Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

ce parfumuri va plac?


185 raspunsuri la acest subiect

#111
MirelaV

MirelaV

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.194 mesaje

Postat 19 septembrie 2003 - 02:33

mie imi plac Chopard Wish (women) si Carolina Herrera (man)[:p] MirelaV

#112
FLORYNA

FLORYNA
  • Membri
  • 8 mesaje

Postat 21 septembrie 2003 - 10:25

...FLEURS DE ESCADA...FREZII AMESTECATE CU NARCISE..CEVA DE GENUL ASTA ...ANAIS ANAIS(E DULCEAG MIROASE A LILIAC +LACRAMIOARE..AMESTECAT) ...HAPPY AL LUI CLINIQUE....E FLORAL ...J'ADORE E FLORAL(DIOR) ....SPLENDOR AL LUI ELIZABETH ARDEN...E DULCEAG FLORAL TOT CEVA AMESTECAT ...TRESOR AL LUI LANCOME...SUPER MISTO..DULCE DE SEARA...UUUUUHHHHHH ....CHAMPS ELYSEE TINE DAR E TARE...SA VA DATI PUTIN(ASTA ADUCE CU JUBILEUL ROMANESC DIN CITE IMI AMINTESC..SPER SA NU CONFUND) *****CINE STIE CUM MIROASE ARPEGE AL LUI LANVIN?****MOR DE CURIOZITATE********

#113
Mazarica

Mazarica
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 22 septembrie 2003 - 14:13

1881- Cerutti - iarna L'eau par KENZO - vara. [pup] Mazarica

#114
zizee

zizee

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 23 mesaje

Postat 22 septembrie 2003 - 14:58

Face cineva un top 5 macar? Ca altfel nu prea vad la ce ne-ajuta atitea idei... Dar daca-i bal, bal sa fie! Si va mai dau si eu citeva idei. XS pour elle - Paco Rabanne (preferatul numarul 1) Allure - Channel (numarul 2) Deep Red - Hugo Boss (un cadou de la sot, care-a sfirsit prin a-mi placea pentru unele ocazii - cadoul, nu sotul, mey, hehehe... :)) si-o alta mica placere ocazionala: Lily Chic (rushine, nu-sh cine-l face) nu suport: parfumurile de la Givenchy, parfumurile florale la barbati

#115
britdi

britdi
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 22 septembrie 2003 - 16:41

Hai sa va spun si eu: Carolina Herrera(Chic), Lancome(Poeme),B.U. cel clasic, Vanderbilt, Givenchy(Arpege) "I disapprove of what you say but will defend to the death your right to say it."

#116
dyana

dyana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 192 mesaje

Postat 22 septembrie 2003 - 16:47

Intreb si eu fetele din Romania, sa spuna si pretul, as vrea sa incep si eu sa cumpar parfum, ca pana acum am luat numai spray-uri din Piata Moghioros. Va rog mult. M-ar ajuta mult sa stiu atat impresiile cat si pretul. Nu mi-am permis niciodata sa cumpar un parfum ca lumea, dar as vrea sa incerc. Va multumesc, va pup, Diana

#117
lilach

lilach

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 233 mesaje

Postat 22 septembrie 2003 - 17:11

quote:
Originally posted by dyana
Intreb si eu fetele din Romania, sa spuna si pretul, as vrea sa incep si eu sa cumpar parfum, ca pana acum am luat numai spray-uri din Piata Moghioros. Va rog mult. M-ar ajuta mult sa stiu atat impresiile cat si pretul. Nu mi-am permis niciodata sa cumpar un parfum ca lumea, dar as vrea sa incerc. Va multumesc, va pup, Diana
Diana, daca doresti sa-ti cumperi un parfum nu te lua dupa ce s-a scris aici...du-te in parfumerii si incearca parfumuri pe pielea ta..ce mi se potriveste mie nu neaparat ti se va potrivi si tie. Cind mergi sa testezi parfumuri nu iti pune nimic de acasa si testeaza cel mult doua parfumuri(fiecare pe alta mina si nu freca locul unde ai pus parfum),plimbate pe urma si miroase in timp (nu intotdeauna se mentine mirosul si in plus in contact cu pielea ta isi vor schimba mirosul) Daca la un moment dat vei gasi ceva de care vei spune "da asta mi-l place" revino la parfumerie si incearca-l de inca vreo doua ori inainte de-al cumpara. Acum sa stii ca exista eau de parfum,eau de toalette...si asta conteaza foarte mult si la pret si la cit timp persista mirosul. In caz ca ai intrebari legate despre acest subiect iti stau la dispozitie. "Un sfirsit e un inceput..." ella& laura,andrei,andra

#118
dyana

dyana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 192 mesaje

Postat 22 septembrie 2003 - 17:24

Draga Lilach, Multumesc mult pentru sfat, si mai ales ca m-ai inteles. Sa fiu sincera, conteaza mult si cum miroase, dar si pretul 9pentru mine). Insa e important sa ai un parfum care miroase bine, am mirosit colege de birou (fara ca ele sa stie), de exemplu, si unele parfumuri m-au facut sa-mi dau seama ca e foarte important cum mirosi, arata ceva din caracterul tau. Mie imi place sa nu fie prea dulceag, dar nici prea sport... Intre... Multumesc mult inca o data,

#119
alina constantin

alina constantin
  • Membri
  • 9 mesaje

Postat 23 septembrie 2003 - 14:37

mie imi place mult "l'eau par kenzo", "tresor" de la lancome, "miracle", tot de la lancome. mai imi place "5th avenue" de la elizabeth arden. pupici!

#120
acs

acs

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 708 mesaje

Postat 23 septembrie 2003 - 15:09

XS pour elle, Ultraviolet - Paco Rabane Premier jour - Nina Ricci


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -