Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Bazin de inot in Bucuresti


17 raspunsuri la acest subiect

#11
iuliacm

iuliacm

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 82 mesaje

Postat 09 iulie 2003 - 10:50

quote:
Originally posted by isabela
Exista un bazin si la Floreasca.Eu inca nu am ajuns acolo cu fiica-mea, dar stiu ca mamicile din parc i-au dus la acel bazin si erau multumite atat de antrenor cat si de bazin. Eu, anul trecut am mers cu fiica-mea la piscina. Ce spectacol a dat acolo!!! Nu implinise inca 4 ani, si era, prima data la piscina( dar in fiecare an am mers cu ea la mare, deci era obisnuita cu apa). Existau doua bazine:unul pentru adulti, iar celalalt pentru copiii. Am mers bineinteles in cel pentru copiii, incepand de la apa mica pana la cea mai mare. Cand a vazut ea ca apa este din ce in ce mai mare a inceput sa strige cat o tineau puterile:" Ajutor.Ma innec.Sa ma salveze cineva!". A fost un spectacol de nota 10. Rad si acum cand imi aduc aminte.
Isabela, poti sa-mi dai mai multe amanunte.Unde in Floaresca? Este aproape de casa si m-as duce si eu cu Alex. Stii cumva ce program este acolo? Multumesc mult [pup] Iulia

#12
Cary

Cary

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 319 mesaje

Postat 10 iulie 2003 - 10:22

Fetita mea a facut lectiile de inot acolo si de altfel am si postat un mesaj la acesta rubrica. Acum am sa incerc sa-ti explic cat mei bine sper.Eu am facut drumul din Militari. Mergeam cu masina pana la Piata Muncii (venind din spre Piata Alba Iulia)treceam de liniile de tramvai si faceam stanga,mei mergeam c-am 30 de metri si faceam dreapta.Strada pe care faci la dreapta este singuta care are spatiu verde pe mijloc,care separa un sens, de mers de celalalt.Pe aceasta stada ai sa intalnesti multe masini SCOALA care fac lectii de condus,mergi pana in capatul strazii si ai ajuns la bazin.Stiu ca de la Piata Muncii poti lua si o statie tramvaiul si apoi pe jos pana la bazin,sau tot de acolo poti lua autobuzul 104 pana la penultina statie si ajungi la bazin. Bafta si succes!

#13
juliaposto

juliaposto
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 15 iulie 2003 - 15:39

Buna la toata lumea! Am si eu un baietzel de 5 ani jumate, a fost si anul trecut la inot la Lia Manoliu. Din pacate instructorul nu ne-a multumit foarte mult! Imi puteti recomanda, din experienta proprie, sau din auzite, un instructor de inot 'cu metoda' la Lia Manoliu? (eventual sa poata continua cursurile de inot si dupa inchiderea sezonului de vara..) Toate cele bune, Julia

#14
cl

cl

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.738 mesaje

Postat 16 iulie 2003 - 11:33

Si eu m-am hatarat sa-l dau la inot pe Alex (4 ani si 6 luni). Am auzit si eu de Floreasca. Imi puteti da si mie niste detalii si numere de telefon? Multumesc mult, Claudia si Alex

#15
juliaposto

juliaposto
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 25 iulie 2003 - 15:37

Buna la toata lumea, O intrebare pentru Alexa: Poti sa-mi spui te rog cum se numeste instructorul de inot de la Lia Manoliu de care ai fost multumita vara trecuta?? (eventual o modalitate de contactare, daca poate fi contactat) Mersi mult, Julia

#16
isabela

isabela

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 469 mesaje

Postat 25 iulie 2003 - 16:41

Iulia, Daca raspunsul meu nu va veni cu intarziere, iti pot spune ca bazinul Floreasca este situat aproape de liceul Jean Monnet. Este foarte aproape de statia de autobuz 182,282. Nu stiu sigur programul, dar imi aduc aminte ca, mamicile veneau dupa-amiaza mai tarziu in parc pentru ca mergeau cu copiii la bazin,si-mi amintesc ca vedeam copiii cu colacele in jurul orei 16-17.

#17
adadia

adadia
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 23 august 2003 - 14:23

Vreau si eu unul in zona Drumul Taberei pt ca pana la Floreasca si Lia Manoliu e cale lunga . Sau ceva cu lectii de tenis daca stiti . Va rog ! adadia

#18
Catalin

Catalin

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 439 mesaje

Postat 24 august 2003 - 14:28

Complexul de sanatate SANCOMPLEX Adresa: Calea Serban Voda 95 - 101 (in zona restaurantului Budapesta) Telefon: 336 20 61 Program: 9:00 - 20:00, sambata 8:00 - 14:00, inchis duminica Nu sunt la curent cu preturile dar stiu ca mamicile pot face fitness, gimnastica aerobica, masaj si sauna![hop][greutati][bicla] Numai bine![flo]


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -