Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

ce parfumuri va plac?


185 raspunsuri la acest subiect

#101
scarmanus

scarmanus

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 480 mesaje

Postat 25 august 2003 - 12:49

Didi, Imposibil sa nu-l dai gata cu KENZO .Miroase asa cum trebuie sa miroasa un barbat, proaspat, seducator, fara sa-ti incarce narile cu un miros dulceag sau floral sau mai stiu eu ce. Si Chrome de la Azzaro e in acelasi ton, cu mai multe citrice la baza mi se pare, dar tot proaspat si seducator. Plus ca n-o sa-ti poti tine tu mainile acasa[:D] scarmanus

#102
corina-lovina

corina-lovina
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 25 august 2003 - 14:29

Cred ca poti sa il dai gata pe sotul tau cu Must-cartier sau cu Star-Terry Mugler!Imposibil sa nu ii placa crede-ma!

#103
Sobo

Sobo

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 10 mesaje

Postat 25 august 2003 - 16:38

Subscriu si eu cu Carolina Hererra 212. Iar sotul cu Hugo Boss. Va pup. Sobo si BB Dragos

#104
ralucami

ralucami

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 332 mesaje

Postat 25 august 2003 - 19:45

Ieri a dat generozitatea peste al meu sot si mi-a dat mana libera la parfumuri. Asa ca am descoperit noua aparitie de la Bulgari(nu stiu cat de nou este dar asa mi-a fost prezentat[:D]). Se numeste AU THE BLANC. Mie imi place tare mult. Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

#105
Elenalove27

Elenalove27

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 495 mesaje

Postat 26 august 2003 - 00:17

Angel de la Thierry Mugler este parfumul meu preferat de 5 ani de zile,,,ceea ce pe 23 august de ziua sotului i-am cumparat si lui Angel -barbatesc-de la Thierry Mugler si era gata sa lesine de bucurie si de necaz asta din cauza ca stie ca este scump si nu imi poate scoate parfumul din cap ,,,este splendid si acum in timpul sarcini este singurul parfum la care ma pot adapta...problema cu sotul este ca este inebunit dupa parfum dar cel il inebuneste si mai tare este PRETUL ...[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][cool][cool][cool][cool][cool] Elena cu burtica si sotul AL

#106
iren

iren

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.502 mesaje

Postat 26 august 2003 - 00:19

quote:
Originally posted by Elenalove27
Angel de la Thierry Mugler este parfumul meu preferat de 5 ani de zile,,,ceea ce sotul meu a facut infart de ziua lui 23 august cind i-am cumparat si lui Angel -barbatesc-de la Thierry Mugler si asta din cauza ca stie ca este scump si nu imi poate scoate parfumul din cap ,,,este splendid si acum in timpuol sarcini este singurul parfum la care ma pot adapta...problema cu sotul este ca este inebunit dupa parfum dar cel il inebuneste si mai tare este PRETUL ...[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][cool][cool][cool][cool][cool] Elena cu burtica si sotul AL
Ai dreptate de pret,al meu sot a zis ca daca il termin repede,altul pina la anul nici nu mai vad,e destul de scump,de-abia l-am convins sa dea el bani de data asta pe el - cadou de ziua mea,cica-,da habar n-are`(sau se face c-a uitat) ca mai sint 3 "sarbatori" pina se termina anul[:D]... Iren&Bogdanelu[pup]

#107
Candy

Candy

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 380 mesaje

Postat 28 august 2003 - 14:26

Cea mai recenta descoperire a mea este Very Valentino, care m-a dat gata din prima! De fapt imi place tot ce creeaza italianul asta cam sarit, dar cum toalele lui nu mi le pot permite, macar un parfumel acolo! In rest, mi-a placut ani de zile Venezia de Laura Biagiotti, dar m-am cam saturat de el, imi plac inca Pleasure (Estee Lauder), Jacomo si Light Blue (Dolce&Gabanna) si apele de toaleta Betty Barclay (Voice si Woman). Ah, am uitat de Unisex - One, iar pentru barbati imi place cel mai mult CK One. Stie cineva daca exista si parfumuri Voice si Woman Betty Barclay, ca eu n-am gasit niciodata?

#108
Danza

Danza
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 28 august 2003 - 18:39

Imi plac mai mult parfumurile dulcii, dar nu foarte dulci. Preferatele mele sunt: Organza - Givanchy Dune - Dior Dolce Vita - Dior Shalimar - Guerlain Acum insa am Organza Indessence de la Givanchy si Devotion de la Gabriela Sabatini si Essential (creator japonez, a carui nume,din pacate, nu-l retin) Cu drag, Dana, mamica lui [copil] Danutz - 2 ani pe 20 septembrie Album:http://www.yamafoto.com/?ref=6599

#109
allya

allya
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 19 septembrie 2003 - 00:50

Mie imi place acum Zen de la Shisheido si de la Bath & Body Works, Sweet Pea. Fiind insarcinata nu suport decat anumite mirosuri desi sunt in luna 9 (la inceput), iar aceste parfumuri imi fac chiar bine. Pana in luna a 6-a nu am suportat nimic, nici nu am putut manca caci vomitam tot... [bang], de aceea atuncea am slabit 15 kg, pe care le-am recuperat in parte (10 kg) in ultimele 2 luni... Imi mai placeau Allure de la Chanel si L'air du temps de Nina Ricci. va pup, [grasa] allya

#110
Missy

Missy

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 458 mesaje

Postat 19 septembrie 2003 - 00:54

Sunt o fire mai sportiva, deci prefer parfumurile sportive, asa ca la mine gasiti vreo 3 feluri de Adidas, 2 de BU si 2 de la Avon. Nu am pretentii scumpe, nu?


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -