Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Cu ce companii de zbor, plecati in Romania?


51 raspunsuri la acest subiect

#21
petra

petra

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 783 mesaje

Postat 23 iunie 2003 - 17:21

Cred ca o sa aleg si eu KLM-ul pentru ca are la ora actuala cele mai bune oferte de pret, si am auzit de la mai multa lume ca au fost multumiti de conditiile de zbor. Oricum multumesc mult pentru raspunsuri si mai astept pareri! La toti numai bine!

#22
petra

petra

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 783 mesaje

Postat 23 iunie 2003 - 17:23

Cred ca o sa aleg si eu KLM-ul pentru ca are la ora actuala cele mai bune oferte de pret, si am auzit de la mai multa lume ca au fost multumiti de conditiile de zbor. Oricum multumesc mult pentru raspunsuri si mai astept pareri! La toti numai bine!

#23
Florys

Florys

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 10 mesaje

Postat 23 iunie 2003 - 17:36

[bang] si eu tot cu TAROM-ul ca e singura companie aeriana directa de aici pina in Bucuresti. Si cind te gindesti ca sint doar doua ore de zbor si un pret...[bang] Am incercat si alte linii dar nu au direct pina in Ro...si sa stau in alt aeroport sa astept intre 3-8 ore.... nu prea imi vine in special cind mergi cu copiii dupa tine, iar la pret tot cam acolo ajungi... "Sanatate ca-i mai buna decit toate! Albumul: "http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=48&cid=473

#24
petra

petra

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 783 mesaje

Postat 23 iunie 2003 - 20:59

Florys, cred ca esti pe undeva prin Europa, de ai un zbor doar de 2 ore!, eu am 12 ore! [bang] La toti numai bine!

#25
ina_nz

ina_nz

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 455 mesaje

Postat 24 iunie 2003 - 04:21

hahahaha voi va plangetzi????? Ce sa mai zic eu care nu gasesc bilet sub 1550 USD dus-intors in extrasezon nici daca dau cu tunul!! Shi mai fac shi doua zile pe drum!!! Oricum Britishul a fost ok dar acuma s-au cam urcat pe matura cu pretzurile....nu te mai apropii de ei, Lufthansa raman de baza!! Am auzit ca Emiratele ar avea nishte servicii super bune....dar cine are curaj sa se urce intr-un avion cu arabi ?!?!?!?! Ina

#26
dodo

dodo

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 530 mesaje

Postat 24 iunie 2003 - 06:26

Hahahahaha, Ina, m-ai facut sa rid cum nu am mai ris de ceva timp...Pai tu crezi ca daca Emirates este o companie de zbor din UAE, asta inseamna ca e plina de arabi?!?! O gramada de romani calatoresc cu ei si nu numai romani, majoritatea dintre cei care vin in Europa din AUS/NZ prefera Emirates pt. ca sint cele mai bune la ora actuala pe piata, lasa in urma detasat celelalte companii, doar British-ul mai ofera servicii la acelasi standard - si noi venim cu ei pina la Istambul si apoi cu Tarom si ne costa 2750AUD dus-intors - dai un ban in plus, dar gindeste-te ca zbori aproape non-stop(are o singura oprire la Singapore pt. alimentare) iar la Istambul ai legatura doar la doua ore distanta si nu mai faci 2 zile pe drum, ci doar cam 24 de ore insumat!!!

#27
petra

petra

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 783 mesaje

Postat 25 iunie 2003 - 23:46

de Emirates , companie de zbor e aici nu am auzit, Taromul ini este peste mana, asa ca raman cred ca la optiunea KLM, mai ales si acum ca am gasit niste bilete bune la pret. Sau ma rog, asa cred eu. [:p] La toti numai bine!

#28
Elenalove27

Elenalove27

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 495 mesaje

Postat 26 iunie 2003 - 01:49

ina nz am ris cu pofta cind am citit intrebarea ,,cine are curaj sa se urce cu arabi in avion....hehehe,,,daca este vorba de frica iti pot spune caci mie nu imi trebuie sa imi fie frica caci sunt arabi sau americani etc,,,,eu cind sunt in avion nu mai vad pe nimeni de frica ce imi este mi se pune negru in fata ochilor,,,deci eu am senzatia caci sunt singura in avion cind calatoresc ,,,cind locuiam in japonia calatoream cu KLM,,,acum sunt in -Florida si inca nu am ajuns in romania ,,dar sper sa merg tot cu KLM ...apropo de mincarica din avion nu prea stiu ce comentari sa dau caci niciodata nu am mincat in avoin ,,si asta fiind tot de frica,,,,dar ce atita frica,,,hehehe...va pupic pe toate...si calatorii placute.... Elena cu burtica si sotul AL

#29
Elenalove27

Elenalove27

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 495 mesaje

Postat 26 iunie 2003 - 01:52

o intrebare am si eu daca se poate,,,,Este cineva care pleaca din Florida in Romania?? as dori sa aflu si eu pe ce ruta pleaca si care este pretul unui bilet???? Multumesc,,,, Elena cu burtica si sotul AL

#30
ina_nz

ina_nz

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 455 mesaje

Postat 26 iunie 2003 - 03:47

dodolica oi avea matale dreptate da io tot cu chinezii shi indienii mei in avion ma simt mai in sigurantza. Cu ei nu-mi poate exploda decat nasul de la "arome". Ina


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -