Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

ce parfumuri va plac?


185 raspunsuri la acest subiect

#121
teo1970

teo1970

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 543 mesaje

Postat 23 septembrie 2003 - 15:30

L'eau d'Issey shi Chanel 19 [flo]

#122
dddd

dddd

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 23 septembrie 2003 - 15:39

allure de la chanel si dune de la dior imi plac cel mai mult , urmeaza miracle de la lancome, arden beauty, very valentino, eternity.

#123
ariel_7000

ariel_7000

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.517 mesaje

Postat 23 septembrie 2003 - 15:57

pana acum imi placea "anais anais" de la cacharel...nu stiu ce s-a intamplat cat am fost insarcinata, ca nu mai pot sa-l sufar!!!acum imi mai plac "joop" si "aqua de gio". ariel http://community.web...r/alinapaveliuc http://community.web.../alinapaveliuc1 http://community.web.../alinapaveliuc2

#124
teo1970

teo1970

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 543 mesaje

Postat 23 septembrie 2003 - 16:59

Face cineva un top 5 macar? Ca altfel nu prea vad la ce ne-ajuta atitea idei... Inspirata de sugestia lui zizee, iata ce-am "prestat" eu azi ... Daca cineva ar avea rabdare sa citeasca tot ce s-a postat aici de la deschiderea subiectului shi pina acum ar vedea cit de diferite suntem in materie de parfumuri. Exista parfumuri mentzionate de mai multe ori shi care se detasheaza intr-un pluton fruntash, dupa care urmeaza nenumarate votate 1 data sau de 2 ori! Deoarece nu toata lumea shi-a nominalizat preferintzele in materie de parfumuri separat pentru zi/seara/ocazii/anotimp, singurul criteriu pe care l-am folosit a fost numarul de "citari" al unui parfum sau altul. In acest moment, clasamentul arata cam asha: 1. J'adore (Dior) - 12 2. Laura (Laura Biagiotti) - 8 3. Allure (Chanel) - 7 Dolce vita (Dior) - 7 4. Amarige (Givenchy) - 6 Miracle (Lancome) - 6 Cool Water (Davidoff) - 6 5. 212 (Carolina Herrera) - 5 Tresor (Lancome) - 5 Magie Noire (Lancome) - 5 Champs Elysees (Guerlain) - 5 Pleasures (Estee Lauder) - 5 Organza (Givenchy) - 5 [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

#125
ad_risnov

ad_risnov

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 270 mesaje

Postat 23 septembrie 2003 - 23:42

Vineri e ziua mea si deja astept un L'eau par Kenzo (Kenzo) sau o Organza (Givenchy)[bis]. Adriana

#126
osna

osna

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.072 mesaje

Postat 24 septembrie 2003 - 00:02

quote:
Originally posted by ad_risnov
Vineri e ziua mea si deja astept un L'eau par Kenzo (Kenzo) sau o Organza (Givenchy)[bis]. Adriana
la multi ani adriana! l'eau par kenzo e super,mi l-am luat eu acum vreo 2-3 luni.merita banii!

#127
Dana_

Dana_

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 11 mesaje

Postat 24 septembrie 2003 - 03:34

1. TIZIAN 2. HALOWEEN 3.MIDSUMMER(ORIFLAME) Parfumul TIZIAN l-am primit acum cativa ani de la un prieten cu care nu tin legatura,el fiind la munca in Spania. Acest parfum era fabricat in Italia.Daca stiti careva cum as putea face rost de el ar fi super fain.Am incercat prin ceva cunostinte dar nu prea a dat rezultat. Dana&bb Andy

#128
mama lia

mama lia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 444 mesaje

Postat 06 octombrie 2003 - 16:54

ce parere aveti de ultimele parfumuri lansate pe piata: OMNIA - BVLGARI VERY IRRESISTIBLE - GIVENCHY L'INSTANT - GUERLAIN CAROLINA - HERRERRA INCANTO - SALVATORE FERRAGAMO

#129
Camelia

Camelia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 289 mesaje

Postat 06 octombrie 2003 - 18:20

Tocmai am descoperit Very Irresistible-Givenchy si m-am indragostit de el.[8**] Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor

#130
ralucami

ralucami

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 332 mesaje

Postat 06 octombrie 2003 - 19:26

Fiind mare fun al produselor Bulgari, imediat ce a aparut mi-am cumparar Omnia si daca tot eram acolo mi-am luat si un Bulgari Blue. Asta din urma nu e cine stie ce , dar l-am luat in ideea ca o sa il folosesc in momente neimportante[:D] Omnia imi place ![il] Givenchy-Very irresistible l-am vazut, l-am mirosit, l-am incercat dar nu prea mi se potriveste. Mi se pare putin prea dulce pt gustul meu. Asta este: des gustibus-vorba latinilor[:D] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Vouchere materna

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:48

  • Curs prenatal: nastere naturala

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:35

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • Incepem pregatirile

    madalinaiuliana27
    - Ieri, 20:10

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -