Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

MAMICI DIN CONSTANTA...?????


138 raspunsuri la acest subiect

#11
laura111

laura111

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 11 iunie 2003 - 13:16

Cornelia, ar fi super sa poti veni si tu ! [grup] Cred ca de-abia astepti marele eveniment. Cu o asa burtica sigur o sa te recunosc. Roaga-l si tu mult pe sotul tau sa te aduca cu masina sa ne vedem la un suc. [cheers] Laura - mama lui Vlad

#12
anomis

anomis
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 11 iunie 2003 - 13:32

[disco][disco][disco]SUPEEEER!!!!!! Ne vedem in parc SIGUR fac tot ce pot sa ajung la timp!!! Va recunosc 100%!!! SIMONA

#13
tincutza

tincutza

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 11 iunie 2003 - 14:14

Pai, ce sa zic, cred ca daca vii in "Iorgus Land", trebuie neaparat sa ne intalnim. Sambata, pe la ce ora vii? Da mai bine un mail, si iti raspund, daca da au ba.... Blocul cu harta....super zona, langa Cuget Liber? (lucrai si pe acolo nitzel...)[:D] Miki mailul cel mai bun: mihaeladubei@hotmail.com Pupaceli de vara

#14
anomis

anomis
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 11 iunie 2003 - 16:56

Laura, te anunt si pe aceasta cale, ca am primit toate mesajele!!! Stai linistita, ne auzim diseara! Simona

#15
Lumy

Lumy
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 12 iunie 2003 - 01:20

Fetelor, venim si noi !!! Vom ajunge in Constanta pe 20 iunie, urmeaza sa vedem ce intilniri vor fi pe parcurs si ne vom prezenta si noi pe-acolo... Lumy + Francesca (1 luna si 4 zile). Tabacarie nu este departe de locuinta noastra, stam pe Lapusneanu, intre Dacia si Trocadero. Deocamdata noi sintem in Montreal, ne intilnim cu bebei din zona asta, insa odata ajunsi in Romania ne vom intilni cu bebeii din Constanta si le vom scrie celor din canada... Si-apoi invers [:D][:D][:D] [foto] http://community.web...uminitafeodorov Lumy

#16
laura111

laura111

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 12 iunie 2003 - 09:46

Lumy, cand vii in Constanta si ai timp sa ne vedem da-ne de stire prin intermediul forum-ului. Sigur o sa ne mai intalnim cu toate fetele si dupa 20 iunie cand vii tu in C-ta. Am vazut pozele cu Francesca. E o poezie... Si tu si sotul tau radiati de fericire... Felicitari ![cheers] Va asteptam in C-ta ![flo]

#17
laura111

laura111

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 13 iunie 2003 - 10:19

Fetelor, Anomis(Simona), Oana si cu mine ne-am intalnit aseara in parc asa cum planificasem. Sunt super-incantata ca ne-am cunoscut ! [bis][bis][bis] Neaparat trebuie sa repetam intalnirea, poate chiar in formatie largita ... Poate data viitoare facem si poze ca aseara am fost uituca si am lasat aparatul acasa [bang][bang][bang]. Cine mai este din Constanta (nu neaparat mamica, poate fi mamica cu burtica sau aspiranta) ? Dati un semn de viata ! [hia][hia][hia] P.S.Cornelia, mi-a zis Oana ca mergi la dr. Lutescu (el). Sa stii ca si eu am nascut (adica m-a operat) tot cu el si am fost foarte multumita, n-am avut nici o problema, nici in timpul operatiei , nici dupa aceea. Ce face bb. din burtica ? Dar tu cum te simti ? Laura - mama lui Vlad

#18
Cornelia

Cornelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.351 mesaje

Postat 13 iunie 2003 - 11:54

Ieri am fost in oras si eram hotarata sa ajung la "intalnire". Dar pentru ca am plecat de dimineata si m-a pleostit asa de mult caldura, nu am mai rezistat pana la ora aia. Oricum, daca imi permite "burtica" (am intrat pe ultima suta de metri), poate ajung si eu data viitoare. Laura, ma bucur cand aud lucruri bune despre Lutescu. Iti dai seama cat de tensionata sunt acum. Problema mea e ca o sa nasc normal (cel putin asa cred) si am auzit ca Lutescu este mai dificil daca nu este vorba de cezariana... Poate mai vorbim. Va pup! Cornelia

#19
Lumy

Lumy
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 14 iunie 2003 - 05:28

[bum] De astazi intr-o saptamina ajungem si noi... Asta inseamna ca la una din foarte apropiatele urmatoare intilniri vom fi si noi prezente pe-acolo !!! Deocamdata ne antrenam [harp][harp][harp] [:D] sa facem corul cit mai frumos (sonorizat) cu putiinta... MA bucur tare ca inceputul a fost creeat ! Constancence cu [bb] si cu [gravi] , scriitoare sau cititoare pe [dc] intilniti-va !!! PS - Sper sa nu speriem catelusii din zona daca bebetii isi vor da in petec [bis] !!! [pup] [foto] http://community.web...uminitafeodorov Lumy

#20
laura111

laura111

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 23 iunie 2003 - 15:22

Haideti mai fetelor sa mai facem o intalnire [grup]ca tare mi-e pofta sa ne mai vedem[pofta]! Cine vine, unde si cand ? [?] Sunt bine venite si membrele DC care sunt acum in vacanta la mare. Astept propuneri ! Lumy ai ajuns in RO ? Daca ti-ai facut un program de vizite, revederi, etc. poate ai timp si de-o intilnire cu noi. Pupici la toate fetele de la malul marii ![pup] Laura - mama lui Vlad


Panic Questions

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - Ieri, 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

Last Blogs

  • Plimbarica

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 10:10

  • ImportanÈ›a medicului pediatru 👩🏻‍⚕️

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Geanta bebelusului

    LarisaG89
    - Ieri, 22:32

  • Cezariana È™i recuperarea

    AnaDemsa
    - Ieri, 12:03

  • Friiig

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 10:16

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -