Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Rochii pt. gravidutze


17 raspunsuri la acest subiect

#1
Meischa

Meischa
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 03 iunie 2003 - 11:10

SALUTARE [hia] [hopsieu] ! Intrebare intrebatoare: rochii de mireasa pt. femei insarcinate [gravi], unde as putea gasi [bang][bang] ? Ma cam indoiesc ca mai am timp sa-mi fac una de comanda, plus ca s-ar putea sa ma coste cat nu face! So, [help][help][help]!!!!! Cele care ati trecut prin asta, cred ca sunteti mai [ilp]e decat mine... V-am [pup][pup]! Meisha & BB

#2
danat

danat

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.292 mesaje

Postat 03 iunie 2003 - 11:27

Eu am vazut niste modele care ar merge purtate si cu burtika, la etajul 1 al blocului in care se afla Sheriff's (vis-a-vis de Cocor). Firma se numeste parca INOAN, si are multe modele si chiar preturi rezonabile. Succese![cheers] danat

#3
Karina

Karina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 699 mesaje

Postat 03 iunie 2003 - 13:16

quote:
Originally posted by danat
Eu am vazut niste modele care ar merge purtate si cu burtika, la etajul 1 al blocului in care se afla Sheriff's (vis-a-vis de Cocor). Firma se numeste parca INOAN, si are multe modele si chiar preturi rezonabile. Succese![cheers] danat
Draga Dana, Iti scriu aici ca nu prea mai amtimp acum sa intru pe mail. Am vorbit cu Maria zilele trecute si asa am aflat ca esti graviduta. Felicitari !!! Ma bucur mult pt. tine. Sarcina usoara in continuare, sa ai un bebe intreg si sanatos si nastere usoara. Pupici, Karina+Bogdanel

#4
Jasmine

Jasmine

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.031 mesaje

Postat 03 iunie 2003 - 16:11

Firma despre care ti-a zis danat se numeste Ioanin.Pe Lipscani sunt multe magazine cu rochii de mireasa.Eu am fost saptamana trecuta.La comanda dureaza 2-3 saptamani,nu mai mult.Preturile mi s-au parut OK.Cel mult 5 milioane.Mai ai timp?Verighetele unde le-ai facut?Eu am fost la Cellini dar erau cam scumpe si cam putine modele.

#5
danat

danat

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.292 mesaje

Postat 03 iunie 2003 - 16:23

hihi, da, da Jasmine, ai dreptate [:D] asa se cheama, ce vrei si tu de la o biata [gravi] cu un neuron in functiune, si ala blond :))) Karina, iti multumesc pentru urari si ca te-ai gandit la mine, sa dea Dumnezeu sa fie ok sarcina si nasterea si rezultatul sa fie un bb sanatos si voinic (deja stim ca e baietel). Si tie iti doresc sa iti vezi baiatul mare si sanatos si poate ne mai vedem pe aici mai curand! [flo] danat

#6
Meischa

Meischa
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 03 iunie 2003 - 17:02

quote:
Originally posted by Jasmine
Firma despre care ti-a zis danat se numeste Ioanin.Pe Lipscani sunt multe magazine cu rochii de mireasa.Eu am fost saptamana trecuta.La comanda dureaza 2-3 saptamani,nu mai mult.Preturile mi s-au parut OK.Cel mult 5 milioane.Mai ai timp?Verighetele unde le-ai facut?Eu am fost la Cellini dar erau cam scumpe si cam putine modele.
Nu sunt adepta rochiilor si in general a imbracamintei, facute pe comanda. Daca pot gasi "de-a gata" e f. bine. dar cand timpul te strange cu usa .... Verighetele nu le-am facut inca; cineva care "face" Turcia ne-a adus un catalog si ne-am orientat. A mai zis ca firma respectiva cumpara aurul cu 6 $(daca ai tu) si ti-l vand cu 8 $. E o afacere buna. Mai intarzii putin sa vad cum ma prezint cu degetele, daca mi se umfla sau asa ceva. Nu vreau sa vad in biserica cum nu-mi intra verigheta pe deget! in plus, mai sunt modele frumusele in mag. Cocor, parter, este un stand, cum intri - in fata, pe partea stanga. Nu ai cum sa nu-l vezi. Cellini si Micri Gold, desi au modele super- adevarate, nu sunt pt. buzunarele noastre....Asta e, nu le poti avea pe toate, nu? Meisha & BB

#7
carmendraghici

carmendraghici
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 03 iunie 2003 - 18:39

Draga Meischa, si pe mine ma intereseaza o rochita de mireasa cu burtica pt luna august cand voi fi in 21 sapt., asa ca daca ajungi la magazinul Ioanin te rog sa ne spui si noua ce ai vazut(modele, preturi si eventual programul de lucru). Merci frumos[recevere][:X] Carmen

#8
Jasmine

Jasmine

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.031 mesaje

Postat 03 iunie 2003 - 19:29

Programul e de luni pana vineri pana la ora 20,iar sambata de la 10 la 13 sau 14.

#9
Meischa

Meischa
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 10 iunie 2003 - 13:06

SALUTICA! Mai fetelor, nu am ajuns la mag. IOANIN pt. ca am rezolvat-o cu rochia. Pe cea care am luat-o inainte de [gravi] am putut s-o duc inapoi, urmand sa-mi fac una pe comanda([bang][bang][bang]), tot la ei. Ziceau ca ma pot baza pe ei, sa-mi faca rochia in 2-3 zile. Asa ca, pot sa va recomand mag. FLORENTZA, care se afla la parterul mag. COCOR. Eu maine cred ca ajung in zona, poate n-ar strica sa dau totusi o fuga si pana la IOANIN...Cine stie? Poate gasesc ceva sa-mi placa...Da' eu sunt ciufuta!!!!!!!! Iisuse, intru in criza de timp, si nici tinuta pt. cununie nu am luat-o! Mai bine plec, pana nu va stresesz si pe voi. V-am [pup] ! Sanatate si virtute... Meisha & BB

#10
Jasmine

Jasmine

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.031 mesaje

Postat 10 iunie 2003 - 15:12

Si mie mi s-a parut OK magazinul Florentza de la parterul Cocor.Tipa era mai draguta si mai cooperanta decat altele pe unde am umblat. Toaleta pt cununie unde o faci (sau de unde o iei)?


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -