica, pt. gospodine


29 raspunsuri la acest subiect

#11
MadalinaM

MadalinaM

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 445 mesaje

Postat 26 iunie 2003 - 21:12

Daca bluzitele patate se preteaza la o mica "transformare artistica", eu as apela la niste floricele asortate decupate dintr-un alt metraj si cusute peste pata. 2 suprapuse partial sau una singura, depinde de situatia reala si de gust.

#12
camelia-daniela

camelia-daniela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 27 iunie 2003 - 12:40

[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D] Biankita, asa te-a invätat bunica ta pe tine???? Ai si unna pt. cäderea pärului?????[;)][:D][:D][:D][:D] M-ai fäcut sä rid cu PC-ul!!!...stii tu! De fapt, fetelor, am trimis mesajul cä as fi dezamägitä, ca sä fac o glumitä cu Karula si Eleanove!!!![;)]...dar väd cä nu si-au mai bägat nasul pe aici, asa cä nu am mai asteptat cu räspunsul meu!!! pt. fetele, care au incercat sä-mi alunge "tristetea" si "dezamägirea", multi [pup][pup][pup]!!!..sinteti tare drägute!!! Bineinteles cä nu am fost supäratä!!!...cine vrea sä aplice sfaturile, poate sä le aplice, din partea mea, cä....de-aia le-am scris!!!!.....cine nu, poate sä mai facä glume asupra "bunicii" mele!!!![hia] Pt. informatie, karula: bunica asta era aia mai smecherä!!! Bineinteles cä este imposibil, ca o bunicä, sä tinä minte atitea sfaturi!!! Am inceput eu sä uit, da-päi bunica!!!...hehehe.... Vä pup pe toate cu drag, Cami.

#13
karula

karula

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.535 mesaje

Postat 27 iunie 2003 - 12:57

Pai daca-i vorba de glumita... scot nasul imediat, ca ma facusem mica-mica (desi mai mica de atat...) de frica sa nu fi facut fara sa vreau o boacana. Dar zau ca ma amuzase copios cum se dregea bunicuta dupa... "party"[alcool] Mi-ai luat un bolovan de pe inima, asa ca-ti raman pe veci recunoscatoare (pt. sfaturi, normal[:D]) Pupici.

#14
camelia-daniela

camelia-daniela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 27 iunie 2003 - 13:16

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Si eu, care am tot asteptat reactiile voastre!!!! Beyyy, nu e frumos sä lasi lumea sä astepte!!!...poate au dureri, sau probleme...si asteaptä räspunsul täu cu sufletul la gurä!!!![(pc] Dar nu stiu unde este mesajul lui Eleanove..dupä aia am observat cä nu mai e!!! Pupici si...[cheers] Cami.

#15
camelia-daniela

camelia-daniela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 27 iunie 2003 - 13:21

Biankita.....dragä.... as vrea sä te väd si eu imbräcatä cu un pulover de-äla bägat in cearä!!! [:-)))][:-)))][:-)))] Hai cä mi-am luat portia de ris, asa de dimineatä...nici nu mai puteam sä tastez mesajul, la ideea asta!!![:-)))][:-)))][q] [pup] Cami.

#16
biankita

biankita
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 27 iunie 2003 - 14:23

mese sfaturi v-am dat!!!!!!!!!!!!! hai recunoashtetzi re-aranjarile sunt tare realiste !! hihihi[hop] ( pentru gagicutze puturoase ca mine care n-au inca bebei shi fac nebunii)[hippi] biankita

#17
iulia grosman

iulia grosman

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 25 mesaje

Postat 27 iunie 2003 - 18:18

misto si mi-au placut toate sfaturile

#18
Oana_B

Oana_B

    Membru de baza

  • Moderators
  • 5.756 mesaje

Postat 27 iunie 2003 - 18:53

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Biankita, acu' m-am prins abia ca sfaturile alea sunt mistocarii...duh..da' Bula mai sunt!!! Oana_B

#19
biankita

biankita
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 27 iunie 2003 - 19:23

hihihi[cool]nu mai fac rele ca ma bate camelia, i-am "impletit" sfaturile.... biankita

#20
camelia-daniela

camelia-daniela

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 14 mesaje

Postat 28 iunie 2003 - 21:17

Te-ai potolit la timp Biankita, cä dacä nu...veneam cu [mariaj]..si cu [duel], si cu [poc], si cu [box]...si te bägam la [cusca] !!! He....he....he....he... Cami.


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -