Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Rochii pt. gravidutze


17 raspunsuri la acest subiect

#11
Meischa

Meischa
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 10 iunie 2003 - 16:36

Sper sa nu fiu nevoita sa-mi fac de comanda si tinuta de cununie ca ma [bang], nu alta! Pe asta sper s-o gasesc gata facuta. maine intentionez sa-mi rup nitzel picioarele prin Cocoru, Unirii si zona aceea. Pt. cine e mai [ispita], gasesti orice, fara probleme. Cand esti mai [grasa](da' nici chiar asa!!), e un pic mai greu. Cum ziceam, intru in criza de timp, nici verighetele nu le-am facut, nici cocardele nu le-am luat, of...... V-am [pup] si ne mai auzim. Jasmine, sa inteleg ca nu sunt singura?! macar atat..... Meisha & BB

#12
Mugur

Mugur

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 17 mesaje

Postat 11 iunie 2003 - 18:31

Am o rochie de gravidutza, dar nu de mireasa, ci de ocazie. Sotia mea a imbracat-o decat odata la o nunta cand a cununat fratele meu si am fost obligat sa ma duc. Rochitza este de o culoare calda (un portocaliu spre roz) din material de pirsica (asa se numeste oare? sa o intreb pe ea) oricum e ceva fin. Se inchide cu un nasturel la spate si "cade" lejer. Poti sa ascunzi sub ea o burta cat de mare vrei. Ionut

#13
Meischa

Meischa
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 16 iunie 2003 - 14:21

SALVE!! La mag. IOANIN n-am ajuns. Tocmai am sunat la FLORENZA si fetele mi-au spus sa duc rochia si sa stabilim modelul pt. noua rochie. Pot sa va spun ca am avut chiar noroc. Tipa de acolo (dna Flori) e o tipa de milioane!!! Cu caldura v-o recomand! Cat despre alt fel de tinute pt. [gravi], gasiti intr-adevar tot in COCOR, in spatele raionului de bijuterii, insa personal nu prea mi-a venit sa dau 1 mil. pe o rochita sau sarafan, numai pt. o luna. Poate ca luna viitoare nu ma mai incape! Dar oricum, cine e mai cu dare de mana poate merge acolo. Si mai e un mag. pe Dorobanti, pe unde era DIALOG-ul inainte, un mag. "Mama si copilul". Mai puteti incerca si acolo. In rest, va pup si va doresc toate cele bune! Meisha & BB

#14
Jasmine

Jasmine

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.031 mesaje

Postat 16 iunie 2003 - 19:39

Meischa,ma intrebi daca sunt si eu insarcinata,raspunsul e :inca nu. Imi trebuie si mie o rochie de mireasa si o toaleta pt cununie.Problema e ca la silueta mea....nu e usor de gasit.Eu nu ma grabesc asa tare.Nunta va fi in octombrie.

#15
Meischa

Meischa
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 17 iunie 2003 - 11:39

quote:
Originally posted by Jasmine
Meischa,ma intrebi daca sunt si eu insarcinata,raspunsul e :inca nu. Imi trebuie si mie o rochie de mireasa si o toaleta pt cununie.Problema e ca la silueta mea....nu e usor de gasit.Eu nu ma grabesc asa tare.Nunta va fi in octombrie.
Da' ce-are ma, silueta ta? Nu stiu daca ai vazut mesajul meu postat la BAZAR; dadusem zvon in tara ca am o rochie de mireasa noua-noutza, de vanzare. Cum n-au fost prea multi amatori si cum intre timp am rezolvat problema, acum a trecut la CONTAINERUL VERDE. Poti da o cautare acolo. Crezi ca te-ar fi incadrat? Meisha & BB

#16
petruta

petruta

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 98 mesaje

Postat 17 iunie 2003 - 12:01

quote:
Initial creeata de Meischa
SALUTARE [hia] [hopsieu] ! Intrebare intrebatoare: rochii de mireasa pt. femei insarcinate [gravi], unde as putea gasi [bang][bang] ? Ma cam indoiesc ca mai am timp sa-mi fac una de comanda, plus ca s-ar putea sa ma coste cat nu face! So, [help][help][help]!!!!! Cele care ati trecut prin asta, cred ca sunteti mai [ilp]e decat mine... V-am [pup][pup]! Meisha & BB
Multe felicitari ! Casa de piatra si copil sanatos ![pup] Petruta & bb Mihai [copil] http://community.web...user/gabrielmil

#17
Mugur

Mugur

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 17 mesaje

Postat 17 iunie 2003 - 15:58

Casa de piatra! Ionut

#18
Meischa

Meischa
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 18 iunie 2003 - 16:52

[cheers] Oh, ja, danke scho-schon! [flo][flo][flo] [pahar] [pup] Meisha & BB


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Astăzi, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Astăzi, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -