Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

MAMICI DIN CONSTANTA...?????


138 raspunsuri la acest subiect

#21
Lumy

Lumy
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 26 iunie 2003 - 00:54

Draga Laura, AM aterizat si noi acum citeva zile... AM ajuns intr-un sfirsit si-n Constanta. Deocamdata sintem foarte pe fuga, avem de pregatit 1001 de acte, un botez si-apoi vom veni la toate intilnirile ! Am reusit sa ajungem prin fata Cazinoului, prin Tabacarie si prin vecinatati (Lapusneanu). Tinem legatura ! [pup][pup] [foto] http://community.web...uminitafeodorov Lumy

#22
tincutza

tincutza

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 26 iunie 2003 - 07:54

Fetelor, o rugaminte de la Mangalia, As vrea sa ajung si eu la un doctor ginecolog din Constanta, care sa aiba si eco (daca se poate, doctora...). Imi puteti recomanda pe cineva? Multumesc, Mihaela

#23
laura111

laura111

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 26 iunie 2003 - 10:33

Lumy, cat stai in RO ? O botezi pe Francesca in RO sau e vorba de alt botez la care trebuie sa participi ? Cand termini cu actele, botezul , etc. ? Cand esti "available" ? Tincutza, vezi ca ti-am trimis un mail referitor la problema ta, ca sa nu ocup spatiul pe forum. Astept un raspuns de la tine ! Pupici la toate fetele si toti copilasii ![pup][pup][pup] Laura - mama lui Vlad

#24
Lumy

Lumy
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 26 iunie 2003 - 18:37

Draga LAura, PAi mi-am programat sa ramin in Romania o perioada mai lunguta, intre citeva luni si vreo 2 ani [:D][:D][:D] Si e vorba de botezul Francescai mele, duminica aceasta. Actele sint legate de-o firma pe care trebuie s-o inchid si nu am avut timp pina acuma, am stat mai mult prin Canada in ultima vreme... Eu cred ca de saptamina viitoare voi fi mai libera, voi fi terminat cu birocratia si atunci vom avea timp sa ne plimbam [bicla] si noi copii IMPREUNA prin parcuri. [pup] [foto] http://community.web...uminitafeodorov Lumy

#25
laura111

laura111

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 27 iunie 2003 - 10:15

OK Lumy, atunci facem convocarea cand termini si tu cu birocratia... Distractie maxima duminica ![bum][bum][bum] Oricum saptamana asta si saptamana viitoare sunt si eu destul de ocupata (mai renovez cate ceva prin casa), iar Oana are baietelul bolnav de rubeola (dupa 8 zile nu mai e nici un pericol, poate sa-l scoata din casa). Pt. anomis: Simona, ce mai faci, mey ? Care mai e viata ta ? Hope to see you soon ![dual] Laura - mama lui Vlad

#26
anomis

anomis
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 27 iunie 2003 - 13:13

Hai salut!Eu sunt bine, mai traiesc dar am fost foarte ocupata, ti-am spus atunci - capacitate....acum bacul...mai am putin si termin!! Sper sa ne vedem cand vine si Luminita! Sa ma anunti si pe mine....te rog!!! Simona

#27
laura111

laura111

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 27 iunie 2003 - 16:00

Pt. anomis: Da, Simonelu, sigur ca o sa-ti dau de stire si tie, prin intermediul forum-ului sau la telefon. Pt. toate fetele: Eu intre 11-13 iulie plec la Bucuresti la un mot. Pe 12 vreau sa ajung si la intalnirea DC din parcul IOR (sper sa fiu in stare sa-l gasesc). Poate ne vedem pana atunci (de ex. 8, 9, 10 iulie), eventual la fantana arteziana de la Cazino-ul din Mamaia. Sau tot in Tabacarie daca vi se pare greu de ajuns cu copiii in Mamaia... Spuneti si voi cand puteti veni la "meeting". In principiu, eu de pe 14 iulie o sa fiu din nou in C-ta . Pupici![dual] Laura - mama lui Vlad

#28
Oana

Oana

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 638 mesaje

Postat 02 iulie 2003 - 17:08

O NOUA MAMICA DE CONSTANTA : CORNELIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [flo] Cornelia a nascut azi la 11 a.m. o fetita, Mariuta de 3 kg si 50 cm !!!!!!! SA-I TRAIASCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!![bibe] REFACERE RAPIDA si te asteptam la intilniri !!!!!!!!!!!! Te pup si o sa te sun asa cum am promis, Oana[pup]

#29
caty

caty
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 02 iulie 2003 - 18:44

Cornelia, sa-ti traiasca fetita si sa creasca mare si sanatoasa. Eu sunt o aspiranta din Constanta care ar fi tare fericita sa-i povestesti cum sta treaba cu nasterea in minunatul nostru spital. La mine dpn = 22 oct. Va pup. [pup][pup][pup][pup] caty

#30
laura111

laura111

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 03 iulie 2003 - 09:36

FELICITARI CORNELIA ![bum][bum][bum] SA-TI TRAIASCA MARIUTA, SA FIE SANATOASA SI VOIOASA SI SA VA BUCURATI LA MAXIM DE FIECARE CLIPA ALATURI DE EA ! TIE ITI DORESC REFACERE GRABNICA SI SA NE POVESTESTI CUM A VENIT PE LUME BB. MARIUTA LA "NASTEREA PE GLOB". Cu drag, Laura - mama lui Vlad


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -