Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

nice to meet you!


32 raspunsuri la acest subiect

#21
DanaR

DanaR

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 109 mesaje

Postat 22 iulie 2003 - 11:54

[hia]Hello, everibody.[hopsieu] Eu sunt mamica de Patric, 4 ani si cateva zile, dragut, smecher si doritor de fratior, si de tatic Cristinel foarte ocupat si cu necesitati de alintare. Un alt bebelas poate, poate... desi e in mintea amandurora dar ne tot ferim de inevitabil. Va pupam si ... nice to meet you! DanaR

#22
Laura _Oprescu

Laura _Oprescu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 94 mesaje

Postat 31 iulie 2003 - 01:16

Salutare tuturor... eu sunt Laura ,mama lui Rares si sotia lui Adi ....incercam sa mai facem si pe Patrick sau pe Lea... Rares un pui de om vanjos (face mintenas pe 27 august, 4 ani) ... care nu tace deloc...copil de filoloaga ,deh,doritor de fratior ca sa fie ca ceilalti copii..Adi - un sot cum rareori gasesti...bun de pus la rana, sexy , jumatatea pe care mi-am dorit-o dintotdeauna...primul si ultimul...si eu..ma invart pe aici si povestesc cu voi...si tare ma bucur!...in viata mea nu am crezut in chestiile astea online..si acum..iata-ma-s viciata pe viata! pupici la toti... Laura

#23
Laura _Oprescu

Laura _Oprescu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 94 mesaje

Postat 31 iulie 2003 - 01:19

am uitat sa va zic ca noi ne invartim in jurul varstei de treizeci ...habar nu am daca conteaza ...dar ca sa fiu in ton cu lumea... desi, daca stau bine sa ma gandesc eu nu am decat 18 ani si restul experienta....[il] Laura

#24
Jule

Jule
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 08 august 2003 - 19:13

Hop si eu, cu trupa mea Irina-9 ani, (d.n.2.8.1994) Victor( Viki)-15 ani, (d.n.7.7.1988) eu-Julia- 35 ani (d.n 12.02.1968) Dieter [:)], 57 ani (d.n.1.5.1946) Animale? nu mersi, nu ca n-ar fi loc, dar nu avem timp de ele.Irina cu cititul, pictatul si prietenele, Viki-cu fetele, muzica si computerul, eu? sotul cu computerul si eu? cu serviciul ,[spala] [papica] [neand] [box] [bicla]si nu in ultimul rand cu [xinpat]. Na astia suntem noi, va[dual] pe toti, Jule

#25
Sylvie

Sylvie
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 08 august 2003 - 22:34

Salut mamicilor cu copii mari si frumosi! Noi suntem: Iri (Irina) de 4 ani si 4 luni, guraliva si haioasa, grupa mijlocie si destul de cuminte la gradi, zmeu acasa cu mami si tati[vrajitor], inebunita dupa balaceala si mersul pe role, supranumita Duracell precum bateriile deoarcece se incarca repede (doarme putin) si rezista mult[:D] Mami Silvia si Tati Radu, relativ "batranei" (38 si 39) si cam prea ocupati Catelul Alma bleg de bun si rabdator la smotoceli Ne bucuram de cunostinta si speram sa auzim numai de bine de la voi si piticii vostri! Cu drag[;)][flo][flo][flo][flo] Silvia

#26
lilitim

lilitim
  • Membri
  • 0 mesaje

Postat 15 august 2003 - 12:48

Salutare[hia] Eu sunt Andrei, la toamnã merg în clasa a II-a. Mama Liliana are 33 de ani iar tata Dorel împlineºte mâine 42 de ani ºi nu ºtiu ce cadou sã-i fac. Noi locuim cu mamaia Flori,din pãcate tataia Victor a plecat dintre noi acum doi ani. Dar sã vã spun ºi lucruri mai vesele cum ar fi cã tot din familia noastrã face parte ºi câinele Ricky pe care eu îl strig "stuped dog" pentru cã tot timpul vrea sã mã muºte. Sunt dependent de calculator ºi de desene animate ºi mã supãr rãu pe mami când nu mã lasã la chestiile mele preferate. Pupici[pup]

#27
maria m m

maria m m

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 101 mesaje

Postat 17 februarie 2004 - 20:51

dragele mele, ma alatur si eu voua: Eu(mama):maria (36 ani) tata-Mircea poreclit Mike(38 ani) fata mica-Paula(6 luni) fata mare-Miruna(12 ani) catelusa-Tessa(6 luni) miru&nana=>fetele mele frumoase

#28
maria m m

maria m m

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 101 mesaje

Postat 17 februarie 2004 - 20:55

[bum][bicla][drac][surf][i][il][il][bascket][bb][il]fain subiect!!!!asa ne putem cunoaste mai bine reciproc.[bum]

miru&nana=>fetele mele frumoase

#29
Idora

Idora

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 363 mesaje

Postat 29 martie 2004 - 04:35

Eu sunt Lucian, un baiat frumos de 12 ani (anul asta 13), iubitor de muzica hip-hop[disco] si de calculatoare, mama 36 si Kent 40. Incantati de cunostinta[bis][bis][bis]

#30
tora97

tora97

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 461 mesaje

Postat 29 martie 2004 - 19:43

Iata ne si pe noi doua... Mami, ce se inderapta vertiginos spre 36 (n. 18.10.68), frumoasa, tinara si inebunita dupa mindretea ei de fata, Silvia Teodora sau pe scurt Thea (n.22.09.97) un zgimboi de fata, isteata, frumoasa, adorabila, cuminte, etc... Si sa ne ajute Dumnezeu sa ne fie puii sanatosi..


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -