Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

ce parfumuri va plac?


185 raspunsuri la acest subiect

#171
puskin

puskin

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.501 mesaje

Postat 11 mai 2004 - 13:21

Kenzo, Le monde est Beau.

#172
Andrada34

Andrada34
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 11 mai 2004 - 13:31

mmmm..ce subiect ..suav! Eu ador parfumurile! Iubesc Contradiction de la Calvin Klein si ma simt extrem de bine cand il "port" , dar imi place si Eden pentru tandretzea lui, chiar daca nmu e un parfum usor si nu as renunta niciodata la proaspatul Gucci Rush2 de la Gucci, fiindca este racoros si mi-e drag.. Si ar mai fi..mai sunt.. Dar acestea trei imi plac mult mult mult Andrada34

#173
yashy

yashy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 577 mesaje

Postat 11 mai 2004 - 13:46

Eu sunt nebuna dupa Bvlgari!![il] Mai combin, in functie de stare cu Tresore de la Lancome si mai rar (ca e super-puternic) Jean-Paul Gaultier.[:D] Adina & Luka (2 ani pe 15 mai)[copi] http://www.babiesonl...ies/l/lukayashy

#174
Ven

Ven

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.064 mesaje

Postat 11 mai 2004 - 14:38

Organza de Givenchy Cerruti 1881 Carolina Herrera (unul din ele [:I]) Venera si [copil] Markus (10 decembrie 2003) http://community.web.../user/rothgross

#175
Leah

Leah

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 172 mesaje

Postat 11 mai 2004 - 15:03

Cel mai mult imi placea Naomagic de la Naomi Campbell, dar mai nou am descoperit Good Life de la Davidoff, de care m-am indragostit pur si simplu. Bineinteles ca nu mi-am permis sa imi achizitionez unul inca, el invartindu-se in jurul fabulosului pret de 2.250.000 lei sticluta de 50 ml. [bang][bang][bang] Dar sper sa fiu dispusa la un sacrificiu maretz [bis]imediat ce imi rezolv alte probleme mai stresante[:D]... "I shall be telling this with a sigh Somewhere ages and ages hence: Two roads diverged in a wood, and I-- I took the one less traveled by, And that has made all the difference."(Robert Frost)

#176
maria m m

maria m m

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 101 mesaje

Postat 11 mai 2004 - 15:36

Si eu sunt o amre iubitoare de parfumuri.Imi place Bvlgari,Wish-ul de la Chopard,Verry Irezistible de la Givenchy,Fatale de la Vanderbilt.De la Bvulgari imi plac toate.Le si am pe toate(majoritatea) imi lipseste doar Omnia.....il are cineva?Nu-i asa ca- super????!!! Ce altceva va mai place? maria,[mamica] de Paula [fetita] si Miruna [ispita]

#177
karmen24

karmen24

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 31 mesaje

Postat 11 mai 2004 - 16:03

cand intru intr-un shop cu parfumuri nu aud si nu mai vad pe nimeni.vad numai parfumurile,imi plac toate,le vreau pe toate dar din pacate numai doua imi plac ca sa se le folosesc pe pielea mea:ETERNITY de la CALVIN KLEIN si CHANEL5.mi s-a intamplat de multe ori sa cumpar si alte parfumuri,desi stiind ca o sa ma dau tot cu astea doua,si ajungand acasa nu imi mai placeau asa mult si binenteles ca fericitele care dispuneau de noile parfumuri erau mama si sora.pupicioi

#178
khristin

khristin

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.575 mesaje

Postat 11 mai 2004 - 17:26

Ultimul parfum pe care sotul meu mi l-a facut cadou de ziua mamei a fost Channel Chance. Miroase bineeeee de tot.... Cristina http://community.web...ser/khristin107

#179
smmiha

smmiha

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 11 mesaje

Postat 11 mai 2004 - 17:46

Si mie imi plac Chance si Coco de la Chanel, am primit un J'adore de la o prietena si-mi place, mai am Glamourous de la Ralph Lauren, care mie mi se potriveste tare bine si Rupture de la Victoria Secret, dar asta il folosesc doar la ocazii ca-i foarte puternic. Pe mine parfumurile Bvlgari nu ma incanta prea tare, in schimb bijuteriile da. Mihaela

#180
buli

buli

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.547 mesaje

Postat 11 mai 2004 - 18:21

mmmm .... ce subiect ... mie imi place (si mi se potriveste Dior). Am avut eau de dolce vita, j'adore, acum ma rasfat cu addict din cind in cind - mai ales seara - trec pe Lancome (tresor si poeme, magie noire) Anca si bebitza Matei (data nasterii - 1 ianuarie 2004) http://community.web...user/ancutza124


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Astăzi, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Astăzi, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -